0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar eşinizle avmye felan gittinizde neler yapıyorsunuz ben hemen sıkılıp eve geliyorum yaptığınız düzenli aktivite var mı acaba

32 Cevaplar

+1 oy
(3,874 puan) tarafından

Eşimin düzenli aktivitesi var oda uyumak :)

Benim düzenli aktivitem de onu sürekli uyandırmak :D 

(860 puan) tarafından
Hahah kız benimkide uykuyu sever
(3,874 puan) tarafından
İnan bizimki kadar değildir
(799 puan) tarafından
Yorumu eşime attım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkiyle çıkan sıkılmaz ilk işimiz oyun alanına gitmek atış yapar çarpışan arabaya biniyoruz sonra yemek yiyoruz mağazalarında turlayip cikiyoruz
(860 puan) tarafından
Hmm anladım
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Dün aylar üstüne avmye gittik öteye beriye dalmaktan vakit nasıl geçti anlamadım :D ben avmciyim ama sıkılmadım onun dışında arada açık havada geezeriz hava güzelse. Kışın pek aktivitw olmuyo malesef 
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Benimki de gezmeyi sevmez. Yüzünü asar o yüzünü asinca da benim moralim bozulur. En iyisi bir yere gitmemek
(860 puan) tarafından
Ay benimki ne yapalım ne yapalım ne yiyelim diyip beni sıkıyor
(5,560 puan) tarafından
Yo benim ki öyle değil evci
(431 puan) tarafından
Bende sizin gibiyim zorla binde bi çıkarıyorum oda istediğim gibi geçmiyor, bı arkadasim olsa onunla giderdim oda yok maalesef bu şehirde
(5,560 puan) tarafından
Ah ah keşke olsa
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Yemek yeriz eşim teknosaya Koçtaş a bi dalar alacaklarımız varsa onları alır eve döneriz
(860 puan) tarafından
Aynı biz e bebebge gir yemek ye çık gel
0 oy
(784 puan) tarafından
Bı tur at yemek ye eve gel kaynana tribi çek üstüne:D neler neler 
(860 puan) tarafından
Ahaha niye kız beraber mk oturuyorsun
(784 puan) tarafından
Suanlik evet canım as kaldi sabır :D bordo bereli oldum artık
0 oy
tarafından
Ilk işimiz yemek katına cikmak sonra oyun alanina cocugumuzla beraber bizde girip oyun oynuyoruz ordan cikiyoruz öbür oyun alanlarina yetiskinlerin oynayabileceği karsilikli bizde oynuyoruz zaman kalirsa bowling atıyoruz sonra geze geze eve geliyoruz bazende degisiklik olsun diye yol uzerinde guzel canli müzikler oluyor az eğlenip kahvemizi icip pastamizi yiyip eve geçiyoruz 
(860 puan) tarafından
Güzelmiş
0 oy
(120,149 puan) tarafından
eve giresim gelmiyo keske eskisehirde olsam gennet AVM YOK
0 oy
(11,646 puan) tarafından

Yaptığımız düzenli aktiviteyi söylüyorum sıkı dur :)

Her akşam tv karşısına geçer battaniyeyi de çekeriz çerez tatlı içecek Allah ne verdiyse bi yanda telefon bi yanda tv bazen şakadan itiş kakis :))

