0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Bugun akşam bir anda oldu ateşi çıktı 37.5 calpol verdim biraz düştü şuan gene 37.5 uykusunda sizlanma gibi sesler cikariyo bide akşam 8 de mama yedi sadece mamayla besleniyo daha yemedi 2 kez yaptim mama içmedi zorla içirmek istemedim napmam lazım 

3 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Geçmiş olsun yukarı çıksın 
(41 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilgisi olan yardım etsin nolur
-Reklam-
0 oy
(619 puan) tarafından
Eger imkanin varsa hastahaneye gidin. Benim kizim 2 hafta önce ateslendi sadece zibinla birak, corabini cikar mutlaka. Ilik suyla bezi islat kol atlarina koy. Şurup vereli 3 saat olduysa tekrar ver
(41 puan) tarafından
Ya tabiki hastaneye gideriz ama öyle pek ateşi yok 37.5 gecmiyo biraz ıkındı akşam yapamadı 2 gün önce yapmıştı kakasını biraz yorgun düşmüş olabilir mi diye düşünüyorum yoksa uyanıkken keyfi yerinde aksamdna beri sadece mama yemedi onu kafama taktım bide bu uykudaki sesler
(619 puan) tarafından
38 i görünce sıkıntı demisti ordaki hemsire.  Evet belkide yorgun düşmüştür. Kulak copunu zeytinyagina batirip hafif uyarsan
(41 puan) tarafından
Yaptim ama yok kalktı şimdi uyandı ağlıyo
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Canı çekmiyora zorla verme belki ateşi vardır diye öyle sesler çıkarıyordr
(41 puan) tarafından
Ateşi 37.5 normal değil mi çok ateşi yok gibi geldi bana diş sancıları olabilir mi
(1,301 puan) tarafından
Yok kuzum ateşi normal şuan pek  fazla yok eğer ki baktın yükseldi hemen bir bez al onu güzelce ıslatıp alnına koltuk altına ve özel bölgesine soğuk kompleks uygula. Birde eğer ki evde calpol varsa bir çay kaşığı kadar verebilirsin . Dişe gelecek olursak ta telefonun flaşıni açıp bakabilirsin patlamış ve ya patlamamış olabilirr. Ve diş ateşinden de korkma kuzum
(41 puan) tarafından
Şuan uyandı ağlıyo mama da icmiyo aç ama niye icmiyo moralim bozuluyor 8 den beri mama içmedi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 332 göst.
13 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Hurican (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
11 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,600 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
20 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde alyna067 (436 puan) tarafından soruldu

378,368 soru

11,325,386 cevap

34,777 kullanıcı

...