0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Görümcenizin halini hatrini vs hep sorarmisiniz yoksa karsilikli mi dersiniz ben eger onlar sorarsa soruyorum ama sormamislarsa bende bi msj bile atmiyorum mesela esim goreve gitti gorumcem bana bi yolu acik olsun demedi . Simdi kizi kovit olmus bende gecmis olsun demedim hakli degilmiyim

17 Cevaplar

+1 oy
(849 puan) tarafından
Hastalık gibi durumlarda bu tarz şeyler düşünülmemeli bence
(849 puan) tarafından
Tanışalım canım :)
tarafından
Tamam :) ben merve 26 yasindayim iki kizim var biri 28 aylik digri 4 aylik 5 yillik evliyim :) ev hanimiyim ve senin esinin memleketliyim orda yasiyorum esimde burali:))
(849 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım.  :) Bende 25 yaşındaym 82 günlük kızım var .16 aylık evliyim bende Adanalıyım Adana'da yaşıyoruz beden eğitimi öğretmeniyim ama atanamadım bende çocuk yaptım evde oturuyorum öyle :D
tarafından
Saol canm sennkinide bagislasn masallah adi ne iyi yaotn insallah atanirsin
(849 puan) tarafından
Simay Derin canım. Sen Mardin'in neresindensin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herkes kendine yakışanı yapar her zaman kendime yakışır olanı yaparım ararım sorarım 
tarafından
Himm oyle tabi
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Tabiki de haklısın canım ben bı senelik evliyim geldiğinde beri iki görümcemde tek bı gün bile aramadilar ben aradım görümcemin dogumuda ve sonrasında dahada aramadım çünkü bı karsilik görmedim yedi aylık hamileyim defalarca hastaneye kaldırıldim bı gün aramadilar sormadılar alt kata babalarina gelip giderler kapımı açmazlar şimdide görümcem hasta eşim ara diyo dedim aramicam beni bilmeyeni bende bilmem bu saatten sonra kimse benden kıymetli değil 
tarafından
Benmkide oyle canm hic arayip sormaz
(3,599 puan) tarafından
Valla canım o arammasa ben niye arım kimse bende kıymetli değil ki.senin cocuguda benim çocuğumdan kıymetli değil kaldım ben onları aşırı arardim ilgilenirdim kayananam biz nisanliyken vefat etti bende annelri yok diye daha üzerlerine düştüm kıymet verdim ama hile kaldığımda arayıp hayırlı olsun bile demediler e belde bunları ara sevgi gosterisi yap valla insanın içinden gelmiyo ama yinede eşim için gülüyorum yuzlerine
0 oy
tarafından
Hastalık bu hiçbişeyle kıyaslanamaz 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Biz günlük 3-4 defa konuşuyoruz o aramazsa ben ararım Yani iyidir  benim görümcem Allah'a şükür.

Ama bence sen arayıp geçmiş olsun de
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Iyilik yap denize at demişler balık bilmezse halık bilir 
0 oy
(988 puan) tarafından
Kızım pkadar hastanede yattı aramadı sormadı umrumda olmaz onun nasıl oldıgu
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bu tür şeylerde iyilik timsali olmaya gerek yok çünkü bir insan seni sevmiyorsa ne yaparsan yap Gene senin hakkında kötü konuşacak sırf Onlar benim hakkımda iyi konuşsun diye kendimi kasamayacağım kimse kusura bakmasın. Tabii burada küçük bebek söz konusu böyle hastalık gibi Naif durumlarda gecmis olsun diyebilirsin. Bunun dışında sık sık mesaj atmaya gerek yok bence 
tarafından
Bebek degil kiz 17 yas
(1,331 puan) tarafından
Ay bebek sandim canim kusuruma bakma gerek yok o zaman :)))
O sana adim atiyosa at yoksa degmez
0 oy
(240 puan) tarafından
Ben yapı olarak insani değerlere önem veririm o yüzden ilk başta elimden geleni yaparım yaptım da . Hastalık olunca aradım doğum oldu hem gittim hem aradım hatta sadece gorumcelerime değil eşlerinin dıdısının dıdısı bile vefat edince aradım . Sonra baktım ki ben aranmıyorum doğum yaptım aranmadim , üvey amcam öldü aranmadim en son abimin düğünü öldü aranmadim ve o son nokta oldu artık hiçbir şeyde ben de aramıyorum . Yani sizde eğer vicdaninizin rahat olmasını istiyorsanız önce aranması gereken her şeyde arayın eğer dönüşü olmazsa kesin.
0 oy
tarafından

Oda sorar bende 4 dakika önce durumuna cevap verdim yıllar sana yaramış beee guzellikk dedim :D

0 oy
(9,614 puan) tarafından
Görümcem aramaz sormaz korona olduk geçmiş olsun için aramadı bende yazmam aramam herkes hakkettiği görür şuan korona olmuş bende aramadım beni aramayan aramam
0 oy
tarafından
Hiç aramam sormam yaranilmiyor hiç kimseye
0 oy
(179 puan) tarafından
Bizde ben aradım o aramadi yok kim aradiysa genelde çoğunlukla onlar ararlar iki üç güne bir aralarlar saatlerce konuşuruz
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Kim olursa olsun beni arar veya msj atar sorarsa bende atarim ararım ama baktım hiç aramazsa bende aramam bu işler karşılıklı. Benim de iki eltim var biri nişanlı ve nişanlı olan hiç arayıp sormaz msj atmaz geçen gün kızımın YouTube de videosu var onu gönderdim sadece yazdığı şu maşallah çok tatlı konuşuyor ondan büyüğüm insan bi sorar abla nasılsın cocuklar nasıl bende bida msj filan atmam ama ikinci eltimle çok yakınız arkadaş gibiyiz kaynanam bizi kiskanir bile o derece maşallah bize :)
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Boşver büyüklük sende kalsın sonuçta hastalık bu ara geçmiş olsun de bence daha sonra mesafeni koyarsın benim düşüncem bu karar sizin yine Allah'a emanet olun 
0 oy
(47 puan) tarafından
Yani eşine dediyse sana demesine gerek yok ki bence

İlgili bir soru bulunamadı

380,128 soru

11,379,582 cevap

34,867 kullanıcı

...