0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde tarafından
1 haftadir durdu kilom ya kafayo yiycem gunde 3 kez leslie yapiyorum cok az yiyorum bol su iciyorum abur cubur agzima surmem ocagin 15indwn beri diyetteyim çay bile icmiyorum sekersiz icemem diye kizlar napaym bi gun cok yeyip vucudumumu şaşrtayim acaba

6 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Zaten çok kısa süredir diyet yapıyorsun durması normal değil mi. 
(5,376 puan) tarafından
Kız kader sen neler yapıon bi anlatsana ben de veremiyorum daha 85 den 78 e düştüm kaldım öyle bi 70 olsam
tarafından
Kız burda binlerce kez anlattım herkese :D
Sabah kalkıp limonlu suyumu içiyorum 1 saat sonra az kalorili sağlıklı bi kahvaltı yapıyorum yeşil çay eşliğinde. Ara öğün öğle yemeği filan yok ama arada kahve ve bitki çayları içiyorum aç hissedersem çiğ kuruyemişler yiyorum bi avuç filan. Akşam 6da da yağsız yemekler yapıp yiyorum diyete uygun bi porsiyon.
Geceleri acılı patlamış mısır bile yiyorum çoğu zaman ve tarçınlı hindistan cevizi yağlı türk kahvesi içiyorum. Gün içerisinde bisiklet sürüyorum yürüyüş yapıyorum 3 litre su içiyorum. Misafirlik filan derken arada bi kaçamaklar da yapıyorum ama telafisinide yapıyorum haftada 1 ödül hakkı yapıyorum arada bi detoks suları içiyorum kahvaltılarda değişik öğünler tüketiyorum yulaf ezmesi lapası falan filan. Diyet tatlıları yapıp yiyorum meyve barları alıp yiyorum yani aç kalmadan yoluma devam ediyorum sağlıklı bi şekilde ilerliyorum artık beni gören tanıyamıyo eski halimden eser yok şimdi ve daha vermem gereken 15 kilom var o kiloyuda veriyorum son sürat devam hedefime vardıktan sonra da korumaya geçicem yine sağlıklı beslenicem. 35 kilo fazlam vardı 20si gitti 15 bile kalmadı 14 buçuk kilom kaldı :D 1 buçuk aya kalmaz hedefime varmış olucam
(2,052 puan) tarafından
Maşaallah canm kaç kiloydun ki sen ve şimdi kaç sin ulaşmak istediğin kilo kac
(5,376 puan) tarafından
Maşallah ya yok anam benim metobalizmam çalışmıyo galiba ben de aynı aslında sabah 1 2 bardak su içiyom kahvaltıda haşlanmış yumurta peynir zeytin 1 dilim ekmek öğlen kahve çay acıkırsam 1 elma fln akşam da ne yemek varsa işte ekmeksiz az yiyom günde 2 kez leslie yapıom :)
tarafından
100 düm şok diyetle 3 günde 98 oldum sonra 1 hafta ara verip normal diyete spora başladım ve şimdi 79 buçuğum hedefim 65
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha yenisin devam et bir süre sonra kilo vermeye başlarsin 
tarafından
18 gun oldu
tarafından
Yinede çok az vücut değişime girecek oda kendini hazırlıyor kilo vermeye sen devam et sitres  yapma  az ye ama kendini aç bırakma  metabolizman dengeli calissin özellikle akşamları çok az ye çünkü asıl akşam yedikleriniz kilo yapar üzerine yattigimiz için
tarafından
Aşko bugün benim doğum günüm haaa
tarafından
Yaaaa kuzum  bilmiyordum bitanemmm ❤️❤️
Doğum günün kutlu olsun balım eşinle ve kuzucugun ile birlikte  nice sağlıklı huzurlu mutlu yıllara kaderim iyiki tanıdım seni ❤️❤️❤️ canım kankaaammm❤️❤️❤️❤️
tarafından
Teşekkür ederim bitanemmm☺️♥️♥️♥️
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Şekersiz çaua alışırsın tatlım bi haftada 

Bazen durur sen devam et çok fazla aç kalırsan vücut kendini korumaya alır,yemeklerini güzelce ye
tarafından
Bugunluk yeyimmi o zaman
0 oy
(1,580 puan) tarafından
15 günde bir diyet listenizi değiştirmelisiniz. Sabahları haşlanmış yumurta yediyseniz ilk 15 gün, sonrasında yulafa geçmek gibi.

Sürekli de tartılmayın devam edin vereceksiniz elbet. 
0 oy
(140 puan) tarafından
Bianda kilo vermeye başliycaksın canım kararlı ve sabırlı ol .
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Diyet kankam sabret verirsin ,devam et sakın vermiyorum nasıl olsa diye bırakma kendini ,verirsin 
tarafından
Oryc tutayim yarin bakalm biraz mola vermek iyi gelebilir

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 234 göst.
12 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 637 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

380,368 soru

11,388,829 cevap

34,894 kullanıcı