0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde (497 puan) tarafından
Kızım nisanda 2 yaşında olucak doğum günü hediyesi altin küpe alıp deldirmek istiyorum sizce nasıl olur bide siz ne zaman deldirdiniz sorun olur mu dpgum günü ramazana denk geliyo akşam belki Bi pasta alır keseriz ailecek 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eczanede deldirecektim 3 yaşına kadar önermiyoruz dedi deldirmedim bende
-Reklam-
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Ben delirdirmiycem hic kizimin kulağıni cok isterse büyüdüğünde kendi deldirir
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ben deldirmedim ve düşünmüyorum.Tavsiye de etmem çünkü belki de ileride küpe takmak istemeyecek kendinin karar vermesi gerekiyor diye dusunuyorum
tarafından
Kesinlikle
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Heves ettim 1 yaşından sonra deldirdim sorun olmadı bebeklerde hoşuma gidiyor küpe yine sizin kararınız şimdiden doğum günü kutlu olsun nice yıllara inşallah 
0 oy
tarafından
Kendi isteğiyle söyleyeceği yaşta deldir bence canım, ablam kaç yaşına geldi hala anneme neden kulagımı deldirdiniz diyor, kapanmıyor bizde delikler hiç, kendisi takı falan hiç sevmez takmazda, abdest alırken deliğe su girsin dye uğraşıyorum rahatsız oluyorum diyor
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Deldir canim bisicik olmaz 
0 oy
(119,168 puan) tarafından

valla daha dogurmadim da yaza temmuzda 4 aylik falan olcak annem deldirriz diyo :ermm:

tarafından
Bende kızımın kulağını 4 aylık deldirmistim sevdoş❤️
0 oy
tarafından
Eğer kizim olursa kendi isteyene kadar deldirmem ben sevmiyorum belki oda sevmez☺
0 oy
tarafından
Ben deldirmeyi düşünmüyorum canım büyüyünce kendi karar versin 
0 oy
tarafından
ben tam 1 yaşında deldirdim kızımın kulağını eczanede bi sıkıntı olmadı 2 yaşında simdi seviyor kupelerini değiştirelim annem gel diyorum koşa kosa geliyor  degistiriyorum :) 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 171 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 169 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 147 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
4 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu