0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
3 gündür acilden gelemiyoruz 1.5 yaşında oğlumun ateşi ıkı saatte bır 39 a çıkıyor. Anca fitil ve duşla düşürebiliyorum. Kan idrar ciğerlere bakıldı hamdolsun temız. Boğazı az bışey kızarmış dedı oda ateşle beraber sürekli kusma oldu ondan olabılır dedı. Yıne de antibiyotiği yazdı ama tam sebebi ortaya koymadı doktor. Bır kaç tane azı dişi birden gelıyor oda yapabılir dedı ama bu kadar yüksek ateş ve sık sık hiç normal gelmedi bana sızın çocuklar diş çıkarırken böyle oldular mı daha kaç gün sürecek mahfoldu yavrum 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Korona olabilir mi. Bu belirtiler benim bebeklerimde de vardı. Korona cikti
(1,298 puan) tarafından
Yok canım 2 ay önce olduk ailece
tarafından
Bir daha olmayacaksınız diye kural yokki. 39 derece yüksek. Bilemedim simdi canim. İnşallah sağlığına kavuşur bebeğin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa benimde 2 tane dîş çıkardı ve 2 sinde de ateşi 40 a kadar da çıktı kıyamam yaa 3 gün falan sürdü bizim de 
(1,298 puan) tarafından
Allah razı olsun çok zor takibi bıle yapmaya mecalim kalmadı kaç gündür uykusuz yorgun bitkin onunla beraber bende bittim. Dün gece uyuya kalmışım bı kalktım çocuk yanıyor kıp kırmızı olmuş hemen duşa koydum şurup fitil verdim 1 saatte düştü. Korkumdan ölçüm bıle yapamadım ama 40 olmuştur kesin o kadar çoktu kı
tarafından
Kıyamam yaa çok zor çok ☹
0 oy
(365 puan) tarafından
Diş o kadar yüksek ateş yapmaz diyorlar canm ama malesef yapıyor oğlum alttaki 2. dişi cıkarttıgı zaman diş patlayana kadar ateşi düşmedi bende fitille düşürüyordum
0 oy
tarafından
Canim hep postlarini görüyorum senin sizin ailede nazar mı var ne bir okutturun kendinizi çok geçmiş olsun aynı durum eşimin başına geldi onunda böyle boğaz kızarıklığı vardı neden olduğu belli değil benimde aynı oldu doktor kızarmış sebep yok  şuan bir sürü hastalık virüs var insAllah yavrun tez zamanda iyileşir çok geçmiş olsun
(1,298 puan) tarafından
Sorma vallahi bu sene hastalık imtihanım bitmiyor biri bitmeden digeri başlıyor ailecek çok zor günler yaşadık yaşıyoruz da hala. Nerde son bulacak bilmiyorum. Rabbım saglıkla sevdıklerıyle imtihan etmesin hiç kimseyi. Beterinden korusun hepımızi
tarafından
Amin canım Allah şifa versin ben göze çok inanırım bende kızımın resimlerini paylassam yada dışarı çıksam hemen çocuk huysuzlaniyor hastalanıyor bol bol okuyun kendinize çok geçmiş olsun tekrardan
0 oy
(4,546 puan) tarafından
cok.gecmis olsun cocuklar hep hasta
0 oy
tarafından
Kuzu covid testi ver istersen
0 oy
tarafından
Olur 6. Hastalık geçiriyorsa herşey temiz olur ama ateş olur bizaat yaşadık canım
(1,298 puan) tarafından
Nasıl yanı 6.hastalık ne canım bılmıyorum da
tarafından
Canım ateş yapıyor inatçı ve düşmeyen yüksek atess 6 gün sürüyor sonra vücuda döküntü olarak atıyor biz onun yüzünden 4 gün yattık hastahane de netten bakabilrsin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 463 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 284 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,861 kullanıcı

...