0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar.21 aylik gece 3 civar uyaniyorum oglum yanimda yatyor hic fark etmiyorum gelişini hatrliyorum ama uyanamiyorum korkuyorum ezerim diye hic yanimda yatirmadim ama istiyor yanimda uyumayi bende cesaret edemiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
21 aylık çocuğu ezmezsin kız olur mu öyle şey kocaman olmuş ama yatağına alışsın diyorsan o gelince sen uyanıp tekrar götür yatağına 
tarafından
Uyanamiyorum 1 saat falan uyuyoz hemen hemen
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Benimkinin yanımda uatmadigi vakit 1-2 ay ancadir toplasan. 15 aylik hic ezmedim zaten derin uykum vardit ama o ih dese gözüm acikiyir cok da seviyorum onunka uyumayi.
tarafından
Ben korkuyorum canm ya
(7,791 puan) tarafından
Canim iter seni zaten buyumus o seni ezer :D benimki babasini tepikleyerek yatagin ycuna gonderir :D
tarafından
Totosunu kafama dayiyor dagnik uyuma şekli var:)
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Yok Kız 21 aylık çocuk kendini ezdirmez :) oğlumdan biliyorum seni istiyorsa yatsın seninle iyice dalınca koyarsın yatağına 

tarafından
Fıkır fıkır bi sabit uyumuyoki:)
(2,565 puan) tarafından
Öyle oluyorlar canım benım nerden baksan 1 yaşından beri yanımda yatıyor bazen ayaklarını kafamın üstünde buluyorum yada kafasını sırtımdaki ayrı bi heyecan oda :)
tarafından
Bebekler bi alem
(2,565 puan) tarafından
Valla :) elim yüzünden yanıma yatırmak zorunda kaldım ama şimdide onsuz olmuyor :)
tarafından
Alistiniz desenize artik askere gidene kadar senle uyur:D
0 oy
tarafından
Büyümüş artık kız ezilecek dönemi atlatmissiniz cok şükür ☺️☺️
tarafından
Şukur ama korkuyorum yinede
0 oy
tarafından
21 aylik olmus o kendini korur Allah in izniyle ezmezsin kiz
tarafından
Insallah canim
0 oy
tarafından
Ayy onu çok yaşıyorum kaç defa kalktım ki eşimle aramızda yatıyor çünkü aramızda yatınca çok hoşuna gidiyor o yüzden gece deliksiz uyuyor ama çok defa da uyandığımda farketmiyorum besige bakıyorum yatağına bakıyorum yok bir an korku geliyor çok kötü oluyorum ya
tarafından
Uyaniyorum yanimda hemen nefesini yoklarim
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Gece oraya kendi gelen çocuk sana kendini ezdirir mi bacım :)
(4,430 puan) tarafından
Gelir bacım onlar akıllı maşallah şimdiki çocuklar çok fena seni beni cebinden çıkarır biz saf büyümüşuz nereye koysalar orda dururduk simdikileri tutamıyorsun:))
tarafından
Hic sorma aman akilli olsunlar ben cok.icime kapanik biriyim hep ezdiler beni
(4,430 puan) tarafından
Valla bende cekingenimdir ama yeri gelince az hirlamayi bilcen bacım yoksa yaparlar bana da yaptılar da baktım olmuyor bende aciliverdim onların kahrını mi cekcez millet bizim kahrimizui çeksin ecük
tarafından
Dogru diyon canm aman cocugym benm gbi olmasin valla ezdirme kendini diycem her zaman
(4,430 puan) tarafından
Öyle valla ezdirmesinler gerçi bizimki babası gibi gudubet onu ezmekten ziyade lanet olsun sensin diye kaçarlar canından bezdirir adamı:))
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Benimki 18 aylık ilk doğduğundan beri beraber yatıyoruz:D anne yanına koyuyorum tekrar yanıma geliyor o kadar alışmışım ki nasıl yatiyorsam öyle kalkiyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 565 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
0 oy
11 cevap 662 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,788 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...