0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (155 puan) tarafından
Kızlar beşiği henüz kurmadım temizlik yapicam. Önce temizlik yapip beşiği öyle mi kuralım beşiği kurduktan sonra mi temizlik yapıyım. Odası yok salonuma kurucam beşiği nasıl yapayım kararsız kaldım. 38 haftayı bekliyim mi kurmak için?

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Temizliği yap mis gibi beşiği de sonra  kur olsun bitsin 
(155 puan) tarafından
Tamm canım sağol. Kurulum yaparken toz vs olur yine diye sordum sıkıntı olmaz haralde
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Beşiği neden yatak odasına koymuyorsun canım. Ayrıca hangi odaya kurucaksan önce temizle sonra kur 38. Haftayı bekleme ne olur ne olmaz
(155 puan) tarafından
Tatlım evim doğalgazlı değil tek salonumda ısıtma var o yüzden yaz gelince yatak odama alicam
0 oy
tarafından
Bnce biran önce temizle kur aşkm 
0 oy
(12,775 puan) tarafından
Bebegini 37+6 da doğurmuş bir anne olarak kur diyorum bebek sürpriz yaparsa sıkıntı olmasın mobilya mi beşik kurarken illaki ortalığı kirletecek ama önce beşiği kurarsan temizlik yaparken seni zorlar öyle güzelce yap temizliğini beşik kurulduktan sonra da tekrar bir süpürürsün
(155 puan) tarafından
Tamm canım hafta içi hepsini halledeyim erken kurmaktan korktum kirlenir sonra diye bide salona kurucam sürekli oturduğumuz yerde göz önünde olacak diye biraz kararsız kalmıştım
tarafından
Sepet besikse daha bos, daha az kullandiginiz bir odada tutabilirsiniz. Buyuyen besikse salonda kurun ama ustunu de ortun.
0 oy
tarafından
Önce temizlik yap sonra beşiği kur 
(155 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(119,144 puan) tarafından
temizligi yap besigi hazirla
(155 puan) tarafından
Tmm cnm
0 oy
tarafından
Önce temizliğini yao güzelce, sonra beşiği kur,ortalık kirlenirse sadece kirlenen yerleri temizlersin olur biter 
(155 puan) tarafından
Tamam canım hafta içi yapıp bitireyim
0 oy
tarafından
36. Olmuşsun ben e temizliğini yap beşiğin kur fazla bir şey kalmamış 
(155 puan) tarafından
Tamm canım
0 oy
tarafından
Bende temizlik yapmak için bekledim bekledim o kadar 38de hiç beklemediğim bir anda suyum geldi
(155 puan) tarafından
Bende bundan korkuyorum aslında ama erken temizlik yapınca çocuk geç gelir diye de düşünüyorum:) günü belli olmayınca zor oluyor:)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Temizliği yap canim ortadan kalksın 
(155 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(731 puan) tarafından
Hazırlıklarını bir an önce bitir bebeklerin ne zaman çıkmak istediği hiç belli olmuyor 35 haftada hastaneye gitmesem sabahına doğuruyor dum ve evde hala sancı çekiyorum 1 hafta dayanırsak ona şükür ne olacağı hiç belli olmuyor ben hazırlığımı 30 haftada bitirmiştim doğum yaparsam bile kafam çok rahat demiştim 
(155 puan) tarafından
Ben herşeyini hazırladım çok şükür temizlik konusunda erken yapmak istemedim çocuğun ne zaman geleceği belli olmuyor ya geç gelirse diye ama hafta içi yapıp bitireyim en iyisi.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
0 oy
1 cevap 52 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nurgull (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 280 göst.

378,324 soru