0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
kızlarr oğlum ateşlendi diye götürmüştüm azitro diye bi antibiyotik verdi kullanan var mı acaba

9 Cevaplar

0 oy
(2,139 puan) tarafından
Bizde kullandık canım. Oğlum 6 aylık oksuruyordu ateşi vardı doktor bu ilacı yazdı çok şükür geçti.
(398 puan) tarafından
iyi o zaman canım genelde amoklavin bide klamoks yazarlar ya bu değişik geldi hiç görmedim ondan sorayım dedim annelere kaç gün kullandınız 4ünde bitiş yazıyor ama 3 gün az gibi geldi
(2,139 puan) tarafından
4 gün kullandım canım. Zaten o süre zarfında iyileşti. 1 çay kaşığı yazmıştı doktor.
-Reklam-
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Hiç duymadım. Benim oğlum da 6 aylık. Öksürmeye başladı dün ama kar var çok felaket. Nasıl götüreyim doktora bilmiyorum 
(398 puan) tarafından
geçmiş olsun canım Allah kolaylık versin beterinden saklasın
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben kullandım canim çok etkili bi antibiyotik 
(398 puan) tarafından
o zaman iyi inşallah iyileşir de şu ateş gider ateşten nefret ettim artık :(
(9,626 puan) tarafından
Kiyamam ya çok geçmiş olsun geçer inşallah..bizimkinde hem ateş hem boğazında enfeksiyon vardi cok öksürüyodu 5 gün kullandım ama ilk gün aşırı etkisini gösterdi o gece öksürüğü kesildi
(398 puan) tarafından
söyledikleriniz bana iyi geldi inşallah kesilir benimkide çok öksürüyor çünkü yarar inşllah
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Boğaz enfeksiyonu olduğunda kullanmıştik çok gecmis olsun
0 oy
(119,576 puan) tarafından
gecmis olsun    
0 oy
(269 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bebek için değil ama kendim için hap olanını kullanmıştım çok etkili ilaç.ben 15 günde bir hasta olurdum 1 /2 ay iyilesmezdim o ilaçtan sonra nerdeyse hiç hasta olmuyorum.cok etkili olduğu için azdır hap olanda bile sadece 3 tane var 3 gün yetiyor.insallaj dizede iyi gelir
0 oy
(120 puan) tarafından
Kullandım canım bronşit olmuştu bebeğim o zaman aldık 11 tane eczaneden 1 tane buldum son varmış oda çok zor olmuştu bulmak çok şükür iyileşti 
0 oy
(673 puan) tarafından
Ishal yapmayan bir antibiyotik
0 oy
(4,549 puan) tarafından
Kullandim canim geniz akintisi icin vermişti 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 505 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu

381,651 soru

11,424,758 cevap