+1 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benimkiler 12 den aşağı uyumuyo lar ya biri 1 diğeri 4 yaşında çay kahve keyfi bi yana dursun yemek bile yiyemiyorum sofrada küçük olan çok yaramaz pire gibi bide yeni yürümeye başladı evimde sobalı başım dönüyor gece yatağı zor buluyorum burda bebeğim uyudu kahve keyfi temizlik bitti çay keyfi diyenlere hayret ediyorum ya biri dursa diğerinin istekleri bitmiyor acaba bize mi özgü bu durum yoksa çoğu çocuklu ev bu durumdamı ben çoktan huni fiyatlarını araştırmaya başladım da :D rabbim acılarını göstermesin yinede tabi orası ayrı herşeye katlanılır onlar için :) 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
9 da yatıyor canim
(427 puan) tarafından
Aynen ben yarn ilk is erken uyanip onuda uyandiraym byle olmuyr cnku
tarafından
Kesinlikle dediğimi yap ama en az 1 hafta Öglen de uyanma saati gelince uyandır azcik daha uyusun sakin deme
(427 puan) tarafından
Ogle uykusu kac saat olmali peki
tarafından
Kış için en fazla 1 buçuk saat yazın da en fazla 2 saat
(427 puan) tarafından
Anladm canm saol
-Reklam-
0 oy
(1,113 puan) tarafından
11 12 bazen 2 yani keyifleri biliyor cay kahve keyfi de ne ben 17 aydir bilmiyorum
tarafından
Bende öyle ya 4 senedir hiç keyfim tam olmadı biliyo musun oğlum elime bişey aldığımı görsün benden önce bitiriyor :D
(1,113 puan) tarafından
Benimkilwr yemiyolarda ama illa alcaklar ellerini sokcaklar
0 oy
(16,705 puan) tarafından
8 ve 9 arası yatıyorlar 
tarafından
Sabah kaçta kalkıyorlar peki
(16,705 puan) tarafından
7 ile 9 arası
0 oy
tarafından
Benim bi tan oglum var Allah canını sağ etsin Rabbim acısını gostermesin ama 10 cocuga bedel gun icinde sanki maratona kosuyorum hic biseyim tam olmuyo ama aksam uyutunca rahatim 9-10  arasi uyur genelde ama bu aksam 11 de uyudu
tarafından
Gunduz cok mu uyuyolar
tarafından
Büyük uyumaz gündüz zaten de kardeşi iki kere uyuyor gündüz ondan mı ki
tarafından
Buyuk kacta uyaniyo kucuk en son kacta uyuyup kacta uyaniyo gec uyaniyosalar aksam gec yatarlar
tarafından
Sabah 10 da hepimiz uyanıyoruz küçük 12 buçuk 1 gibi öğle uykusuna yatıyor 1 buçuk saat falan uyuyor akşam üstü 5 buçuk 6 gibi yine uyuyor 1 saat bidaha 12 yi buluyor yatmamız
tarafından
6 cok gec iste o yuzden uyumuyo bence
0 oy
tarafından
9 buçukta uyuyor canim benimde 
tarafından
Maşallah size canım
0 oy
(2,741 puan) tarafından
9.5 da yatıyor. 
tarafından
Maşallah
0 oy
(353 puan) tarafından
Seneye bizde o yaşta olcaz şimdi bı tane 3 yaşında beraber herşeyi yer içeriz.  10 u geçmiyordu bı ara yatması sabahları soğuk diye kalkmıyor artık gece geç yatıyor bnmki :)
tarafından
Bizde öyleydik kardeşi gelmeden önce şimdi başa sardık :)
0 oy
(49,835 puan) tarafından
Tv kapatiyoruz ışıkları kapatiyoruz bende pijamalarimi giyiyorum babasi evdeyse oda geliyo herkesi uyuyacak saniyo yoksa akli odadakinfe kaliyo uyumuyo biraksam sabahlar ben ne zaman hadi dersem iste törenle bi saati buluyo uyumamiz☺️
0 oy
(353 puan) tarafından
Tek çocuk hiç çocuktur derler büyükler :) ikincinin eli kulağında siz yine 1 yaş buyutmussunuz ikisinide devamı gelir rahatlarsınz insallah
0 oy
(5,112 puan) tarafından
Ben zaten kafamda görünmez bir huni olduğunu düşünüyorum. Kızım 14 aylık bu saat oldu hâlâ oyun oynuyor gram uyku belirtisi yok
0 oy
(571 puan) tarafından
9 10 da yatar ama hangi saate yatarsa yatsin kizim 6 kalkar oglum ise 11 12 olmadan kalkmaz
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bizim gunduz uykusuna bagli canim eger 3 bucuktam sonra uyanırsa  o gece 11 den once uyumaz. 
0 oy
(25,223 puan) tarafından

