0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (119 puan) tarafından
Kızlar 3 aylık hamileyim bugüne kadar hiç bulantım olmamıştı tam 3 ay doldu olmayacak herhalde derken bugun bulantı ve aşırı derecede yanmam başladı üşüttüm mü acaba üç aylıkken de başlayabilir mi 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tam zamanı mıde yanmasının başlaması ıcın ben 9 ay cektımmm 
(119 puan) tarafından
Gerçekten çok kötü bir şey açım ama ağzıma lokma atamıyorum
tarafından
Ben bu yüzden 2 kılo aldım sadece hamılelıkte sen düşün hem bulantı hem yanma
(119 puan) tarafından
İkisinin bir arada olması çok kötü
-Reklam-
0 oy
(765 puan) tarafından
Bulantı 4. Aya kadar mide yanması doğuma kadar sürdü canım soğuk süt cacık çok iyi gelirdi bana salatalık 
(119 puan) tarafından
Bi deneyeyim canım benim sağol umarım işe yarar
(765 puan) tarafından
Dene canım iyi gelicektir inşallah bulantım içinde elimde hep çubuk krakerle leblebiyle dolanirdim :)
(119 puan) tarafından
İlk 3 ay kanamalarla geçti geri kalan zamanlara da bunlar eklenecek sanırım neyse sağlıklı olsun bebişlerimiz değer her şeye
(765 puan) tarafından
Aynen kuzum ben böyle biri demedice aklıma bile gelmiyor ne böyle şeyler ne doğum ne sancı prensesimi kucağıma alınca hicbisey yasamamisimda bı hikaye okumuşum gibi ♥️ Allah'ım seninde sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(119 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Soğuk süt iç canım iyi geliyor o yanmalar yüzünden son aylar uyuyamadjm
(119 puan) tarafından
Sütü ılıkken içtiğimde daha çok yanmıştı birde soğukken deneyeyim canım sağol
0 oy
(966 puan) tarafından
Doktor bana ilac basladi kuzummide yanmasi icin 
(119 puan) tarafından
Gaviscon gibi bir şey mi canım
(966 puan) tarafından
Evet canm surup olani ama ismi baskaydi yaa
0 oy
(269 puan) tarafından
Ay ay ay Allah yardımcın olsun canım.herikisini 9 ay çektim.hamilelikte herşey olabilir
(119 puan) tarafından
Canım benim şu ana kadar hiç başıma gelmemişti çok zorlanıyorum birde gribim her şey üst üste geldi
(269 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin canım işte kimi hhemen başlıyor kimi 6.aysa başlıyor.herkesin hamilelik farklı. Benide 3 aylıkken geçer 3 ay oldu 4 buçukta rahatlarsın 4 buçuk oldu 6 da düzelir 6 oldu 9 a bişey kalmadı son zzamnlar duzelirsin diye diye kandırdılardoğumdan birgün öncesine kadar çektim.gunluk kesin3 kez çıkarıyordum afedersin.ilk zamanlar 18 kez çıkarıyordum gündesabır uapacak bişey yok.cok mide bulantin olursa doktora şöyle ilaç verir ben onunla ayakta kalıyordum.
0 oy
(686 puan) tarafından
Niğde yanmasi son aylar 30 lu haftalarda başında başladı ve bulantılarım da aynı şekilde arada oldu hiç miğde bulanti falan başta yaşamadım sonra gaviscon şurup verdi Dr 2 şişeye başlamıştım artık k derce kotuydu yanmalar saçları yapiodur dediler bilmem dogrubyanlis ama oğlum bı saçlı doğdu ensesinden akiordu banyo da çok saçı vardı 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 77 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sirin__ (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.