0 oy
139 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,017 puan) tarafından
Kızlar martta sezeryan doğumum olucak Allah nasip ederse.Lohusa takımı alıcam tecrübesizim kaç takım almalıyım,düğmelimi düğmesizmi daha iyi olur sezeryan olacağım için etek şeklinde mi alsam Pijama tarzımı alsam bilmiyorum siz nasıl yaptınız neler aldınız benide bilgilendirir misiniz? 

4 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Ben hep alt üst takım aldım. 2 tane uzun kollu bir tane kısa kollu. Hastanede kısa kollu giymiştim damar yolu açtıkları için  uzun kolluyla zor oluyor diye çıkarttılar. Bide sığmamıştım içine . Doğumdan sonra vücudum şişmişti. Alacağın bedeni 1-2  beden büyük al. Rahat olsun .. çok  Kalın bir takım alma doğumdan sonra çok  terliyosun çünkü .. düğmeli iyi oluyor ama çokta mecburi değil bence
(1,017 puan) tarafından
O zaman bende öyle yapayım 1 tane kısa kol 1 tane uzun kol birde çekim yapıcam onuda uzun kol alsam yeterli değil mi?
(266 puan) tarafından
Aynen valla ben öyle yaptım uzun kolludan biri çekim içindi.. ama yanına sabahlık veya hırka al muhakkak kısa kollu giyersen sonradan yürütüyolar çünkü üstüne giyersin
(1,017 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim peki bu takımları illa Lohusa Pijama takımımı diye almalıyım yoksa normal Bi Pijama takımı da olur mu
(266 puan) tarafından
Normal aldım ben zaten 1 gün kalıyosun en fazla 2 .  çekim için olanı da özel sabahlıklı takımlardan falan almadım. Kolları dantelli buldum alt üst aldım sadece . Ki çekim yapamadık pandemiden dolayı kimseyi almıyolardı refakatçiler haricinde. 2-3 aylıkken giyip evde kendimiz çektik :)
-Reklam-
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Düğmesiz aldım ben daha iyi oluyor düğmeli şu yönden güzel, emzirme südyenin olur 2,3 düğmesini açarsın emzirirsin oda rahat oluyor ama ben düğmesiz aldım
(1,017 puan) tarafından
Evet emzirme sütyeni aldım düğmeli onun için yarıyorsa düğmeli alayım.
0 oy
tarafından
2 tane yeter bence uzun kollu al ama öyle kalın alma hastane sıcak oluyor hemde terliyorsn üzerine yelek gibi bişi giyersin düğmeli daha iyi olur emzirme açısından kolay oluyor kolları geniş olsun damar yolu açıyorlar ya kollarını yukarı çekebilesin
(1,017 puan) tarafından
Öyle yapayım ya da 1 uzun 1 kısa kol ne olur ne olmaz evet emzirme sütyenide aldım düğmeli daha iyi diyorsunuz ondan alayım
0 oy
tarafından
Ben sezeryan oldum her zaman pijama giydim. Yüksel bel hama takımı ile gayet rahat edersiniz. Kesinlikle düğmeli olmalı. Zaten ameliyattan çıkınca odaya getiriyorlar. Sütten falan hiç bir şey giydirmediler pijama takımının üstünü giydirdiler altta sonda takılı olduğu için bir şey giydirmiyorlar. 4 saat sonra geliyorlar sondayı çıkarıyorlar kendileri bezi pijama altını giydirdiyırlar. İlk gün bol su içiyorlar ve kanaman fazla oluyor. Pijamayla geçebilir ki benim geçmişti o yüzden yedek pijama altı alınmalı bol bol
(1,017 puan) tarafından
Kesinlikle onuda not alayım aklımda kalsın peki illa Lohusa Pijama takımımı almalıyım yoksa normal Pijama takımı da alsam birşey olmaz değil mi aradaki fark aynı değil mi
tarafından
Ben takım şeklinde almadım normal düğmeli pijama takımı aldım. Sadece yeni doğan çekimi için anlaşmıştık foto çekilene kadar beyaz dantelli lohusa takımı giydim çekim biter bitmez çıkardım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 213 göst.
17 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.
5 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beyzanur (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
0 oy
8 cevap 340 göst.

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...