+1 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından

kızlar facebookta hamilelik sayfasından bi yöntem öğrendim.biyerde paylaştım ve 100 kişi yorum yaptı 95ininki dogru cıktı.doğum yapmıs olanlar bile hesapladı doğru cıktı formül şu : yaşınız la hamile kaldıgınız ayı toplayın. cıkan sayıdan 9 cıkarın. sonuc tek sayı ise erkek , çift sayı ise kız

(yaş) + (hamile kaldıgınız ay) - (9 )

<< burada önemli olan nokta su son adet tarihiniz degil hamile kaldıgınız ayı baz alıyoruz< 

11 Cevaplar

+3 oy
(9,626 puan) tarafından
Lütfen saçmalık çıkarmayın artık 
(9,626 puan) tarafından
Canim anlıyorum dediğim gibi duygusuz hissiz gamsız değilim heyecanları anlıyorum ama eglence amacıyla aynı kişi bi kere sorar..galiba dünkü postu da bu arkadaş açmıştı birden fazla aynı kişi sorunca bu sefer eğlence amacını kaçırıyo bu tür şeylerle kendini tatmin etme durumuna giriyo
(174 puan) tarafından
Cok sagol guzel yorumun icin canm
(174 puan) tarafından
2cocugun var Allah bagslasin. Benim ilk. Ve merak etmem normal. Her kes merak eder. Yine soyluyorum kotu niyyetli bi post diyil postum. Oylesine merakdan paylastim. Yine merak etsem yeni bibsey bulsam yine paylasicam. Engelleyemez kimse
(9,626 puan) tarafından
Ben sana kötü bise paylaştın demedim ki sadece bu yöntemler saçma senin paylaştığın değil yöntemler saçma milleti bu saçmalıklara ortak etmeyin yazmıştım bunu senin çıkarmadığını biliyorum bunlar hryerde yazan şeyler herkesin kendi fikri kendi tercihi sen nasıl böyle şeylere merak salmışsan bende bi o kadar uzağım istediğini istediğin kadar paylaşabilirsin ama lütfen önceliğin bebeğinin sağlığı olsun
(174 puan) tarafından
Tabi ki oyle. 5kizim yada yalnizca 5 oglum bile olsa fark etmez bana. Ama sadece merak bu.insanin elinde diyil. Her weyi merak ediyosun bebginle bagli istemsizce. Eskiden banada sacma gekirdi ama simdi kendim hamileyim ve merak yapiyorum. Ve evde yalnizim esim iste. Boyle seylerle vaktimi eglenceli geciriyorum. Oylesine iste. Yinede yorumun icin sagol
-Reklam-
+1 oy
(3,151 puan) tarafından
Kız çıkıyor oğlum olacak. Ben böyle şeylere inanmıyorum. Çin takviminde de bakmıştı arkadaşım. 2 kızım var doğru çıkmıştı şuan oğlum olacak o da doğru çıktı ama zaten %50 ihtimal var sonuçta.
0 oy
(788 puan) tarafından
Bnm ikisindede tuttu ama sans bnlar biri der çin takvimi biri yuzuk
0 oy
tarafından
23 cıktı kız yani ve bebeğim de kiz cinsiyeti 35 haftalık hamileyim
tarafından
23 çift sayı değil ki tek sayı
tarafından
Ama o anlamda sormuyor 1 den 9 a kadar çıkarsa tek sayı ya 10 dan sonra sida çift sayi o anlamda soruyor
tarafından
Hayır ya öyle değil bence,ay biri bi açıklama yapsın :D
0 oy
tarafından
28 çıktı çift sayı.

Ama oğlum olacak Allah'ın izniyle
0 oy
(7,526 puan) tarafından
Ayyy bu milletin erkek çocuk sevdası:)
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Neden 9 çıkarıyoruz peki?
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Doğru çıkmadı bende.
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Kiz çıkıyor ama oglum oldu
0 oy
(2,692 puan) tarafından

2 çocuğumda da tuttu :D

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Benim ikiside tek cikti. Iki kizim var : )

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 439 göst.
+3 oy
11 cevap 429 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 576 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Lala Amir (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 292 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu