0 oy
634 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sabah 9 da ultrasonumuz var Sag böbrekte büyüme var bu son ultrason   durumda göre  ameliyat olacak  

İl dışında kontrolümüz var kanlı ishal için gidilecek  

Burun kontrolü var burnunda ki kıkırdak yok geniz eti var  

Mide kapakçığinda sorun var 

Bütün hepsi kontrol edilecek  

Kafaya takmayim sitres yapmamaya çalışıyorum ama içim içimi yiyor   uyku tutmuyor   4 yılın sonunda rabbim kucagimi doldurdu ve ben cok korkuyorum 

Dua edermisiniz benim paşam atlatsin hepsini   güzel sonuçlar alalım  

image

Rabbim oğlumun bütün sağlık sorunları ni bana versin ama oğlumun canı hiç yanmasın  1 tane göz yaşı akmasın  

43 Cevaplar

0 oy
(15,380 puan) tarafından
Öyle dua etme bacım. Allah'ım evladına şifa versin. Hepsi geciverir inşallah çabucak. Sen de evladının başında sağlıklı ol. Duanı güzel yap. Güzel olsun herşey. 
-Reklam-
0 oy
(416 puan) tarafından
Maşallah barekallah çok tatlı rabbim hayırlı sağlıklı ömürler versin benimde 3.5 yıl sonra hamile kaldım ilk çocuğuma 5. Ayda mecburi sünnet 6. Ayında kansızlık 3 yaşına kadar sürdü sonra böbrek taşı 7 yaşına kadar şükür geçtiğimiz yaz bitti gitti artık her ay gitmiyoruz rabbim bizi selamete çıkardı inşallah dizide cirarir
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah  Rabbım tüm bebekleri korusun <3

0 oy
(1,928 puan) tarafından
Rabbim Şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah. 
0 oy
tarafından
Massallah yakışıklı ya insallah guzel sonuçlar alırsınız Rabbim yüzünüzü güldürsün mucuzesini göstersin caniimm dualarım sizjnle ❤️
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Kurban olduğum RABBİM şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa nasip eylesin evladına içini ferah tut kendinede öyle deme unutma sen iyisen oda iyidir çok çok geçmiş olsun canım:)

0 oy
tarafından
Rabbim hepsini temiz çıkarsın inşallah güzel paşam iyi olsun annesi de iyi olsun ❤️❤️❤️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allahım şifalar versin Toprak paşama kuzum ❤️
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Oyy tatlım yaaa kyamam rabbim senide bebeginide her türlü hastalıktan korusun inşallah 
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Amin Rabbim hayırlı güzel temiz sonuçlarla gelmenizi nasip etsin hastaneden inşaAllah çok tatlı MaşaAllah Allah sana bağışlasın sağlık sıhhatle inşaAllah 

Benimde annemin yarın sonuçları çıkacak çok korkuyorum uyku tutmuyor Allah tüm hastalara şifa versin inşaAllah
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Allah sifa versin canm uzun omur versin insallah
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Allah seni ona onu da sana  bagslasin canim benim.ikinizede hastalik gelmesin.allahim tum hastalara sifa versin insallah
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Masallah sana ballll.   

Rabbim sifa versin. Mucizesi olsun herseyi biranda düzelmiş olsun inşallah ♥️
0 oy
(48,881 puan) tarafından
Masallah subhanallah ne zaman büyüdü ya ♥️ Allah sanada bebeginede hastalık vermesin canim insallah hepsini gecmis gitmiştir
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Oy kuzum masAllah Allah nazarlardan saklasın seni❣ Hemencecik iyiles insAllah hic canin yanmasın senin kucuk paşa cok gecmis olsun canim annesin illaki sanada zor bi üşütünce bile ne kadar zorlanıyoruz valla sende kendine dikkat et 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Oyy kuzum. İnşallah hepsini sağlıklı bir şekilde atlatır canım içini ferah tut. 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Hayirli haberler alırsın  inşallah canım  maşallah 

0 oy
(1,045 puan) tarafından
Maşallah maşallah pek tatlı kuzum benim Allahım sağlık versin inşallah temiz çıkar sonucları. Benim bebeğimde karnımda 40 haftalk suan bizmde böbrekte genişleme var inşallah geçer
0 oy
(616 puan) tarafından
Allah Şafi ismiyle şifa versin inşallah canım ya Allah kimseyi evladıyla sınamasın inşallah 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Hayrli haberlerle dönün ins hiç bi sıkıntı kalmasın  güle oynaya gelin evinize aminnn

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 385 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 997 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 351 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde sevgi.tasan (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 327 göst.