0 oy
104 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (164 puan) tarafından
Merhaba kızlar pogca yapcam ilkdefa.yaş mayam yok kuru instant mayam var olurmu sizce bide güzel bir tarifiniz varsa atarsaniz sevinirim şimdide teşekkürler hayırlı günler.. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuru maya daha guzel yapar
tarafından
https://youtu.be/OSoUnSjBZrU al bunu yap sonra bana tesekkur et:)
(164 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hep kuruyla yapiyorum gayet de guzel oluyo
(164 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Olur canm    
0 oy
(7,594 puan) tarafından
Canım bende hep kuru kullarırım hiçbir farkı yok.klasik bir poğaça hamurunda sıvı yağ,, yoğurt,bir yumurta,tuz,maya olur ben öyle yapıyorum.
(164 puan) tarafından
Tamam cnm Teşekkür ederim
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kuzu bi kaba kuru mayani dok bi paket uzerine 2 yemek kasigi seker 2 su bardagi ilik su.su onemli ne soguk ne sıcak ilik olacak.bunu cirpiciyla kristr snra uzerini ort.yarim saat kdr bekle kopuk kopuk olacak uzeri.snra 2 yumurta aki (sarisi uzerine) 1 su bardagi yag 1 su bardahi yogurt bi tatli kasigi tuz sivi bolumu guzelce karistr snra aldigi kadr un.hafif civik kalsin.semsert yapma hamuru.sarmala kaldr sicak byere 2 3 kati okunca syle bir elinle havasini al sagdan soldan oyna.eger eline yapisirsa bi tabaga az yag koy elini yagla sekil ver.uzerine yumurta sarisi.snra oylece tepsidede bi yarim saat beklet.170 derece firinda kizarana kadr
(164 puan) tarafından
Teşekkür  ederim simdiden
(3,101 puan) tarafından
Rica ederim canm denersen yaz mutlaka
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Pamuk Gibi Poğaça (Püf Noktalarıyla) https://www.nefisyemektarifleri.com/pamuk-gibi-pogaca-puf-noktalariyla/ 

Bu benim tarifim o kadar yumuşak oluyo ki bı dene derim
(164 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bende yeni hamur yaptim pogaca icin hep kuru maya ile yapiyom cok iyi kabariyo  1 bardak sivi yag iki yumurta sarisi ustune ayir bi tanenin bi bardak seker sicak su tuz un mayapandin sonra sekil ver tepside mayalansin 1 saat falan kalsin sonra firina at cok guzel burda almistim bu tarifi
(164 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
26 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.
25 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
31 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu

379,498 soru

11,360,665 cevap

34,838 kullanıcı

...