0 oy
124 göst.
Aile kategorisinde (609 puan) tarafından
Kızlar kanama olmadan parça gelmesiyle düşük olmaz dimi intihap mı acaba sabah bir parça görmüştüm intihap sandım herhalde içinde birikmiş tir diye düşündüm az önce de cok küçük parça gelmiş ama kanama yok anlam veremedim böyle yaşayan bebegi sağlıklı olan varmı 
Gebelik haftası 12+5

5 Cevaplar

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Parca gelmisti benden ama kanamaliydi benim canim bunu bilmiyorum doktora git bence muayene etmeden belli.olmaz herkesinki farklidir 
(609 puan) tarafından
İnsallah korktuğum basıma gelmemiştir
(609 puan) tarafından
Kızlar cok teşekkür ederim size hemşiresine sordurdum progestan kullanmıştım bi buçuk iki ay o bırakmıştım cuma günü o düşüyormuş dr öyle demiş
(1,331 puan) tarafından
Korkma canin bu zamanda cogu hamile hep kanamali niye bilmiyorum bende 5. Haftadan 36. Haftaya dek progestan kullandim gecmis olsun sag salim haftasini tamamlayarak kucagina alirsin insallah
(609 puan) tarafından
İnslllah canım isteyen herkez saglıklı bir şekilde kucağına alır insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benden de parca gelmisyi ama adt olmadigim icin dediydi doktor bi göster istersen 
(609 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım hemşiresine sordurdum progestan kullanmıştım bi buçuk iki ay o bırakmıştım cuma günü o düşüyormuş dr öyle demiş
0 oy
tarafından
Benden de kanamasız parça gelmişti, düşük yaptım sanmıştım ama değilmiş. Ben de progestan kullanıyordum o zaman. 
(609 puan) tarafından
Evet canım cok sukur bişi yokmuş dr banada dedi progestan düşer dedi
0 oy
tarafından
Canim doktora git benim annem öyle ölü dogum yaptı 
(609 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım hemşiresine sordurdum progestan kullanmıştım bi buçuk iki ay o bırakmıştım cuma günü o düşüyormuş dr öyle demiş
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Doktora git bi canım
(609 puan) tarafından
(3,282 puan) tarafından
Kötü bişey olmasında canım ben iki düşük yaptım sancıyla kanama çok oluyo düşükte dikkat et
(609 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
0 oy
2 cevap 68 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 0852 (733 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivan ada (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,759 cevap

34,862 kullanıcı

...