0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından

Merhaba iyi günler. Ovulasyon testini ilk defa bu ay kullanıyorum normalde mantığını biliyorum ikisi aynı koyulukta olunca yumurtlama çizgi siliklesince çatlama ama bugün üçüncü gün yine aynı koyulukta çıktı, önceki iki günü de değerlendirdik ama

image

3 gündür yumurtlama devam mı ediyor demek normal bir durum mu bu?

3 Cevaplar

+1 oy
(4,545 puan) tarafından
Kiiz bugun yumurtluyorsun kos buralarda vakit kaybetme
(6,047 puan) tarafından
Ama en koyu bugun
(5 puan) tarafından
Geçen iki gün de ilk testi yaptığımda aynı bu koyuluktaydi bekledikçe saatler sonra açıldı renkleri :(
(4,545 puan) tarafından
Cok guzel ben diyecektim tam kirmizilasmaya basladikdan sonra hergun degerlendirin cunku yumurtlama basliyor alarmı veriyor  ve spermler 72 saat yasayabiliyor demem o ki belkide 2 gun once yaptiginiz  spermler hala yasiyor sizde bugunde yumurtlama gununuz oldugu icin o sperm belkide bugun tutunacak ama bugunu kesin degerlendirin
(5 puan) tarafından
Teşekkür ederim mutlaka değerlendireceğim ☺️
(4,545 puan) tarafından
Hadi bakalim hayirli haberlerinj bekliyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne olduğunu anlamayan ben :) beni de aydınlatın nedir bu
(5 puan) tarafından
Ovulasyon testi, adetin bitiminden itibaren bir aylık süreçte yapmaya başlıyoruz tam yumurtlama gününü saptamak için, hamilelik sadece yumurtlama zamanı tutuyor ya kaçırmayalim diye , tabi kısmet yine de
tarafından
Anladım kuzum çok teşekkür ederim ❤️❤️
0 oy
tarafından
İki çizgi de bugün tam koyu canim,hepsinden farklı duruyor renk olarak daha koyu bugünü yarıni degerlendir bence kuzum 
(5 puan) tarafından
Aslında geçen iki gün de ilk yaptığımda bu kadar koyuydu bekledikçe açıldı rengi neyse madem bugün yarın derken 4 gün üst üste değerlendirmiş olacağız :D
tarafından
Benimde bu ay 2 defa yumurtlama oldu pik yaptı☺bakalım 2 gun sonra adet olmam lazım bekliyorum bende ovulaston testi kullanıyorum canim ve bisey daha çok afedersin ama (doggy pozisyonu) bide onu dene canim 1.5 sene hamile kalmadım burda bi arkadaş önerdi mayıs ayında ovulasyon takibi ve o pozisyon ile hamile kaldım eğer boş gebelik olmasaydı 9 gun sonra doğum olacaktı veyahutta dogmustu
(5 puan) tarafından
Aa biz sanki o çok etkili olmaz diye hep standartta kalıyorduk ama bugün de öyle deneyelim bakalım inşallah gönlümüze göre olur hayırlı haberler alırsınız :D
tarafından
Rabbım inşallah duanı karşılıksız bırakmaz canim benim adet gününde geciktim test yapayim mi diye sorunu da görürüz inşallah☺☺☺♥️♥️♥️
(5 puan) tarafından
Ayy çok teşekkür ederim ☺️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Acemiana (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
15 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merada (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
+1 oy
3 cevap 251 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde 13zhreee (25 puan) tarafından soruldu

381,433 soru

11,419,560 cevap

34,975 kullanıcı

...