0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (690 puan) tarafından
Kizlar 12 ayligiz 8 dış çıktı şükür öyle böyle iştahsızlık ishal kaşıntısı derken huysuzluk bitti gitti şimdi sırada hangi dış varsa sanırım azı mahvetti bizi ya birde ısırmaya başladı bı anda gelip bacağımı kaptı bı bağırdım o an kızdım bidaha yapma acior diye can havliyle çok ısırdı cunkuu ağladı ben tepki verince geldi kucağıma yattı üzüldü bende üzüldüm babasinida ısırıyor ve kuzeninide ısırmaya çalışıyor oyun oynarken sürekli kolluyorum başkasını ısırmasın aman diye dış kaşıntısı gelince mi yapior sizce huy haline gelmez inşallah yaa birakicakmiiii korktum yaa böyle devam etmesinden anlamiorda şuan tabii haliyle zor durumdayim

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Isırmaz mı vampir gibiyiz 9 aylığız 6 dişimiz var göğüsümü çok fena ısırıyor eline yakın olursak ta bizi ısırıyor :D

(690 puan) tarafından
Ya bı ara göğsünüze isiriodu kızınca yada kan ayy diye bagrinca oda ağlıyor şuan tüm kelimeleri secemedigi için tek kelime diyorum açıyor acitiyosun aslında anlior gibi ama napcaz bilmem memeden de ayiramiyirum onada aglior sürekli emcem emmio zaten dış kasıyor Allah sizi de yardımcınız olsun zor valla
tarafından
Tepki verince daha çok yapıyor ısırınca ben çekiyorum memeden sonra tekrar veriyorum
(690 puan) tarafından
Evet oyuna ceviriyorlar  maglesef
-Reklam-
0 oy
(979 puan) tarafından
Bizim ki dişi çıkmadı ama yakındır yani emerken anamdan emdigim sutu burnumdan gtiriyor... 
(979 puan) tarafından
5aylık cnm
(690 puan) tarafından
Off daha basindasinizz ilerleyen gunler dahada zor korkutmayayim da şimdi bide deyill
(979 puan) tarafından
Valla smdi bile çok fena canimi acitiyor..  ilk çocuk mama ile büyüdü icin ondan bu çok zorlu geçiyor .. surekli emmek istyor ama emdiginden dgl yani
(690 puan) tarafından
Acirbcanim yaa kötü oluyor evet dış kasiyiciyiz cunkummm
(979 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından

Yanlış soru.. 

Doğrusu şöyle olacakti. Kızlar bebeğinizin isirmadigi bir organiniz kaldı mı ? :D

(690 puan) tarafından
Haha kız gece gece güldürdün beniii
0 oy
tarafından

Benimki üstüme tirmaniyo tırmanan tirmana disliyo hergun nasibimi alıyorum valla:D

(690 puan) tarafından
Yaa Allaah yardım etsin zor
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Benim oğlum da 5 aylık 3 diş çıkardı halen çıkarmaya devam ediyor emzirmeye korkuyorum ya çok kötü ısırıyor disleri de büyümüş Rabbim kolaylık versin bize
(690 puan) tarafından
Ayy amin ya çok keskin 8 dış var bizim birde artık fena bacağımda resmen şişmiş ısırdı yer nasıl yaptı anlamadım hep ısırma isteği var ben izin vermedim kendimde hiç ama telde konusuodum geldi bian kayanamla konusuodum birde telefonda ayy diye bı bağırdım kadın Dior Allah yardımcın olsun nasıl alıştı öyle ısırma falan dedi sizmi kgrettiniz Dior tövbe de dedim ne öğretmesi insan böyle bişey nasıl ogretirr bide herkeze laf anlatt
(1,024 puan) tarafından
Milletin yorumları zaten bizi öldürecek çocuk ayrı yorar kaynana ayrı :))
(690 puan) tarafından
Vala yaa hiç sorma herşey bı yorum goturcem onlarida bı isirsin
(1,024 puan) tarafından
Ohh olsun onlara:)))
(690 puan) tarafından
Haha aynen cnm
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Teşekkür Isırdığı zaman bağırma canım ama öyle olmaz anne üzülür de ıssırmak yok anne cicik de ben öyle öyle unutturdum canım benım ki de çok ısırırdı ablamın kızının parmağını koparacaktı az daha ama geçti çok şükür 
(690 puan) tarafından
Evetvya aslında bağırmak istemem kesinlikle bian reflexle ayy diye yüksek sesle. Bagriyorum korkuyor sonra birdaha yapma diye kızdım ağladı üzüldük birlikte evet ya koparır keskin dişler çünkü Allah korusun geçmesine sevindim ins bizimkide gecer
(2,565 puan) tarafından
Geçer canım zamanla unutur sabretmen gerek o şimdi ısırmayı oyun zannediyor
(690 puan) tarafından
Ya yine beni ısırsin tabii eltimin kızına taktı koşuyor ağzı açık kız korkuyor haliyle kendinden buyukleri hakliyor yaa bişey yapior yaramaz
0 oy
(791 puan) tarafından
12 aylık hiç dışı yok ama mahf edyo çenemi elimi parmağımi kemiryo eme eme moraryo çenemi
(690 puan) tarafından
Hadiyaa çünkü damaklar sert ondan demekki sizinki arka arkaya patlatcak bianda nekadar geç okadar sağlıklı diyorlar dış cikarmayi
0 oy
(1,301 puan) tarafından
10 aylık oğlum çok ısırıyor yaa
(690 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
10 aylık bebeğim 5. Ayda diş çıkarmaya başladı. Aylardır ısırıyo çözüm bulamadim
(690 puan) tarafından
Yaa inşallah bitakir canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
12 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Menis (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 26 göst.
0 oy