9 da uyuyor 21 aylık hep öyle uyuttum alıştı. Bugün 11 de uyuttum koltuktan düştü başını vurdu 2saat oyaladım mecbur zor dayandı çocuk :D 

(1,358 puan) tarafından
Cnm ikimiz ayni zamanda dogurduk senle ömerin annesi seninki gece uyaniyormu emziriyormusunn benimki meme kolik memede uyuyor gece bile
(25,223 puan) tarafından
Aynen canım aşırı bağımlı memede uyuyo hala ve en fazla 2 saatte bir emmeye kalkıyo emip yatıyo :)
0 oy
(427 puan) tarafından

Ay nolur biri bana akil versin kizim 15 aylik 11 12 den asagi uyumuyor cildircam bende erken yatip cay kahve keyfi yapmak istyrm valla imreniyrm kendisi uyuyana kadr bnmde pilim bitmis oluyr zaten :(

tarafından
Kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş valla yapıcak bişey yok katlanıcaz artık
(427 puan) tarafından
Katlanalim bakalm allah sabir versin bize cokca
0 oy
(386 puan) tarafından
En gec 9 bucuk da uyutuyorum cnku cok denedım bur kere duzenı bozuldu mu daha duzelmıyor bıraksam 1 e kadar durur kızım ama sukurler olsun hep aynı saate alıstrdım hastalık olmadığı surece 
0 oy
(561 puan) tarafından
Bn simdi uyutmaya getirdim 00.02 saat :D
0 oy
tarafından
İlk oğlum babanede büyüdü beraber oturuyoduk büyükler sekizde yatınca oğlumda dokuzda yatırdı sabah ezanla ayakta .neyse ikinci kendi evimde büyüttüm oğlumla bes yaş var arasinda ikiside 10dedimi uyurdu sabah 9bicuk filan kalkardik .şimdi bu kızım bir yaşında sabah geç kalkiyo baya gecede abiler sevcek ev dinginlescek derken 11 buluyo uyuması zaten son uykusunda 8 gibi uyaniyo biraz evin dinamigine bağlı son uyukusu çok önemli bide sabah erken kalmak çok önemli erken yatsın istiyosa sabah erken kalkacan ben sabah uykusi sevdiğim için kendime benzetiyorum çünkü akşam Dokuzda uyuyan bı bebekle ben yatağa yatamiyom geç yatması işime geliyo sabah namazdan sonra ben uyumaliyim bizde boylee
tarafından
Bende sabah uykusunu seviyorum 7 8 de kalksam ruh gibi oluyorum bütün gün 10 da kalkıyoruz bizde ama gece 12 ye kadar dur durak yok küçük uyusa büyük durmuyor
0 oy
(607 puan) tarafından

image

uyku düzeni 1 haftadır bozuk deliricem artık 9 da yatakta olurdu ama baya bozuldu 
tarafından
Kaç aylık canım
(607 puan) tarafından
2 buçuk yaşında
0 oy
(3,445 puan) tarafından
5.5 ve 3 yaş olmak üzere iki kızım var ortalama 9-9.30 gibi uyurlar 

Büyük anaokuluna gittiği için 7:15 te kalkar küçük 9-9.30 gibi 

Tabi belirteyim öğlen uykusu yok bizde
0 oy
tarafından
Kızım iki buçuk yaşında 8 buçukta yata oğlumda 1 yaşında oda bugün girdi hep akşam 10 da fln yatirirm gece kalksa bı kere mMa yer yatar sbaht 8 9 gibi kalkar kızımla beraber  

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde Melek.hfs (1,221 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 194 göst.
0 oy
6 cevap 178 göst.
19 Aralık 2021 Aile kategorisinde MelisAlin (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 819 göst.
20 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Livosum (404 puan) tarafından soruldu