0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (251 puan) tarafından
Kizlar kızım küçük hastaneye gidemiyorum böyle bir sorunum var bu neden olur birde kesik kesik idrar yapma

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Büyük ihtimalle enfeksiyon canım yanmada oluyorsa baya ilerlemiş bol su aynisini yaşadım özelikle ayaktayken kaçtığını anlamazdim
(251 puan) tarafından
Teşekkür ederim havalar düzelmedi bi türlü kızımda hasta olucak diye de korkumdan gidemiyor agrisi beni bitirdi
tarafından
Bırakacak kimsen yokmu canım saglikocagi yakınsa 5 dk birine bırak git gel çünkü ilerleyince daha kötü oluyo
(251 puan) tarafından
Kimsem yok canım ya bir ev sahibim var oda çok yaşlı kendine bile bakamıyor burayada yeni taşındık işte
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından
Kuzum enefeksiyondan olabilir bide bbde kızımda böyle oldum doğumdan sonra doktor ilaç verdi içtim duzeldim hastaneye git kuzum afedersin tutamyrdm 
(251 puan) tarafından
Gidicem canım havanın düzelmesini bekliyorum cevap için tesekkur ederim aynen bende tutamiyorum
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Enfeksiyondur büyuk ihtimalle idrara sık çıkma idrar yaparken yanma ve ağrı... sürekli bir idrar hissi ben çok çektim canım 
(251 puan) tarafından
Ay berbat birsey bu ya daha önce hiç böyle olmadım bu sefer deliricem ağrısından
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Enfeksiyon için test yaptırdın mi
(251 puan) tarafından
Yok güzelim ya hastaneye gidemiyorumki kızım hasta olucak diye havalarda soğuk birakicak kimsemde yok
(3,457 puan) tarafından
Enfeksiyon varsa bol su iç idrara sık çıkarsın iyi gelir rengi nasil
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Sırtında falan da ağrı oluyo mu canım
(251 puan) tarafından
Sırtımda değilde canım idrarimi yaptıktan sonra genital bölgemde çok ağrım oluyor birde kasigimda
(1,455 puan) tarafından
Bazen böbrek taşı da böyle yapıyo da ondan sordum canım
0 oy
(192 puan) tarafından
Normal doğum mu yaptınız çünkü böyle şeyler olabilirmiş 
(251 puan) tarafından
Sezaryen digum yaptım canım çocuğumun pozisyonu tersti tam makat geliş birde Progestan fitil kullandım onlar etki edermi bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 100 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 220 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fadime665577__ (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 85 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde DeryaDenizz (1,015 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...