0 oy
517 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından

image

image

image

image

image

image

hepsi toplam 63 TL tuttu. Ben şuan 36 haftalık hamileyim yaza kızım 9 aylık olacak, şimdiden yazlık alıp stokluyorum. 

9 Cevaplar

+1 oy
(2,484 puan) tarafından
9 ay icin kucuk gozukuyolar canim sanki
(58 puan) tarafından
Üstünde 9 ay yazıyor bilmiyorum vallaha ilk çocuk ben aldım inşallah olur
(15,365 puan) tarafından
Aya göre almasaydın keşke ay ile ebat birbirini tutmuyor oğlundan biliyorum
(184 puan) tarafından
Aynen kızım üç yaşında kazak aldım beş yasa göre üstüne tam oturdu çok minicik yapiyolar uymuyorlar yani ilk hamileligimde yaptığım alisveristeki çoğu kıyafeti hoc giydiremedim bile hep hediye ettim onları
(2,484 puan) tarafından
Degisim fişi varsa canim tavsiyem degistirmen yonunde oglum suan 1 yasina giricek ama 3-4 yas kazaklari giyiyo
Kucukkende ilk dogdugu zaman bile 3-6 aylik kiyafetlerini sadece 20-25 gun giydi hepsi kucuk oluyo
(184 puan) tarafından
Aynen halil in annesine katiliyorum :)
-Reklam-
0 oy
(324 puan) tarafından
Sanki bana küçük geldi gibime geldi

Güle güle kullansın inşallah 
(58 puan) tarafından
Henüz hamileyim ve ilk çocuğum bilmiyorum üzerinde 9 ay yazdığı için aldım kaç aylık gibi duruyor
(822 puan) tarafından
Cnm kızım 6 aylık ama bir yaş alıyoruz ancak oluyor kalıplar küçük
(324 puan) tarafından
Yavrum istersen sen değiştir 1 yaş için al yazık günah 1 kez giydirirsin  makinedede  çekerse oo oo
0 oy
(91 puan) tarafından
E bebeğin bedenleri genelde tutuyor. Ben bazi markalarda büyük alıyorum ama e bebek tam denk geliyor. O t shirt lerden bende aldim yaklaşık 1,5 ay once 7,5 liraydi. Şort ta aldım onlarda 7,5 lira. Sezonda tanesi 15 20 lira idi, iyi oldu böyle. Kızım uc yaşında, dört yas aldim bazılarını. 
0 oy
tarafından
Çok güzeller canım iyi günlerde giysin inşallah ") bende geçen kışlık tulum aldım kızıma 30 tl ye çok güzel içi hoşuma gitti 
0 oy
(843 puan) tarafından
Bi daha e bebekten bişey almayacağım. 3 aylık kızıma 6 aylık kıyafet aldım. Tombul değil ona rağmen hepsi ya küçük yada tam sonraki ay olmaz. Yıkandı artık iade edememde :(
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Gule gule giysin insallah prenses annesi ama ben genelde 9 -12  ay alıyorum kiyafetleri kizim 7 aylik suanda . 6-9 ay olan bedendeki picamalari nerdeyse olmayacak. Bazilari tam oluyo. 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Benimki 3.5 aylık 9 aylık şeyler giyyo acele etme canım 
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bnim oğlum 5 aylık 9 ay kıyafwt giyiyo küçük olmaz inşallah 
0 oy
tarafından
hevesini kirmak istemem canim ama simdiden cok alma bebegin dogsun kilosuna göre alirsin hepsi cok guzeller bu arada

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 209 göst.
18 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 209 göst.
12 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 299 göst.
16 Ağustos 2021 Moda kategorisinde aybuke22 (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 285 göst.

374,556 soru

11,202,027 cevap

34,498 kullanıcı

...