0 oy
818 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar yatmadan  mutfağı mutlaka toplayanlar dan misiniz    

Sabahami bırakırsınız   ben mutlaka toplarım  toplamadan yatarsam  geçe  wc ye uyanınca bişey durter beni mutfağı toplar öyle tekrar yatarım   

59 Cevaplar

0 oy
(1,294 puan) tarafından
Şimdi mutfaktan çıktım pırıl pırıl yapmadan yatamam yarın tek isim yatakları toplayıp elektrikli süpürge yapmak hep böyle yaparım ölüm döşeğinde değilsem tabi 

Hatta eşim kızdı yapma gel sabah yap dedi elimde değil tabi 
-Reklam-
0 oy
(515 puan) tarafından

Kesinlikle toplarım. Dediğin gibi dağınık bırakırsam icim rahat etmiyor :)

0 oy
(25 puan) tarafından
Toplamadan uyuyamam ki inanılmaz huzurwuz eder beni.bir de ben sabah kalktığımda kahvaltı dışında bir seyle uğraşmaktan hoşlanmıyorum mutfak dağınık olsa sabaha bıraksam  bütün günüm  berbat geçer
0 oy
tarafından
Kesinlikle yoksa yatamam
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Sofradan kalkinca topluyorum cayi koyup cikiyorum
0 oy
(5,367 puan) tarafından
Önceden toplamourodum sabah topladım ama eşim bir kaç kere kızı topla koku gryor mutfağa dye artık topluyorum tezgahı sıfırlayıp snra yatyorum 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
dinimiz gereği de mutfakta tezgahta birsey birakmayin deniliyor. mümkün oldugunca da yapmak önemli 
0 oy
(2,889 puan) tarafından
Hep toplarım her yeri toplar siler evi havalandırır öyle uyurum yoksa boğulurum

O konuda aşırı takıntılıyım
0 oy
tarafından
Annem beni korkutmuştu sırf mutfağı toplayayım diye yıkamayan bulaşik varsa şeytan işermmiş bende alışkanlık oldu artık :))) 
0 oy
tarafından
Asla uyuyamam toplar temizlerim sadece mutfak değil tüm odalarımı :) tezgah üzerinde bir bardak kalmayacak arkadaş yoksa tiklenirim:))
0 oy
tarafından
Hasta falan değilsem mutlaka toplarım 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Evet. Evimide mutfagimida toplar uyurum.yoksa uyku tutmaz. Daginikligi sevmiyorum geriyor beni.
0 oy
(3,262 puan) tarafından
Ben mutfağı toplamadan uyumam her zaman toplarım ne lavabonun içinde ne tezgahta bulaşık olmaz hasta bile olsam yaparım mutlaka. Evi de aynı şekilde toplamadan yatmam alışkanlık meselesi 
0 oy
tarafından

Bende şimdi toplicam canım çay içtik bebeği uyuttum eşimde uyudu mutfak kaldı bana savaştan çıkmış gibi valla bir pasta yapalım dedik konu nerelere geldi :D:woot:

0 oy
(780 puan) tarafından

Tüm evi toplarım bazen banyo WC de yıkar yatarım sabah uyandığımda süpürüp silinecek şekilde bırakırım :)

0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ne güzel cnm güzel bir huy ben çok nadir toplarım hep sabaha kalır
0 oy
(155 puan) tarafından
Toplamadan yattığım çok az olmuştur oda ya hasta olmusumdur yada çok kalabalık misafir agirlamisimdir mecalim kalmamıştır. Diğer türlü içim hiç rahat etmez ayrıca mutfak dağınık olunca üstümde hep bir ağırlık oluyor.
0 oy
tarafından
Kadir ezildi nin dediği gibi ölürsem arkamdan ne pismis dedirtmem :) her yeri toplar öyle yatarım eğer çok hastaysam veya kızım hastaysa tabi o ayrı ;)
0 oy
tarafından
Sonra iki haftadır bi iki bişey kalıyor malesef son ayima girdim enerjim sifir
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kesinlikle yatamam heryer pis olsa bile mutvak pırıl pırıl olması lazım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 168 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,392 göst.