0 oy
1,279 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Alt komşularım çok kötü sesler geliyor sanırım adam karısını dövüyor çocuklar falan bağırıyor sizce polisi arayayım mi evde de tekim korkuyorum birde öyle bir huyları var ki polisi benim aradığımı bilse kocası bana sarar 

30 Cevaplar

0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ara bence o kadının yerinde sen ben herkes olabilirdi.  
-Reklam-
0 oy
(4 puan) tarafından
İçinin sesini dinle aynısını senin başına geldiğini düşün ve birileri yardım etsin diye içinden dua ediyorsunudur mağdur olan kişide öyledir yardım et bence
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Aranan en doğrusu ama biz de bı polis çağırdık üstteki komşunun kocasi evleri karıştırmış bzm karşı binanın kapısında yatiyo agliyo affet fln içmiş zaten kafa gidik polisler uğraşmamak için saldılar adamı böylesine bar yani her polis bir değil ama yaptıkları çok yanlıştinherkes şikayetçi olcaz dedik ama polisler almadılar bile arabaya
0 oy
(2,020 puan) tarafından
geldi mi polis
0 oy
(810 puan) tarafından
Canm ara yazık cocuklar etkılenır gızlı kalıyor kımın sıkayet ettını bılemez haberım yok der çıkarsın polısşerde süt komsun alt komsun etmıs demez zaten eğer korkar diyemezsen gun ıcınde kadına kades uygulamasını öğret kendısı razı degılse kurtulmak isterse onunla polıs cagarır ben bı lere yaptm kadın kocasının korkusuna sıkayetcı degilm dedi ama kadesi bilirse suc üstü gibi olr işine yarar Allah yardımcısı olsun
0 oy
(153 puan) tarafından
Varmı bir sıkıntı cnm merak ettim 
0 oy
(177 puan) tarafından
Geldi mi polis ne oldu 
tarafından
Kız geldi son postuna bak
(177 puan) tarafından
Baktım gördüm ne diyeyim yazık . Yarın öbür gün yine birşey derse kavganizi da sessiz yapın de rahatsız etmeyin komşular kavga sesindende rahatsız oluyor . Polis geldi diye mi Rezil olunur sadece .
tarafından
Öyle dedi bişey diyemedim
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Polis şikayet edeni söylemez binada o kadar insan arasında senin ettiğini nereden bilecek ki 
tarafından
Bina 4 katlı alttaki 2 katta şu an evde değiller direk anladı zaten
(1,540 puan) tarafından
Bilemedim canım şimdi valla ne diyeyim
0 oy
(120,011 puan) tarafından
olayi simdi anladim
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Kadesi yükle telefonuna hemen ordan butona bas her şiddet gören insan için kullanabilirain bunu sadece sana olması gerekmiyor 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 515 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 726 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,789 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,050 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 813 göst.
1 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1Prenses'in Annesi (510 puan) tarafından soruldu

384,755 soru

11,508,943 cevap

35,166 kullanıcı

...