0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bebegim 1 buçuk yaşinda gögsüm 2 gündür sert ve şiş  çok acıyor sıcak su altında sagdım da sürekli de emziriyorum ama geçmedi yeni dogum da oluyor da şimdi nie böyle oldu acaba :(

3 Cevaplar

0 oy
(965 puan) tarafından
Canım bizim burda büyükler ona umma olmus sun derler yani bsiey canin çekmiş içten istemiş ummuş sun.ama yemediysen öyle olurmuş onu sıcak su aktinda duşta sürekli sağman lazım ki süt kesilmesin bebeğini emzir sürekli zor da olsa canın yansa da emzir ki kesilmesin sütün ve o canın ne istediyse aklına gelirse onu yemeye çalış yani ne kadar doğru bilmem ama kaynanam öyle derdi bende de olmuştu 2 defa 
tarafından
Bende bi dogum sonrası olmuştu birde şimdi oldu şimdide çok geç degilmi olması için
(965 puan) tarafından
İşte canım normal bişey yani illaki doğum sonrası şart deylki sen bu dediğimi yap canım
Önemli bişey değildir sorun olmaz ki ondan rahat ol geçer birkaç güne emzir bolca ve sağ amaq
-Reklam-
0 oy
(619 puan) tarafından
Kiz kardeşim gecen ay öyle oldu. Süt kanali tıkanmış. Doktor antibiyotik vermiş. Istersen bi saglikocagina git. Bide banyoda lifle yumuşattim cok rahatladim abla demisti
0 oy
(299 puan) tarafından
Emzirse de emzirmese de annelerin kaderi bu canım. Benum doğum yaptığımdan beri iki defa başıma geldi. Geçenkinde internette şunu okumuştum. Emzirirken zeytinyağı ile göğsümün sert kısmını ovaladım. Zaten sert yeri iyi ovalarsan bebeğinin ağzına sütün de gittiğini fark edeceksin. Oradaki süt birikmesini dağıtman lazım. O şişlik geçtikten sonra da her emzirmeden sonra, en geç 2-3 emzirmeden sonra kalan sütü az da çok da olsa sağmayı alışkanlık haline getirdim. Bu şekilde göğsümün şişmediğini fark ettim 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 496 göst.
+1 oy
7 cevap 153 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 123 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu