0 oy
632 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sabah 9 da ultrasonumuz var Sag böbrekte büyüme var bu son ultrason   durumda göre  ameliyat olacak  

İl dışında kontrolümüz var kanlı ishal için gidilecek  

Burun kontrolü var burnunda ki kıkırdak yok geniz eti var  

Mide kapakçığinda sorun var 

Bütün hepsi kontrol edilecek  

Kafaya takmayim sitres yapmamaya çalışıyorum ama içim içimi yiyor   uyku tutmuyor   4 yılın sonunda rabbim kucagimi doldurdu ve ben cok korkuyorum 

Dua edermisiniz benim paşam atlatsin hepsini   güzel sonuçlar alalım  

image

Rabbim oğlumun bütün sağlık sorunları ni bana versin ama oğlumun canı hiç yanmasın  1 tane göz yaşı akmasın  

43 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

HANIMLAR HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN    UYARİLARİNİZİ DİKKATE ALİCAM

(17,723 puan) tarafından
Allah sanada yavrunada şifa versin canım
-Reklam-
0 oy
(5,836 puan) tarafından
Allah sana bağışlasın inşallah valla bebekler melek ayaklarına taş gözlerine yaş değmesin 
0 oy
tarafından
Oyy maşallah kuzuya inşallah tertemiz sonuçlar alır dönersiniz. Rabbim çocuguna da sana da sağlık versin
0 oy
tarafından
Maaaşallah ya kuzucuğa , rabbim şafi ismiyle şifa versin stres yapma allahın izniyle bişey çıkmıcak inş
0 oy
(515 puan) tarafından

Maşallah subanallah kuzuma <3 sanada gelmesin hastalık annesi tek dayanağı sensin rabbim yardımcınız olsun :)

0 oy
tarafından
Inşallah hayırlı sonuçlar alırsın canım öyle de düşünme bana versin diye sana bişey olsa bebeğin napacak ? Dua et güzelce 
0 oy
(780 puan) tarafından
Masallah paşaya rabbim şifa versin inşallah tez zamanda hepsini de atlatır yavrum sana babasına bağışlasın Allahm ❤️
0 oy
(277 puan) tarafından
Ay kuzumya rabbim hayırlı haberler nasip etsin Insallh hiç bi evladin ayağına taş deydirmesin.
0 oy
tarafından
Yaa yavrum kurban olurum verene Rabbim Şafi ismiyle sifa versin busra dualarim minik pasayla olacak❤
0 oy
(703 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm. Ama rabbimin merhameti çok büyük sana gelince sen yine uzuleceksin . İnşallah bı sorunlar ailemden gitsin uğramasin de. Ben bir kere oğlumun hastalığını al bana ver dedim ertesi gün yataktan kalkamadım hem oğluma bakamadim hem kendime bakamadım ondan beridir bizden uzak tut diye dua ediyorum
0 oy
(2,197 puan) tarafından
Annesininnn kopyasii pasa rabbimm korktuguna ugratmasinn annenii insallahhh butun sonuclar tertemiz ciksinn amiiiinnnnnnnn . Kuzum benm bebegimdede var sol bobrekte genisleme malesef odasikca idrar yolu enfeksiyonu yapiyo surekli antibiyotik kullaniyoruz :( allahim evlatlarimizaa safi ismiyle sifa versin insallah
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Allah sizi birbirinize bağışlasın ikinizede hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah ❤❤ Paşanın da herşeyi iyi çıkar inşallah canım  Rabbim evlatlarımızın acısını göstermsin 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Dualarim sizinle insallah cnm Rabbim korktuguna ugratmasin yavrunu sana bağışlasın hepsini kucuk sorunlar Allahin izniyle kolayca atlatir bizi de gelismelerden haberdar et lutfen 
0 oy
(519 puan) tarafından
Oyy kıyamam rabbim bu küçücük bedenden ne hastalık varsa alsın götürsün inşallah güzel hayırlı haberler alırsınız inşallah canım çok çok geçmiş olsun olsun da çok şükür geçti bitti dersin
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Ben buna kurban olurum kizzzz maşallah rabbimm sağlık sıhhat versin acısız ağrısız kurtulsun inşallah
0 oy
tarafından
Oyyy maşallah kurban olurum yaa Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa üzülme canım Allahin izniyle her şeyi temiz çıkacak 
0 oy
(676 puan) tarafından
Aysss masllah cook tatli Rabnim acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte şifa versin sana bağışlasın inşallah 
0 oy
(940 puan) tarafından
Canim benim.oglumda 9gunlukken kalp ameliyati oldu onun bir kilina zarar gelmesin diye kiyamezken zor bir surec atlattik oncelikle rabbim mucizeler duyursun size ama geleceksede cozumu olan hastalik olsun rabbim carwsiz birakmasin
0 oy
(966 puan) tarafından
İnşallah temiz çıkar herşeyi sağlıklıdır .

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 382 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 965 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 350 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde sevgi.tasan (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 326 göst.