0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (213 puan) tarafından
Merhabalar rahatsız ediyorum kusura bakmayın, ben size merak ettiğim soru sormak istiyorum. Bir kayınvalidem bana iyi gibi davranıyor ama aranadigim zaman neden beni aramadi diyor oğluna da diyor ki gelin beni aramadi ayran içtik ayrı mı düştük, kız kardeşim var beni sürekli kız kardeşimden vurup ondan uzak dur seni eziyor diyor kızı için ama diyor ki senin ablan, sonra bana diyordu ki sen çok iyisin çok merhametlisin degismezsin değil mi aynı benim gibisin şimdi de diyor ki sen çok değiştin ve hep diyor ki gelin işi boş işi sizce ne yapmalıyım 

6 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne yaptığı bellisiz yani bi oyle bi boyle bosver canim duymazdan gel 
(213 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(145 puan) tarafından
Bence kayınvaliden seni seviyor aramadığın zaman gonul sevdiğine kusermis ya sitem ediyor sana .İçinde kötülük olduguna inanmıyorum..Kardeşin içinde belki iyi olmanı istediğin için söylüyordur ..Kötü düşünme bence
(213 puan) tarafından
Seviyor ona lafım yok nisanliyken oğlumu elimden almazsın değil mi demişti şimdi de oğlumu elimden aldın diyor sitemi çok fazla kırıldığım o kız kardeşim küçük onun dengi bile değil kızına yani gorumceme gelince de evet ablam çok severim oda beni çok sever çok iyi anlaşırız biliyor farkında ama neden böyle yapıyor bilmiyorum
0 oy
tarafından
Dengesiz insanlardan nefret etmişimdir. Tabiri caizse seni gütmeye çalışıp sen de azcık huyuna gitmediysen hemen değişir. 
0 oy
(131 puan) tarafından
Kaynananın yaşı kaç ve tek oğlan mı. Belki oğlundan başka kimsesi yoktur hersryi ona bağlamıştır. İnsan anne olunca anneleri daha iyi anlıyor. Mesela benim de bir oğlum var 6 aylık bakmaya kıyamıyorum gözümden sakınıyorum. Birgün yaşlandığımda beni bırakırsa yada benden uzaklasırsa cok üzülürüm. Bosver huyuna git seni sevmese öyle yapmaz. Birgün bizde yaşlanacagız. Hem annesini üzersen eşinde üzülür bunun olmasını ister misin. Ne derse tm de alttan al. Emin ol hiçbirsey kaybetmezsin. 
(213 puan) tarafından
55 56 yaşında falan evet tek erkek ben ama çok iyi anlıyorum onu hiç kolay şeyler olmamış o yüzden kardeşime sarıyor böyle söylüyor ben hep elimden geldiğince gönlünü hoş tutmaya tamam anneciğim demeye çalışıyorum
0 oy
(119,067 puan) tarafından
kaynanan dengesiz bence sen ondan uzak dur
(213 puan) tarafından
Ne çok yakın ne çok uzağım desem ikisinin ortası o kadar gidiyorum arıyorum iş yapıyorum yinede bir şeyler buluyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 298 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatocan4545 (1,495 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 172 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

377,957 soru

11,312,957 cevap

34,747 kullanıcı

...