0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

Saat 5 te sahur hazırlığı için uyanmam lazm. Girdim banyo tuvalet temizliği falan yaptm maşallah baya uğraştırdı beni saat olmuş 3 uyursam daha uyanamam. Daha sigara böreği saracambide.  Ama 2 çocuk var gündüz uykusuz, aç napcam nasl akşamı bulcam diye de dusunuyorm açıkçası rabbim kabul etsin. Sizler napyorsnz uyumayan varmi:)

22 Cevaplar

0 oy
(1,616 puan) tarafından
Rabbim kabul etsin inşallah canım bebe sallıyorum 6 aylık her gece böyle usandım artık 
(594 puan) tarafından
Sağol canm.. Allah yardımcın olsn canm dicem de yokmu arada tutcak biri sende uyuyup dinlenirsin hem
(1,616 puan) tarafından
Yok canım keşke olsa kim uykusunu benim için feda ederki :( çok yorgunum bitkinim 6 ayda çöktüm resmen hala ayağımda gece 1 den beri sallıyorum birazdan uyur sabah 7 de kalkar yatana kadar uyumaz akşam 9 da uyur gece 12 ye kadar damakta zorluk çeker sürekli uyanır tam dalar 2 saat uyur sonra geri kalkar sabaha kadar sallarım bu hep böyle ve asla geçmeyecek eminim buna
(594 puan) tarafından
Senin için degilki canm eşin mecbur tutmak zorunda her ne kadar çalışıyorsa da. Seninde dinlenmeye ihtiyacın var. Sende sıkma canını emin ol geçecek bu günler bende ikiz baktm canm belki de tecrubesizligimden sürekli ağlayıp dururlar di. Ama bak şimdi uykudan kalkmazlar :)
-Reklam-
0 oy
(619 puan) tarafından
Uykumu o ne ki ;)
(594 puan) tarafından
Ahh canm bende o yollardan geçtim emin ol geçecek bende de 2 tane vardı ben ne zamn uyuyacam diye agliyordm bazen şimdi ise uykudan kalkmıyor lar :)
(619 puan) tarafından
İnşallah ya sabirla o günleri bekliyorum. Ben birini zor idare ediyorum masallah size o zman
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Kaynanam görümcem geldi dedikodu time ;))) 

Allah kabul etsin şimdiden 
(594 puan) tarafından
Bu saatte :)))
(12,498 puan) tarafından
He kız uzaktan geldiler kaynanam  3 gündür geldi gerçi de görümcem bu akşam geldi hasret gideriyoz ;)
0 oy
tarafından
Uyanığım bu gece uyku tutmuyor 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Aslinda sahur yapmicktim uyanigim madem bsyler yiyimdedim.ustelik diyetteyim ne peynir ne yogurt ne tereyagda yiyemuim. Iki yumurta hasladim zeytin felan iate oda emziriom die. Masallah sen tam ramazan sahurugibi hazrlik yapnissin :)
(594 puan) tarafından
Afiyet olsn canm. Ahaha eşim yalvar yakar canm benim lütfen uyan 5 te oyle aparatif şeyler bırak dedi. bende şakadan kalkmam dedim de supriz yapım dedim canm :) çok düşkün midesine
(11,217 puan) tarafından
Valla helal. Birak sahuru adama normal gunde bile borek yapmam ben : D cok nadir kizim sevio die arada cig borek yaparim :)
(594 puan) tarafından
En iyisi yapmamak alistirdin mi istiyorlar daha bırak kafan rahat beklentisi olmaz enazindan senden :)
(11,217 puan) tarafından
He benimkini cigkofteye alistrdim bir tek onu bile 2 hafta yapmasam aylardr yapmiosn dio : D
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım bebegimi uyuttum uyuyacam bende şimdi 
(594 puan) tarafından
Sağol canm iyi uykular :)
0 oy
tarafından
Allah kabul etsin kuzum 

Bizde sahurumuzu yaptık uykumun gelmesini bekliyorum ☺️❤️
(594 puan) tarafından
Sağol canm sizinde ins ☺️❤️
tarafından
Kanka bende oruçlu olacağım insallh sabaha ☺️❣️
0 oy
(78 puan) tarafından
Bende suan eşime hazırladım onunla oturmuşum Allah yardimcin olsun 
(594 puan) tarafından
Sağol canm sizinde Allah kabul etsin ☺️❤️
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Bende sahur yapmak için kalktım ama cnim hicbisi istemiyo boş boş etrafa bakıyom Allah kabul etsin cnm
(594 puan) tarafından
Ahahaha birde iftarı vardı bunun :D ben uykusuz yorgun aç nasl hazırlıyacam iftar yemeği  bilemiyorum ki canm ne hazirlayacam hiç aklımda bile yoktu. Dur kız yarın ola hayrola baksam ki yapamıyorum kuru faslye pilav yaparm ☺️
(2,494 puan) tarafından
Bende nohut pilav düşündüm ama nohutu suya koymaya üşeniyorum şuan :)
(594 puan) tarafından
Ben hep öyleyim biliyormusun mutfaktayim eğilip kaba alıp üzerine su dökmeye üşeniyorum :)
(2,494 puan) tarafından
Bu saatte usengeclikte normal ama vücut 12 den sonra uyanık olsa da direkt ofline oluyo
(594 puan) tarafından
Aynen canm :)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Başım çok agriyo birazdan ilaç içip yaticsm bide hasta olmasaydım bende oruç tutacaktim
(594 puan) tarafından
Geçmiş olsn ccanm. Bişey olmaz saglk olsunda
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Benim de bebe tıkanık nöbetleşe bekliyoruz başında. Sıra bende öyle takılıyorum burda.
0 oy
(27 puan) tarafından
Beni de uyku tutmuyor ya bebemi uyuttum ama kımıl kımıl her an uyancak gibi bekliyorum başında.s
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Allah kabul etsin. Oğlanı uyuturken ben de uyuya kalmışım. 12 geçerken uyandım hala yatmadım film izledim çok iyi geldi ama :)
(594 puan) tarafından
Sağol canm. Hangi film izledin :)
(2,947 puan) tarafından
Dizi aslında ben pes pese tüm bölümlerini izledim uzzunn bir adi var the women diye yazınca çıkıyor metflixden
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Kolay gelsin canm. Bende yeni yedim uyuyacağım şimdi. Gözlerimin biri açık biri kapalı:))))))
0 oy
(27,453 puan) tarafından

Sahur yapmaya erkenden dikilen ben :D

0 oy
tarafından
Uyanigim sahurumu yaptım çay içiyorum canım :)
0 oy
tarafından
Şimdi sahura kalktım bende yiyorum napayım ☺️
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Çorba içtim Cnm bnde zeytin kaşar yeter bana eşim kalkmaz
0 oy
(489 puan) tarafından
Kalkıyorum emzirmeye bugün cigliklarla uyandık daha uyku ypk
0 oy
(119,577 puan) tarafından
ve aleykum selam esimi gonderdim simdi uykum kacti