0 oy
1,226 göst.
Diğer kategorisinde (455 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Oğlumun gözü günden güne daha kötüye gitmeye başladı. Gözünün hafif bir kızarıklığını görür görmez acile götürmüştüm hemen, damla verdi. Kullandık ama gün geçtikçe daha da ilerledi. Gözünden kanlı yaşlar akmaya başladı artık, gözü şişti, iyice içe çöktü kapandı. Bugün sabah özel hastaneye götürdük. Enfeksiyonu çok ilerlemiş dedi. Gözümün önünde canlı canlı müdahale edip göz kapağındaki enfeksiyonu temizlemeye çalıştı ama oğlumun canı o kadar yanıyordu ki hastaneyi ayağa kaldırdı izin vermedi. Zaten benim o anki psikolojim, çaresizliğim, gözyaşlarım... Üstüne bir de vermiş olduğum ilaçlar fayda göstermezse ve enfeksiyon ilerlerse anestezi uygulayıp ameliyatla hallederiz diyince ben neye uğradığımı şaşırdım. Ufacık daha ya. Ne olur dua edin. Dualarınıza ihtiyacım var. Oğlum ağladıkça kahroluyorum. Onu böyle görmeye dayananıyorum... Yarın başka doktora götüreceğim yine, inşallah o da aynı cümleleri kurmaz bana... :'(

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim acil sifalar versin canim insallah cabuk iylesir
(455 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Allah şifa versin amamliyat korktuğun gibi değil cnm  küçük bir hortumla enfeksiyon alınacak benim arkadaşımın kızıda öyleydi yaptı iyi oldu şükür  
(455 puan) tarafından
Allah razı olsun canım. Öyledir belki ama ufacık bebek daha ve söz konusu göz olunca çok hassas oluyorum bu konuda....
0 oy
tarafından
Oy yavrum benim kıyamam ona dua ettim yine edeceğim sizde Ayetel Kürsi okuyun ya şafi ya Allah diyin bol bol salavat peygamber efendimize supehsiz iyilesecektir bende ettim duamı Rabbim acil çok acil şifa versin. Bu çocuk nazara gelmiş lütfen Ayetel Kürsi okuyun annesi
(455 puan) tarafından
Okuyorum da hep... Allah razı olsun kuzum benim duaların için, inşallah dermanı veren Rabbim şifasını da verir. Her daim buna inanıyorum
tarafından
Gözünü bari bantlasalardi kapatsalardi biraz canı yanar onun ya
(455 puan) tarafından
Yapmadılar da ne bileyim  elini de sürekli gözüne götürüyor engel olmaya çalışıyorum elimden geldiğince
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Canım göz pınarları tıkanmış büyük ihtimalle burnuyla gözü arasındaki köşeye ellerni sıcak suda yıkayıp masaj yap inşallah oradaki iltihap dağılırsa amaliyata gerek kalmaz Allah şifasını versin 
(455 puan) tarafından
Gözüne yapıyordum hep ama dediğin gibi dee yapayım. Burnu da tıkalı zaten, ondan kaynaklıdır belkide. Çünkü hasta falan, değil, burnu da akmıyor hiçbir şekilde.  Allah razı olsun kuzum
(1,186 puan) tarafından
Canm elimin kızımda aynı şekildeydi dokdora bi ince hortum sokup temizledi nasıl yaptığını tam olarak görmedim ama çocuğun burnundan bi anda sümük boşalıverdi sonra damla verim burnunun gözle birleşen köşeye biraz bastırarak masaj yap dedi geçmezse anjuyla açarız dedi çok şükür geçti senin minnoşu unda geçer inşallah üzülme
(455 puan) tarafından
Hadi ya. Ah inşallah geçer bizimde hayırlısıyla. Bugün tekrar gideceğiz bakalım canım
(1,186 puan) tarafından
Geçer inşallah üzülme bizim kız daha kötüydü çapaktan açamıyıdu gözünü sen sütünü sağ masaj yap canım inşallah düzelir
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Rabbim acil şifalar versin :(

(455 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
(5,436 puan) tarafından
Cnm bizim buralarda göze bisi olunca anne sütü damlatirlar ıyi geldi derler bilgin olsun yinede
(455 puan) tarafından
Biliyorum kuzum onu da denedim :(
(5,436 puan) tarafından
Tuh kıyamam ya :((
0 oy
(786 puan) tarafından
Kurban olurummm rabbim tezz zamanda sifa versin inşallah
(455 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Allah şifa versin inşallh iyi gelir yeni ilaçlar..
(455 puan) tarafından
Allah razı olsun canım, inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcıniz olsun inşallah Allah'im şifa versin 
(455 puan) tarafından
Amin inşallah,  Allah razı olsun canım
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah canım 
(455 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım bebişin şifasını bulur inşallah bende her rob için gidiyorm göze bebişler çok ağlıyor kontrol esnasında :( 
(455 puan) tarafından
İnşallah canım. Ah ah hemde nasıl ağladı, içim parçalandı o an  :((
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Canım ya nasılda kprkmuştur o şimdi Rabbim şifa versin en kısa zamanda iyileşir inşallah 
(455 puan) tarafından
Hemde nasıl korkuyor, elim gözüne yaklaştığında bilme çığlık çığlık ağlıyor kuzum :(( Inşallah canım benim
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Oyy canım benim yaa düzelir inşallah Allah'tan iste sen Rabbim Şafi ismi ile şifa versin inşallah. Bizde de göz sorunu vardı bende çok korkmuştum. 
(455 puan) tarafından
Inşallah kuzum benim inşllah,inşallah, Allah razı olsun.  
Inşallah biir sıkıntı çıkmamıştır sizde de, düzeldi mi o sorun?
0 oy
(292 puan) tarafından

Allah sifa versin ya keske bebekler hic hasta olmasa cok üzuluyorum :'(

(455 puan) tarafından
Ah keşkeee, Allah razı olsun canım  :(
0 oy
tarafından
Oyyy güzel yavruuu ...nazar degmistir onun o güzel gozlerine :(bol bol oku annesi
(455 puan) tarafından
Hep okuyorum canım, Rabbim tüm çocukları korusun inşallah
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Rabbim evlatlarımıza şafii isminin hürmetine şifa versin inşallah. Evlatlarımızın canı yanmasın
(455 puan) tarafından
Amin inşallah canım,  Rabbim hep korusun miniklerimizi
0 oy
tarafından
Inşaallah tez vakitte iyileşir 
(455 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
tarafından
gecmis olsun canım ya goz cok zor hele bebekte daha zor
(455 puan) tarafından
Sağol canım, hemde nasıl zor ya :(