0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,794 puan) tarafından
23 haftalık Tan beri diyetteyim 30+5 oldum. Açlık şekeri yüksek çıkıyor bugün endokrin e gittim insülin yazdı. Kullanımı baya karışık ve zor olacak gibi küçük cocukta var evde nasıl yapicam iğne kırılır diyee korkuyorum. Kızımı zaptetmem lazım yaparken dokunmasın diye.

Bu durumda olan var mı doğuma kadar mı kullanmak gerekiyor. Bu arada suyum fazla bebeğin gelişimi de iki hafta kadar önde onlar normale biniyor mu insülin ile

4 Cevaplar

+1 oy
(4,606 puan) tarafından
Kuzum kullanimi karisik degil at bana ne yazdi humulin r mi kac dediyse arkadan ayarlayip gobek kol bacak her gun bir tarafindan yap 3 saniyelik is
(1,794 puan) tarafından
Bilmiyorum ki eşim getirecek. Göbek yasak hamileyim diye bacak ve koldan yapılacak sabah baslicam
-Reklam-
0 oy
(985 puan) tarafından
İğne kırılmaz canım kullan iki hafta öndeyse iğneyle normale binmez belki ama ilerlemesini durdurur en azından aslında karışık deil bn insülin kullaniorum 
(1,794 puan) tarafından
Vücut iki hafta kafa daha fazla ne yapacağımı şaşırdım.
(985 puan) tarafından
Çok mu yükseliyor sekern kaç çıkıyor
(1,794 puan) tarafından
Öğlen ve akşam ki acliklar yüksek canım 90 ile 140 arası falan cikiyor
0 oy
(599 puan) tarafından
Şeker olduğu için bebeğin büyümüştür canım dikkat unsilinune ve diyetine bebek ölümleri çok oluyormuş o yüzden bende 3ay kullandım 38 haftalık yaptım dogumu hemen alışıyorsun zaten zor bi şeyi yok 10saniyelik birşey bebeğini alma yanına vururken 
(1,794 puan) tarafından
Telefon falan vericem artık eline durursa. Peki bebekte sıkıntı oldumu. Kızımda da vardı ama bu kadar yüksek değildi. Bunda da diyet iyi gidiyordu ama iki haftadır falan acliklari kontrol edemiyorum
(599 puan) tarafından
Yok kuzum 7 aylik skinti yok dikkat et sen inşallah bi skinti olmaz
(1,794 puan) tarafından
Ay içimi ferahlattin sağol canım
0 oy
(1,850 puan) tarafından
İnsülin iğnesi yapmak çok kolay annemde kulkaniyor kalem gibi pıt on saniyede yapıyor
(1,794 puan) tarafından
Bakalım yarın sabah baslicam inşallah ise yarar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
8 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeliş fatoş (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,773 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ayse1234 (803 puan) tarafından soruldu

384,708 soru

11,507,906 cevap

35,164 kullanıcı

...