0 oy
374 göst.
Aile kategorisinde (1,777 puan) tarafından
Tektim, eşimi de göreve yolladım, çocukların ortasında uzanıyordum birini sağıma aldım birini soluma uyuyoruz birlikte yatak sallandı ve dolap baya üstüme geldi, bende çocukları yan yana aldım kalktım hemen Işıkları açtım Allah'ım bu nedir sen koru dedim, sonra eşimde haberi almış deprem olduğunun gece hemen beni aradı çok korktunuz mu nasıldı diye, Allah yaşatmasın çok zordu, kendimden korkmadım direk çocuklarımı düşündüm o an

17 Cevaplar

0 oy
(1,777 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

bidaha yaşanmaz inşallah
-Reklam-
0 oy
(573 puan) tarafından
Hangi şehir canım 
(1,777 puan) tarafından
Bingöl canım kimisi 4.9 kimisi 5 büyüklüğündeydi diyor
(573 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 4.9 baya sallıyor geçen gün Kayseri de olmuştu şansıma benim eşimde şehir dışındaydı evde tektim tuvalet için kalacaktım elime telefonu aldım biri mesaj atıp aramış mı diye eşim şehir dışında olduğu için yanıma almıştım telefonu telefona baktım tam kapattım kalkıyordum yatak sallandı dolap içindeki elbiseler sallandı ilk deprem olduğunu anlamadım sonra mutfaktan takır takır sesler geldi evim 9.kat dolap içindeki bazı şeyler kaymış ondan gelmiş ses rabbim Bi daha yaşatmasın herkes dışarı dökülmüştü ve aşırı Bi kar yağışı vardı o gün

Tekrar tekrar geçmiş olsun canım rabbim Bi daha yaşatmasın inşallah
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ay Elazığ ve Malatya'da olmus bende muştayim
(1,777 puan) tarafından
Bingöl'de de oldu kuzum resmen dolap yürüdü
(6 puan) tarafından
bende muştayım burdada çok olur aslında Allah yaşatmasn
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Geçmiş olsun 
(1,777 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
tarafından
Neresi kuzu allah beterinden korusun inş
(1,777 puan) tarafından
Bingöl kuzum, Bingöl zaten Türkiye'de deprem yeri kuzum
0 oy
tarafından
Nerde oldu canim geçmiş olsun Rabbım beterinden korusun inşallah 
(1,777 puan) tarafından
Bingöl, ama baya salladı eşim bakmış 4.9, aynı gece Elazığ'da ve malatyada da olmuş
0 oy
tarafından

Cok geçmiş olsun cnm  

(1,777 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.  
(1,777 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
düzenlendi
Uyanık olsaydım kesin bizde hissederdik ama Elazığ diye geçiyor bingöl hissetmiş demekki çok geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun 
tarafından
Kandilli rasathanesinde Elazığ yazıyor orası da sürekli sallanıyor Rabbim korusun ya :((
(1,777 puan) tarafından
Bak kuzum başa sabitledim aslında depremin çıkma yeri Bingöl burdaki deprem hissedildi aslında Elazığ ve malatyada, çünkü çok aşırı sallandı
tarafından
Anladım canım öyle yazıyordu hiç bi yerde olmasın ya bu karda kışta soğukta
(1,777 puan) tarafından
Amin balım, düşün gece baya sarsıldık ben hemen uyandım çocukları birleştirdim, gerçekten de çok korkuttu deprem çünkü evi zırp zırp ettirdi ses çıktı o dereceydi, haberlerde de korkutan deprem diye geçiyor ben böyle bişey görmedim :(
tarafından
Elazigdayim ben hissetmedik cok gecmis olsun
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bir kaç hafta önce bende o duyguyu yaşadım oğlumla tektim kızım da dedesi gildeydi ilk defa deprem gördüm 5.1 büyüklüğünde olmuştu yatak dolap her yer sallandı beşik gibi bende alt katta oturuyorum bütün bina üstüme çökecek gibi geldi halen etkisindeyim 
(1,777 puan) tarafından
Bide gece olunca insan daha bir korkuyor ya
(1,024 puan) tarafından
Ayy evet aynen saat dokuza geliyordu oldu bende duş aldiydim üstümde pijama vardı tesettürlüyüm direk çıkamadım da şok oldum dona kaldim Rabbim kimseye göstermesin kötü bir durum
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzucum 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim bir daha yaşatmasın taşına topragina katmasin 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim ya 
0 oy
(65 puan) tarafından
Ayy evet Bingöl yayladere deyiz çok fena salladı uykudan uyandık 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Geçmiş ollsun sümeyra geçende kayseride olmuş biz hissettik nasıl sallandı uykudan uyandım valla çok korktum bende insan önce ciğerini düşünüyo
0 oy
tarafından
Büyük geçmiş olsun cnm Rabbim bir daha yaşatmasın inş❤️

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 143 göst.
4 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 475 göst.
21 Eylül 2020 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 731 göst.
30 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 478 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Melisim23 (2,826 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı