0 oy
567 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Saçımı sarıya boyatmak istiyorum ama eşim izin vermiyor lakin dışardan bir sarışın goruncede bakar önce izin verdi gidip yapacaktım baktım kaynanam dedi yok oğlum yapmasın tekin olmayan insanlar sarıya boyarlar oda kararını değiştirdi ama ben çok istiyorum

25 Cevaplar

+1 oy
(119,355 puan) tarafından
hay senin kaynanana ee ben dogustsn sariyim nolcak geri kafalilar haa bide sac senin sacin senin kafanda boya izin almak nedir yaa 
(4,700 puan) tarafından
Hazır buralar sessizken atarsın ne sevdos
yoogggg
(4,700 puan) tarafından
Peki :((
tarafından
Asaf  çaktırma çok çirkin olduğu icin atamıyor bayan
hee atmam kakilmis 1 ben 2 sjsjsj ☺☺☺
-Reklam-
+1 oy
(2,765 puan) tarafından
Kendinize eşiniz o kadar çok karışmasına İzin vermeyin Ya ben gittim boyadım hem de kırmızıya Yani hiçbir şey demedi diyemez de zaten Neden benim saçıma karışsın
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Ya doğuştan sarışın olan da mı tekin değil nasıl bir saçmalık hele bi kaynananı bıraksalar bırak sarıyı rengarenk yapar saçını o karışanlar kendileri yapamaz başkasını da kısıtlarlar annem gibi
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Sen tekin degilmissin demekki veremedin mi lafini 
0 oy
tarafından
Saç boyasindan insan analizi yapabilen kaynana :D
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Eşinin sarışınlara bakması da ayrı bir olay. 
0 oy
(710 puan) tarafından
Ya Allah aşkına bu kaynanalar ne böyle insan gelinin saçınada  karısirmi  kuzum tartışmadan güzel bir dille söyle tekrar hevesli olduğunu falan söyle 
0 oy
tarafından
Some cahil problems

Yazik gerçekten 
0 oy
tarafından
Kaynanan neyin kafasını yaşıyo acabaaa 
0 oy
(581 puan) tarafından
Niye izin alıyorsun git boyat
0 oy
tarafından
Valla şuan şok oldum bende sarıya boyattım ne alaka tekin olmamakla. Kaynnanin afedersin beyni bozuksa sarı saçla ne alakası var Allah akıl versin bu zihneytte ki insanlarla işin zor canim
(199 puan) tarafından
Sırf eşim izin vermesin diye
0 oy
(848 puan) tarafından
saçlarım sarı hemde dipten platin sarıı.Bi ara beyaza yakın açmıştım hatta. Neyim ben tekinsiz mi ? Eşini de kaynananı da karıştırma böyle işlere heleki eşine  söyle karı işine karışmasın işine baksın . Cahillik başka bişi değil
0 oy
tarafından
Sen kaynananın ağzına gelirsem kürekle vururum. Bunu ona ilet..
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Valla ben kuafore gittim sari yaptim esim oype gordu ;)) iz8n almamistim yani begenmezsede begenmedi ben hevesimi aldim sonra eski haline dondu dogal sacimi kullandim simdi yeni 9mbre yaptim bu baya guzel odlu gerci bunuda cok begenmedi eh iste dedi ;)) 
0 oy
tarafından
kaynanan fazla açıcı kullanmış zamanında beyni yanmış :)
0 oy
(119 puan) tarafından
Benim eşimde saçımı sarı yapmak konusunda beni ikna etti cesareti ondan aldım :) 
0 oy
tarafından
Sac rengine karisan cahiller kaldimi ya :D sarı yapinca ne oluyormuş anlamadim hahahahahah ay cok güldüm kusura bakma 
0 oy
tarafından
Zihniyete bak. Zır cahil. 
0 oy
(13,161 puan) tarafından
İstemez anlarım ama kaynananın karışmasına ben bile ayar oldum doğuştan açık renk saçlı olanlar doğuştan mı tekinsiz oluyor ne saçma doğal saçım açık kumral ben de doğal seviyorum ama kaynanam boyatmasın deseydi platin sarı yapardım :))
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Saç boyatmak içinde izin istemeyin bi zahmet ya bu beden sizin değilmi nadıl mutlu olacaksanız onu yaptırın. Kocanız istemiyosa kendi saçını boyamaz sizin saçınıza ne karışır onun bedenini mi taşıyosun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 459 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 131 göst.
27 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 363 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,332 soru

11,387,884 cevap

34,891 kullanıcı

...