0 oy
800 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
35+4 hamileyim görümcem hiiiih ş*r*fsiz - p*z*venk halası yesin falan diye seviyo çok sinir oluyorum çocuğuma öyle denmesini istemiyorum direk söylemelimiyim?

41 Cevaplar

0 oy
(5,818 puan) tarafından
Söyle tabi ben sıpa diyorum oğluma ama eşimle birbirimize hep diyorduk sıpa diye şimdi oğluşuma diyoruz.. Ama biri gelip o tarz küfürlü severse gerçekten fena tepki gösterirm ister annem olsun ister görümcem hiç farketmez 
(2 puan) tarafından
Söylicem bende
-Reklam-
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Kız Allah sana büyük biyuk sabır versin ne sinir bozucu aile evlerden ırak ha benimkiler belki de seninkinin mislidir ama görüşmüyorum en azından

Olmadi.evinu ayırmaya bak hem evliliğinin,hem kendinin hem de çocuğunun selameti için
(2 puan) tarafından
Evimiz ayrı ama altlı üstlü oturuyoruz yine sürekli iç içeyiz kaynanam günde 10 kere eşimi arar bu 10 aramanın 4ünde 5inde eşimi aşağıya çağırır
(2,470 puan) tarafından
Birlik sayılırsiniz sınır saygı bilmeyen insanlara.katlanmak.zorunda kaliyosunz çelik gibi sinir lazım insana Rabbim sabır versin ve akabinde o evden ayrılmak için bı sebep versin esinide ayrı bı vaka anakuzukugunun kitabini yazmış kız bıraz sesini çıkar anladığım kadarıyla sen asiiru sessuz olmazsan bunlar bu kadar olamazdı yeri gelince laflarını şakaya getirtt vur yüzlerine eşine de ayna tut az o ne ya
(2 puan) tarafından
Ben eşime sürekli konuşuyorum beni suçluyo hep benle konuşmuyo
0 oy
(97 puan) tarafından
Deeett ...mına go...dumun zillisi sensin şe..refsiz hayatta izin vermem dogunca göstermem bile
(2 puan) tarafından
Bide öyle herkesin mıncık mıncık yapmasını hiç istemiyorum
(97 puan) tarafından
Laf anlamıyolar ama sen üzerine bastıra bastıra anlatmasın bazen iyilik işe yaramıyor hööyyttt demen lazım ara sıra
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Ben öyle sevmesini geç yanında öyle konuşturmam. Çocuklar sünger gibi herşeyi her davranışı çekerler. O yüzden dikkstli olmak gerek. Söyle direk sevmesin öyle.
(2 puan) tarafından
Söylicem zaten
(1,301 puan) tarafından
En iyisi canım.
0 oy
(119,228 puan) tarafından
gorumcenin agzi bozukmus simdiden onleminj al 
(2 puan) tarafından
Eşime söylicem o uyarmazsa ben gerekeni yapıcam
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Tepki koyun haddini daha fazla almasın. 
(2 puan) tarafından
Eşim onlara rahatlık göstererek hayatayı yapıyo zaten beni umursayan yokki
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Kız bunlar ne ki benim bi tanıdıgım çocuga küfür etmeyi öğretti çocuk konuşmaya küfürle başladı başka biride çok terbiyesizce çocuguna orasınu burasını elleyip yerim ben bunu (ismiyle açık haliyle siz anlayın)  öperim ben bunu diye seviyordu o zamanlar 15li yaşlardaydım çok tuhafıma giderdi 
(2 puan) tarafından
Benim kayınvalidem öyle seviyor hala bende tiksiniyorum çocuğunun şeyini öpüyo bu arada kayınım 3 yaşında
(2,266 puan) tarafından
Çok cahil bir hareket ayıp yani
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Eşin söylesin söyleme öyle şeyler diye
(2 puan) tarafından
Eşim söylemezki kendi ailesine
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Tabiki sevemez o sekilde kesinlik istemem dilini tutsun.
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Tabikide söyle canım o şekilde sevgi cümleleri mi olur. Nerede görülmüş sevgi cümlesi mi kalmamış
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe aklıma bisey geldi de desem linç yer miyim diye düşünüyorum ama dicem valla,sende onu bi kaç kere or*s*u gorumcem falan diye sev bakalım tepkisi ne oluyor tepki verirse bak hoşuna gitmedi benim de gitmiyor kullanma bi daha dersin...
(2 puan) tarafından
Öyle desem ortalığı ayağa kaldırır
0 oy
(5,441 puan) tarafından
Susman hata ben yanında mal ***** gibi kelimelere kızıyorum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hahah ay güldüm bı yaşadığım geldi aklıma eşimin akrabaları. O....pu diye sevmişti dovmustum
0 oy
tarafından
Kaynanam ve kayınbabam aynı şekilde seviyo koç sinirimi bozuyo eşimede söyledim ama eşim söyleme alınırlar dedi
(2 puan) tarafından
Bi ana kuzusu daha valla anlamıyorum ya
tarafından
Bende anlamıyorum ki
0 oy
(940 puan) tarafından
Ayyyy evet benim kaynimda ole babanneside s.e.rfsiz faln diyo u..yuz oluyorum sabiyle nasil ayni cumlede yer aliyor bu kelimeler...
(2 puan) tarafından
Benim kaynanamda öyle görümcemin sevdiği gibi seviyo
(940 puan) tarafından
Cok sacma uyyyyuz oluyorum
0 oy
(179 puan) tarafından
Bu konuda yumuşak konuşma sert bir şekilde konuş ki bir daha çocuğu öyle sevmesinler. Küçük çocuklar büyüklerinden ne duyuyorsa aynısını tekrarlıyorlar 
(2 puan) tarafından
Babanneside öyle seviyor
(179 puan) tarafından
Herkesi bu konuda uyarın tepkinizi gösterin.
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Gorumcen gelince sende karnını severek bak oğlum yada kızım şrfsz pzvnk  halan geldi de bakalım nasıl oluyormuş.
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Aa uzak tut hemen demesin oyle gitsin kendi cocugunu oype sevsin Allah sana guzep evlat vermis millette kufurmu ettireceksin hemen ac arayi
0 oy
tarafından
Şuan hamilesin ama bunu doğduktan snra tekrarladığı ilk anda tepkini koy
0 oy
(492 puan) tarafından
Eşimin tarafı hepsi başta kayinvalidem söylüyor çocuğum erkek doyiyor sülalesini s.k.m bende sinirleniyorum sinirlendikce inadıma yapıyor eşimin uzaktan akrabaları ama samimiler lafta onlar söylüyor kaynanam kızıyor demeyin diye en sevmediğim şey bebeğe olsun çocuğa olsun küfürlü konuşmak yarın birgun yaptigin da cocuk terbiye almamış oluyor 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 450 göst.
0 oy
6 cevap 396 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde ikiiprensesinannesi (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde busra01busra (990 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 396 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (148 puan) tarafından soruldu

379,067 soru

11,345,819 cevap

34,812 kullanıcı

...