0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (4,859 puan) tarafından

image

Burdan bı arkadaşta görüp öyle başvuru yapmistim kim olduğunu hatırlamıyorum o kişiye de teşekkür ederim iki adet göndermişler acaba tek seferlik mi.yoksa bebek 1 yaşına girene kadar mı pek bı bilgim yok birde bu resmi benimle ihtiyaç haritasından iletişime geçen bayanada göndereyim mi bilemedim teseekuur amaçlı 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim onlardan razı olsun bilgim yok sorun hakkında
(4,859 puan) tarafından
Çok zorlanıyordu eşim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(4,549 puan) tarafından
bitince soyle yine gonderiyorlar ben doktordan onayli kagit alamadim vermsdiler 
(4,859 puan) tarafından
Bizim doktorumuz eşimin bebeklik doktoru olduğundan süreklidir iletisim halinde oldukları için verdi yoksa yine vermiceklerdi
0 oy
(7,316 puan) tarafından
Yaz canım gönderen kişiye banada bez göndermişlerdi ben yazmayı unutmustum aradılar elinize ulasti diye yazın dediler :))
(4,859 puan) tarafından
biraz önce resmini ve yazi yazıp gönderdim şimdilik bı cecap.yok.umarim.surekli.gonderim.yaparlar
(7,316 puan) tarafından
Sorsaydin canım keşke
(4,859 puan) tarafından
Önce teşekkürü cevap yazsın da öyle sorucam
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Tek seferlik canim başka hesaptan başvuru yaparsan yine gönderirler bebeği olupta mama içmeyen biri varsa onun adına başvur 
(4,859 puan) tarafından
O bebektende rapor istenecek onu alamayiz malesef bakalım artık nasipte ne varsa o
(3,140 puan) tarafından
Benden rapor istemediler canim eltime de yaptım ondan da istemediler
(4,859 puan) tarafından
Vallahi doktor raporu istendi gönderdim öyle.mama.geldi
(3,140 puan) tarafından
Bir ay önce de yengemden yaptım onun bebeği mama içmiyor diye ona bile çıktı mamaları bana gönderdi
0 oy
(795 puan) tarafından
Nerden başvuru yaptınız acaba
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kuzu bır yaşından snra gonderilmiyor. Tekrar başvuru yapman lazm gelmesi icin
0 oy
(616 puan) tarafından
Gönder bence resmi
(4,859 puan) tarafından
Resim gönderim teseekuur ettim cevap vermediler hala
0 oy
(935 puan) tarafından
Sen istenilen raporu nereden aldın cnm ya Bizim sağlık ocağı doktoru vermiyor
(4,859 puan) tarafından
Benim sağlık ocağı doktoru eşimin bebeklik doktoru devlet kurumuna değil özel yere Bebelac firmasına gondericem dedim anne sütü yetersizliğinden form doldurdu bebeğimin kilosunu düşük yazdı doktor altına birseyler yazıp imzasını attı
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Ne raporu istiyorlar peki
(4,859 puan) tarafından
Sadece rapor dendi gittiğimde sağlık ocağına anlattım devlet kurumu değil özel bbebeelac firmasına göndereceğini söyledim anne sütü yetersizliği diye bı kağıt çıkardı onu hemşire doldurdu doktorda yaz di birşeyler imza falan attı

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 350 göst.
0 oy
14 cevap 448 göst.
0 oy
7 cevap 151 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,876 soru