0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (881 puan) tarafından

Psikolojik olarak çökmeye başladım. Doğum yapalı 4 ay oldu neredeyse ama son 1 aydır felaket şekilde saçlarım dökülüyor. Fotoğraftaki saç dün akşama ait banyodan sonra çektim. Ve her banyodan sonra bu kadar saç dökülüyor tararken.. Cildiyeye randevu aldım ama ondan önce yarın sabah aile hekimine kan vericem... Çok moralim bozuk kızlar ya sizin bir öneriniz varmı bitkisel vs?

image

15 Cevaplar

0 oy
(523 puan) tarafından
Mustela diye bi marka var canim onu dene istersen
(881 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Ben 7 ay cektim valla benimde boyleydi sonra birden bire durdu

Bu arada uzun zamandir yoktun kız bebiş nasıl :))
(881 puan) tarafından
İyi kuzum şükürler olsun geçinip gidiyoruz :))))
0 oy
(849 puan) tarafından
Ah kuzum benim oğlan da 4.5 aylik inancın olsun her banyo da bu şekilde dökülüyor ağlıyorum artik sağlık ocağına demir ve vitamin hapı yazdırdım bayağı fark etti dökülüyor ama eskisi kadar değil daha 1 hafta oldu başlayalı sende dene derim 
(881 puan) tarafından
Yarın kan vericem kuzum sonuca göre yazdırırım çok teşekkür ederim
(849 puan) tarafından
Benim hepsi normal çıktı ama gene de yazdırdim stres dedi inan fark etti haplar rica ederim kuzum çıkmasa bile al derim denemek bedava :)
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Dogumdan sonra bendede oluyo cok fazla hormonal bisey galiba canım 
(881 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ya çok fazla moralim bozuluyor
0 oy
tarafından
Benimkide öyle canım ya 5 ay önce doğum yaptım evin heryeri kıl sabah yastıktan kafamı kaldırıyorum yastıkta birsürü kıl bende cumartesi gidicem cildiyeye evi süpürmekten bıktım 
0 oy
(59 puan) tarafından
benim ayni boyle 6 aylik olduk gecmedi kan verdm hersey normal.. bi doktorun yazisini okumustum 1 yasina kadar dökuluyomus sonra geri cikiyomus aniden hormonlarin degismesinden kaynakli
0 oy
(98 puan) tarafından
Isırgan otlu şampuan tavsiye etmişti doktor bana. 8 ay geçti benim şimdi daha iyiyim
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Dogumdan 3 4 ay sonra oluyo oyle kisalt saclarini ek gidaya gecince emzirme azalinca duzeliyo korkma
0 oy
(843 puan) tarafından
Ay benimde böyle ya 
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Aynı dert bendede var canm aşırı dökülüyo resmen psikolojim bozuluyo gördükce çıkan sacları 

Bend ekan vericem en yakn zamanda 
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra saçın dökülmesi normal diyorlar ama bilemiyorum benimde saçlarım aynı seninki gibi dökülüyor 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Off baya dokuluyo canım bi git bakalım dr ne dicek benimde çok dökülüyor ama sanırım senin ki kadar degil
0 oy
(845 puan) tarafından
Canım B12 eksikliği olabilir benimde saçlarım aynı öyle dökülüyordu sağlık ocağına gittim tahlil yaptırdım b12 demir kan onlar çok düşük cıktı onun için dokuluyirmus 
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ya işte hormonal bazılarında gebelikte bazılarında genelikten sonra oluyormus bende cok korkuyorum öncelikle sacınızı kuaförde güzel bir kestirin derim omzunuzda düz olabilir moda zaten.., sonra doktor tahlil sonuclarınıza göre bir yol cizicektir.. Onun haricinde sampuanı cok kullanmayın zor birsey diyorum cünkü saclarımız alışmıs malesef ama bir gün sampuanlı bir gün sampuansız duş alın isterseniz.. Bazıkarı sampuanına aspirin eziyor ama emziren anneler nasıl kullanabiliryor mu bilmiyorum birde onu yıkarken vucuda degmemezi lazım ki tüylenme olmasın.. Onun haricinde de dogal maskeler yapabilirsiniz zeytinyaglı yumurtalı ballı vs..  Merak etmeyin hormanlar düzelince gecer 
0 oy
tarafından
normal dokulmesi ama senin bayagi dokulmus benim dördüncü aydan onuncu aya kadar bildigin akti saclarim sus alirken falan sac toplamaktan dus alamiyordum sonra azaldi şimdi normale döndü canim

İlgili bir soru bulunamadı

379,866 soru

11,371,096 cevap

34,854 kullanıcı

...