0 oy
486 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
 mehabalar derdimi anlatmag istiyorum cunki cok yoruldum 2 yildirki evliyim kocam benden once bir ilskisi varmis biz evlendiyimzde ben ona hayatinda biri varmi sordum hayir yok dedi evlendiyimiz gunun sabahsi kocamin telfona mesaj geldi bi kadin yazmis gordum dunyam basina yikildi resmen ona sordugumda benim ustume yurudu beni doymeye kalkdi kendini hakli cikartmaya calisdi bu durumu ayleme danisdim ondan ayrilmak istedim ama aylem beni kabul etmedi arkfaslar"uzerinde 1 ay kecdi hamile oldugumu orgendim  9 ay boyuca hep mesajlasiyordu hep beni dovdu hamileliyim boyunca nehayətki cocuk dunyaya geldi ve suan kizim 9 aylik tam 2 yildirki aksamlari hic evde durmuyo ben hasta bile olsam cocuk bile olsa evde basimizin ustunde durmaz aksam yemeyi yiyib gidoyor saaet 3 4  eve geliyo gece kac defa ayrilib babamin evine gitdim arkamca bile gelmiyor anem ve cocugum icin geri dondum yoksa bunlara katlamazdim 2 yil boyunca telfonu dayi dokunamiyirum zorla aliyo izin vermiyo bikere gizlince bakmisdim bir kadin foqrafi vardi kadin 2 ogluda varmis ona yazisiyormus ve suanki durum yemin ediyirki her sey bitim suadada izin vermiyo ve yine aksamlari gidiyo gec geliyor bilmiyorum sühpe ediyirum icimden inanmak gelmiyor suzce dogru ediyirorum

17 Cevaplar

+2 oy
(2,273 puan) tarafından
Şüphe etmekte haklısın canım valla biraz takipte kal bakalım napicak 
-Reklam-
+1 oy
(1,777 puan) tarafından
Ah kuzum elini ayağını bağlamışlar resmen, keşke en önce öğrenseydin evlenmeseydin bu adamla, ama sonunuzda yok gibi, Allah kalbine ferahlık versin
+1 oy
(7,177 puan) tarafından
Umarım ikinci çocuğu yapmazsiniz
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Önce ailem istemedi demişsin sonraailenin yanından geldim demişsin  bir kere gitmissin ne demeye geri gelirsin kihuylu huylundan vazgeçer mi sen daha çok aldatilirsi n
tarafından
Bir kadın bir kadına bunu demesin ya. İnsaf.
(155 puan) tarafından
Mecbur kalmış olamaz mı? Evlendikten sonra aile anne baba sana el gibi bakıyor.
0 oy
(7,871 puan) tarafından
Canım bu adam seni baya boynuzlamis ne diye yanında duruyosun sadece sana üzüldüm yazık, ailene gitmişsin arkanca gelmemiş bile neden geri döndün
(155 puan) tarafından
Kızın zaten moreli bozuk içini dökmek istemiş. Boynuzlamis ne kadar kaba bir tabir. Ayrıca dönmek istemeye istemeye mecburi dönmek zorunda kalan insanda çok kadının yaşadığını yaşamayan bilemez.
(7,871 puan) tarafından
Offf boş duyar kasma ben onun kalbini kıracak bişey yazmadım ama kaç kere hatasini yakalamış farkındaysan yanında durup çocuk yapması kabahat tabi o çocuğa da yazık ailesi kabul etmese bile kendine farklı bı hayat kurabilirdi o resmen kabullenmiş keşke başta yakalayınca biraksaydi o adamı demek istediğim bu.
(28 puan) tarafından
Ama öyle bi şansim yok cunku ben bikere evlenib bosandim o da öyle ikinci kesde bosanmam aylem icin husran olurdu kaldiki cocuk meselesine ilk geceden hamile kalmisimdir
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Evlendiğin günün sabahı eşine bunları yaşatacaksan ne diye evlenirsin yazık günah yaa çok üzüldüm Rabbim yardımcın olsun inşallah ailen arkanda olsaydı keşke 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ya kendi ayakların üzerinde durmaya çalış bırak gitsin böyle adamdan hayır gelmez ..
0 oy
(678 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun yazık günah ne diye evlendi ozaman artik yapacağın  birşey yok senin ailenin yanına gidemiyorsan çocuğunu büyütmeye bak biraz daha sakin bir daha hamile kalma çok dikkat et sende umursama biliyorum çok zor ama yola gelmez şuan senin zorlamanla  kendine bir düzen kur bebeğinle  gez bir daha dövmesine izin verme polise şikayet et peşinden koşma onu takip ettiğini belli etme telefonuna bakma esra ezmeci diye bir psikolog var onun kitaplarını al oku uygula birde dayanamıyorsan  kalbin sıkışıyorsa bir psikiyatriste git hiç bekleme 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bu adamdan kurtulman lazım kötü kalpli bir adam bu.Senide öylesine almış sevmemiş sevmeyecekte. Sakın aldattığı için üzülme çünkü o kadınıda.sevdiği için değil cinsellik için istiyor.Ailen seni istemese bile evine dön bacım.Bu şerefsizden iyidir yine ailen.Ama sakın geri dönme dönersen seni tekrar tekrar hamile bırakacak ve hep aldatacak.Aklını başına al.Bir çocukla hayat zor değil çalışıp didinip o kötü adamdan iyi bakarsın kendinede çocuğunada.Dayaktan ihanetten kurtulursun işkence çekmek neden?
0 oy
(3,545 puan) tarafından
Böyle bir adamdan neden çocuk yaptın  kendini yaktın çocuğu neden yakıyon bunu deyince aile planmasina  karışmadığıniz kaldı diye hemen yorum yapılıyor ama ilk geceden öğrenmişsin yani birde çocuk yapmışsın kendi başını kendin yakmissin
(7,871 puan) tarafından
Valla bacım benimde demek istediğim buydu az önce bende yorum yaptım ama hemen boş duyar kasiyolar ya :)
(28 puan) tarafından
Evet o ilk geceden hamile kalmisim zaten
0 oy
tarafından
Şüphe etmeyı bırak artık kesin bırsey baska hırıyle konuşuyor resmen, bırbırınızı tanımadan mı evlendınız madem böyle bu neden evlenmiş senınde basını yakmış 
0 oy
tarafından
Sadece şunu soyluyorum böyle iğrenç bir pisliğe 2. Çocuğu getirme.  Önlemini al 
0 oy
(85 puan) tarafından
Cnm sakin ama sakin 2 cocugu yapma  o sabiye yazik  bebegine saril  esinin ona kizmasina bagislasin izin verme bebegine ilgilen oyna bebeginin yaninda aglama inanki hissediyorlar
0 oy
tarafından
Benim esimde aldattti beni bunlara kisacasi surundurecen ustunede terketti bizi 11 aylkda oglum var ev kira oglumun kiyftlere ihtyci var clissam kim bkck ogluma bunladm iyice sen yine tkip et rsimi bi an olsn birkma tek basna 
0 oy
(784 puan) tarafından
E sen böyle biriyle bacım nasıl iki sene yaptın ya 

Düğün sabahı mesaj gelse insan bırakır gider 
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Kısa ve net çekilmez bu koca.gitmez ömür

0 oy
(920 puan) tarafından
Allah'ım sana güç versin 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 125 göst.
22 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Linammmm (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 342 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 119 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Oznur13 (73 puan) tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,257 cevap

34,775 kullanıcı