+1 oy
109 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (9,021 puan) tarafından

image

kullanan var mı sipariş vermeyi düşünüyorum nirmlade sleepy kullandim hep ama çok pahalandi artık malum. Geçen 101 den bebem natürel aldım bir sıkıntı olmadı şimdi bu indirimde alsam mı bilemedim 21 aylık oğlum bu ara da

14 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Bizde çok sızdırma ve pişik yaptı 
(9,021 puan) tarafından
Hadi ya teşekkür ederim canim
(1,206 puan) tarafından
Ama Baby turcodan çok memnunum onu dene istersen
(1,206 puan) tarafından
Hepsburadada indirim var bak bakalım belki uyguna gelirse alirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
A101 de herhalde baby turco vardı indirimde bu pahalı sanki canım ya ben kullandım 1 kere bunu hiç beğenmedim numarasına göre çok büyük biz 5 numara kullanıyoruz büyük geldi hasta bezi gibi külot bezi güzel ama 
(9,021 puan) tarafından
Bizim burda bedeni kalmıştı turkonun alamadım o yüzden biraz daha bakayım Trendyol a falan o zaman
0 oy
tarafından
Güzel biz beğendik keşke 6 numaranın cirtlisini çıkarsalar alırım ben ama külot bezi var ne yazık 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Lanet girsn o beze külot bezini almıştım ağı o kdr dardı ki çocuğun arasına giriyodu çok ensİzdi çok çiş kka sızıyodu haliyle
0 oy
(316 puan) tarafından
Bizde kilot bez var memnunuz 26 aylık kizim için sızdırma olmuyor 
0 oy
tarafından
Aslinda kötü bez sayılmaz dokusu falan güzel  bizde hiç pişik yapmadı ama kakayi  tasiriyor hep kıyafet değiştirmek zorunda kaldım çiste sıkıntı olmadı elimdeki bitsin bir daha almayı dusunmuyorum tatlım 
0 oy
(2,266 puan) tarafından
5numara kullanıyorum gayet memnunum pişik sızdırma yapmadı  en son 100 tanesini 115tl ye aldım trendyoldan 3 hafta oldu 
0 oy
(349 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canim 144 tanesini 100 liraya almistim, külot bez 5 numara. Cok memnunum bir sorun gormedim
0 oy
(31 puan) tarafından
Baby turko  çok iyi ve uygun 
0 oy
tarafından
Ben kullaniyorum ama bunu degil premium soft olanini. Ben memnunum hic sorun yasamadim daha
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Sakın alma canım cok sızdırıyor
0 oy
(203 puan) tarafından
Bez 2 işemede kıyafeti nemlendiriyor canım alma bence 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
İlk defa duydum bunu

İlgili bir soru bulunamadı

380,982 soru

11,405,798 cevap