(860 puan) tarafından
Buda güzel bir de kısır tamamdır
(11,646 puan) tarafından
Kısır için mevsimi değil kuzum ben kızın biber domates salatalık kullanmıyorum ilaç hormon hep
(860 puan) tarafından
Ben turşulu yapiyorum
(11,646 puan) tarafından
Anladım canım tazenin yerini bulamıyorum ben salatalığın turşusu evet ama diğerleri olmadan tadı olmuyor
0 oy
(15,892 puan) tarafından
Ben severim AVM gezmeyi eşim sevmez. O yüzden benim de ruhum sıkılır. Ben eşimle piknik yapmayı deniz kenarında gezmeyi park gezmeyi severim. Yemeğe falan gideriz genelde. Sinema korona çıktığından beri hayatımizda yok. Zaten oğlumu da bırakacak kimse yok. Mecbur gidemiyoruz. En iyi yapılacak şey açık hava gezileri
(860 puan) tarafından
Aynen bence orman da mangal felan guzel
0 oy
(1,785 puan) tarafından
AVM ye gitmiyoruz cafeye gideriz yada yemek yemeye falan gideriz genelde 
0 oy
(581 puan) tarafından
12 saat çalışıyor haftalık izninde de oğlumuzla ilgileniyor dışarıya çıkamıyoruz ahaha 
(860 puan) tarafından
Olsun ilgilenmesi daha iyidir
0 oy
tarafından
İlk önce alışverişinizi yapariz sonra onlar araba 

Eğlence zamanı yapsriz guzel bir film varsa sinemaya gideriz yoksa kesinlikle bowling oynarız;))) hep kaybeden tarafim 

Ve sonrasında güzel bir kahve içeriz eve geliriz ♥︎
(860 puan) tarafından
Biz kahve içmedik ya hiç denemedim dışarda valla komik biraz ama türk kahvesi mi
0 oy
(11 puan) tarafından
Ben içeri giriyorum oda oturup telefona bakıp beni bekliyor sonra kasaya geçip ödeme yapıyor.  Bi yemek yiyoruz hava güzelse sahil kenarı geziyoruz .end 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Eşim asla keyif yapmasını gezmesini bilmiyo AVM ye gideriz boş boş dolanır geliriz bende tam aksine çıkınca her yerin hakkını veririm ama o öyle değil öyle olmayınca onunla bir yere gidesim gelmiyor gerçi onun da goturesi gelmiyor öyle yani 
(860 puan) tarafından
Erkekler böyle tatlım yapicam birşey yok
0 oy
(50 puan) tarafından
Avm harici daga denize yürüyüşe gideriz yeterki havada biraz güneş görelim :)
(860 puan) tarafından
Güzelmiş ya ben orman pikniklerini seviyorum
(50 puan) tarafından
Bende valla orman olsun ateş kamp tam bizlik
(860 puan) tarafından
Aynen benim kafadab
0 oy
tarafından
AVM de bisiy bulamıyorum ben yapicak mağazalar var sadece alışveriş için giderim sadece onun dışında ne yapılır ki yemek bolumu var sınama desen iki çocukla mümkün değil :))

Sahil cafe falan yada caddelerde gezmeyi seviyorum ama genelde öyle yapıyoruz
0 oy
(700 puan) tarafından
Ne aktivitesi ne hali.
0 oy
tarafından
Ya benim eşim gezmeyi çok sever ama avmye cafeye gidincede ben çok sıkılıyorun mesala karda bile gezmeye çıktık çay demledik çay içtik öyle etkinlikler yapıyoruz geçende deniz kenarına çektik arabayı arabada kola cips böyle şeyler bana kalsa sinemaya falan gitmek isterim oyun oynamak isterim ama eşim hiç sevmez sağolsun Allah tan gezdiriyor :))
(860 puan) tarafından
Olsun ya bende böyle severim kalabalık beni sıkıyor maske felan
tarafından
Benide bıktım artık 8 yılım cafelerde geçti zaten:))
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Biz tr gelince avm leregideriz. Burda daha cok dogada swyler yapariz oda yazin. Acik oyun alanlari , acik hava muzeler ve gosteriler. Piknik, balik tutmak kizim icin her sene mutlaka hayvanat bahcelerine ve lunaparklara gideriz. Gole yuzmeye guneslenmeye. Ozellikle adalara gemiyle gideriz oralarin sahili daha guzel.kamp yapariz.Yani yazin hic kapali alanlarda gecirmeyiz.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 260 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde bglm_ftma (5,738 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 211 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,285 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 289 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Huzurumm (1,175 puan) tarafından soruldu

385,613 soru

11,529,674 cevap

35,200 kullanıcı

...