0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar 17 aylık oğlum. Grip oldu sağlık ocağına götürdük bugün iburamin cold verdi. Sabahtan beri içiyor burnu akmaya basladi sarı sarı ama çok tıkalı burnu serum fizyolojik le aciyorum cektiriyorum hala tıkalı hiç mi açmaz ne yapmam lazım baş ucuna soğan kesip koydum üstüne karanfil koydum başka ne yapmam lazım burun açılıp rahat nefes almasi icin

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

canım eczanede veya aktarda bulursan bundan al,tıkalı burnu direk acıyor çocuğum yok  eşim ve kendim icin kullanıyorum yastığına 1 2 damla damlatman yeterli olur..
tarafından
Çin yagi veya nane yagi olarak geçiyor
-Reklam-
0 oy
(7,304 puan) tarafından
Canım dedin ilacın fotosunu atabilirmisin eğer tahmin etim ilaç ise yasak diye biliyorum o ilacı sağlık ocağı bizede vermişti oğlum daha kotu oldu acile gittik hangi doktor verdi bunu el kadar çocuğa diye kızmıştı 
(7,304 puan) tarafından
Ha yok canım bnm dedim maviydi isimleri çok benziyo kusira bakma vala ya :)
(942 puan) tarafından
He yok cnm peditus mu acaba dediğin onun mavimsi bir kabi vardı sanki sarı bir şurup
(7,304 puan) tarafından
İburaimin cold cnm mavi  6 yaş altı kullanılması yasak mis
(942 puan) tarafından
He bizimki zero
tarafından
Iburamin zero bende kullaniyorum 14 aylik  cocuguma niye iyi deyilmiki doktir yazmisti hatta
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ben sadece serum fizyolojikle açıyorum 
(942 puan) tarafından
Bende açtım ama hep tıkalı oda faydaetmiuor hemde siringayla aciyorum
0 oy
(395 puan) tarafından
Bence açamıyor olabilirsin yüzüstü kucağına al defalarca sık suyu burnundakiler çıkana kadar her tıkandıgında aynı şeyi yap gerekirse yarım saatte bir çok etkilidir yAni 
(942 puan) tarafından
Yaptım öyle burnu kanamaya basldi artık ya en son yaptigimda
(395 puan) tarafından
Oo sprey kullan kuzu varsa yara olduysa birde zor Allah yardım etsin
0 oy
(661 puan) tarafından
İburamin akıntıyı keser cnm düzenli kullan bı hafta anca kesiyo  ama iltihaplı akıntı olduysa sinüzit demişti doktor bize sağlık ocağı antibiyotik verdi hemen geçti kaç gün oldu ilacı kullanali kesmesse kesin götür bronşit olmasin
0 oy
(7,304 puan) tarafından

image

canooo bu işte desigim yasak şurup 6 yaş altı kulanmasi yasakmış 
(942 puan) tarafından
He bu değil bizimkisi pembe kabı var zero yazıyor
(7,304 puan) tarafından
Anladım cnm korktum bı an bu diye cunki biz çok sorun yaşadık
(942 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Cold mix yeşil olan  aldır canım omzunun arkasına iki damla damlat rahat uyur 
(942 puan) tarafından
İyi mi reklamı var onun yakasına ve yastığına diye
(1,986 puan) tarafından
Biz memnunuz canım hastalandikca tikandikca kullanıyorum yine burnunu aç bunuda yakasına damlat eczacıya danış yinede
(1,986 puan) tarafından
Omzunun arkasına dediğim kıyafetinin arkasına doğru yani elini değdiği zaman eline bulasmasin ağzına alir
(942 puan) tarafından
Tmm cnm çok sağol
0 oy
tarafından
Öncelikle geçmiş olsun canım.  Burnuna fısfıs vermedi mi sadece ilaç mi verdi ? Banyo yaptır yarın güzelce temizle ordada . Vicks al ayak altına sür canim
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 190 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 676 göst.
16 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Prens-prenses annesi (545 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 272 göst.
22 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Hlltrn (46 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...