0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (599 puan) tarafından
S.a arkadaşlar malesef kürtaj dediler nasıl bir şey zormu dua edin Allahım bi sınavı malesef minnak bebeğim tutunamadı 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım benim hiç korkma olurmu çok basit bisey seni uyutcaklar ben kürtaj oldum hiç ağrı cekmedim hiç korkma rabbim sana sabırlar versin kucagimizi doldursun merak ettiğin bişey olursa sor olurmu
tarafından
Adet ağrısı gibi hafif bi ağrın olucak sadece
(599 puan) tarafından
SAGOLASİN Canım alalhbrazi olsun
(599 puan) tarafından
Aneesteziden korkan bir insanım da biraz malesef
tarafından
Hiç korkma bende ilk defa aldım çok uzun süreli değil zaten anestezi alman inan daha iyi doktor acı cekmemen için seni uyutucam demişti
-Reklam-
0 oy
(119 puan) tarafından
Canım kalbi mi durdu
(599 puan) tarafından
Evet canım yaaa maleseff
(119 puan) tarafından
Benimde 9 haftalıkken bebeğimin kalbi durmuş benim belirtim olmadı 12 haftalıkken gittiğimde öğrenmiştim çok ağladığım için ağrılarım çok oldu kürtajda bir şey hissetmiyorsun zaten ben üzüntüden kendimi kastım seninde haftan küçükmüş belki ilaçlarla düşürebilirler
(599 puan) tarafından
Yok kürtaj dedi nasip bakalım sanada  geçmiş olsun
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay cok geçmiş olsun canim ya hic bilmiyorum
(599 puan) tarafından
SAGOLASİN canim
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum yaa ☹☹☹ benimde 9 haftalik kalbi durmuştu kürtaj oldum bayiltmistilar uyandığımda hiç bir şey hissetmedim ☹☹☹☹☹☹
(599 puan) tarafından
Benimde 9 haftalık malesefff canım kalp atışlarını duymustum
tarafından
Canım benim Rabbım yardımcın olsun zor biliyorum ben o acıyı bir de benimki ilk bebekti ama ne yapalım sağlık olsun kuzum demekki kısmet değilmiş Rabbım tekrar nasip etsin inşallah diğer yavrularını da sana bağışlasın uzun ömür versin
(599 puan) tarafından
Amin amin öyle sağolsin
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Canım uyutuyolar anlamıyorsun korkma.Her şeyde vardır bi hayır üzülme.
(599 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun canım 14 sene önce olmuştum ben şimdi daha kolay herşey Rabbim yerini doldursun inşallah:'(

(599 puan) tarafından
SAGOLASİN Canım üç kızım var
(15,823 puan) tarafından
Rabbim onlara güzel hayırlı ömürler versin inşallah ❤️
(599 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(119,375 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
(599 puan) tarafından
Sagolasin canım
0 oy
(616 puan) tarafından
Ben iki defa oldum korkma canım bişey olmaz 
(599 puan) tarafından
Tşk insallah
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canim küçük oldufu için çok zor değil ama psikolojikmen malesef zor Rabbim yardımcın olsun
(599 puan) tarafından
Evet malesefff sagolasin
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım hiç korkma uyuyunca bişey anlamıyorsun 
(599 puan) tarafından
Sagolasin canım
0 oy
tarafından
4 Ay önce oldum burda bende senin gibi bayağı araştırdım ve inan çok korktum herkes çok zor dedi ve ben anestezi almadan olmama rağmen tek bir kez bagirmadim bile fazla şiddetli olmayan bir adet ağrısı gibi korkacak bisey yok kuzum ve çok geçmiş olsun canim benim 
(599 puan) tarafından
Çok teşekkürler sizede x geçmiş olsun
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Bende olmak zorunda kalmıştım inan hiçbir şey anlamadım bile korkmanı gerektirecek bir durum yok. Rabbim tekrar nasip etsin inşallah.
(599 puan) tarafından
Amin hayırlısı inşallah canım sağolsin
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Kürtajın bir zorluğu olmadı ama bebeği ilaçla kendim düşürdüm hastanede ve o çok zordu. Kemik kafatası yapisi oluştuğu için bebeğimin rahime zararı olmasın diye önce dusurmen için ugrasalim dediler ben sancı çektim ilaçla ogleden geceye kadar sora bebek aşağı indi ve düştü..  eşi için kürtaj oldum ben bi. O zor olmuyor.

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 688 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,442 soru

11,390,591 cevap

34,899 kullanıcı

...