0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından

dün doktora gittim asistan baktı bebeğinin kafasi 10 gün geri de dedi 39. Haftadayim bu haftaya kadar hiç bir doktor bana demedi ki senin bebeğinin kafasi geride ayrıntılı da yaptırdım onda da hiç bir şey çıkmadı geçen hafta da gitmiştim kontrole o zaman uzman bakmıştı daha önce böyle bir şey yaşayan var mı bütün sinir sistemim çöktü şuan doğum ne zaman olacak belli değil delirmek üzereyim Allah aşkına biri bir şey söylesin :'(

Asistana soruyorum bu ne demek diye bu saatten sonra yapacak bir şey yok diyor beyin siz  insan gibi bir açıklama da yapmadı boğazını sıkmak istedim o an

8 Cevaplar

0 oy
(2,016 puan) tarafından
1 hafta ilerj geri bosey farketmez canim sikinti yoktur merak etme dogumun gelmis zaten
(20 puan) tarafından
Nst esnasında ebe ye de sordum oda aynısını söyledi bu gün baska doktora gidicem özele inşallah bir şey yoktur dünden beri ağlamaktan karnım kaskatı oldu canım acıyor ilk gebeligim çok korkuyorum
(2,016 puan) tarafından
Sikinti yapma benimkide 3 hafta kafasi buyuk sikinti yok dedi doktor kafada herhangi bir anomoli olsa ultrasonda gozukuyor
(20 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim yorumunuz için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende 37 haftalikken bebegin basi 40 haftalik gozukuyodu doktor koca kafalı dedi gayette normal dogdu
(20 puan) tarafından
Gerçekten mii
tarafından
Evet canim oyle 10gun falan önemli degil yanilma payi oluyor
(20 puan) tarafından
Benimki 1 ay geride kalmış :(( doğunca bakacaklar artık
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Üzülme canım 10 gün se bisy olmz inşallah.... Benim kiziminda kafası 2 hafta geriden geliyrdu bende çok ağladım hep korktum .. doğdu çok şükür oyle korkulacak bişey değilmiş ... kızım şuan 5bucuk aylık hatta kafası büyük ☺️☺️
(20 puan) tarafından
Maşallah inşallah oğlum da öyle doğar dünden beri nefes alamıyorum çok kötüyüm :'(
(1,117 puan) tarafından
İnşallah canım öyle doğacak ztn sen içini ferah tut... Üzülme ztn son günlerindesin son günlerin tadını çıkar kaç gün sonra kucağında olacak inşallah.... Aynı şeyleri yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum ama bende boşuna üzülmüşum ... sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım ❤️❤️
(20 puan) tarafından
Aminn inşallah çok teşekkür ederim yorumunuz için bı nebze de olsa içimi rahatlattı Allah razı olsun ❤️
(1,117 puan) tarafından
Ne dmk canım senden de Allah razı olsun ♥️❤️
0 oy
tarafından
Üzme kendini canım Cenabı Allah'ın dediği olur dua et dua insanın kaderini bile degistirir sen yaradana sığın  bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir Allah'ın izni ile  ayrıca başka doktora da  git  
(20 puan) tarafından
Bu gün özele gidicem eşimi bekliyorum işten izin alıp gelecek dün Recep ayının ilk gecesi diye sabaha kadar dua ettim namaz kıldım :((
tarafından
Git canım her doktor bir değil   dua müminin silahıdır  yer gök bile dua üzerine duruyor derler insallah herşey normaldir rabbim yüzünü güldürsün Aminnnn
(20 puan) tarafından
Amiiinnn çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️
tarafından
Ne demek canım cumlemizden ❤️
0 oy
(15,028 puan) tarafından
Gerizekali bunlar. Ya. İnsan halinden anlamyilar gerçekten. İnsanlara bir hastalık söyleyip doğru durust açıklama yapmayan o.kadar doktor var ki. Sinir olmamak elde değil. Bence 10 gün gerilik 39 haftalık bı bebek için çok önemli değildir. Diye tahmin ediyorum
(20 puan) tarafından
39+5 im bu gün şu güne kadar bir doktor da demedi ki senin bebeğinin kafasi geri şehir hastanesine gidiyorum aynı doktora randevu zor buldum hep rahat 6 doktor bakmıştır hiç biri de demedi bana böyle bir sorun var ayrıntılı ultrason da yaptırdım yine bir şey demediler dün randevusuz gittim haftaya gel dedikleri için konsültasyon odasında asistan vardı ona muayne oldum bebeğinin kafasi geri dedi ailende var mı dedi yok dedim eşimin ailesinde de de yok dedim nst git gel dedi gittim geldim peki dedm ne olacak ne anlama geliyor bu bu saatten sonra yapacak bir şey yok ablacım diyor neeey için yok bı adam.akilli cevap versene Allah onları bildiği gibi yapsın gerçekten insan değiller
(15,028 puan) tarafından
Gerçekten öyle . Halden anlamiyolar. Ama ben mantıken şöyle düşünürdüm. 2 3 aylık olsa da 10 gün geri olsa önemli olabilirdi. Ama 9 aylık bebek için 10 gün çok önemli değil bence. Akıl yürütüyorum
(20 puan) tarafından
Yani dediğim gibi hatta doktor geçen haafta dedi bebeğin iri bir bebek olabilir son hafta yediğine ictigine dikkat et öyle olsa illaki görür söylerdi
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bir haftadan birşey olmaz 2 3 hafta ileri geri olursa o zaman sonra olur
(20 puan) tarafından
10 gün geri 1.5 hafta geriymis
0 oy
(1,691 puan) tarafından
hafta buyuyumce olcumler yanlis oluyorki yanlis olmasada 1 2 hafta sıkinti olnuyor
(20 puan) tarafından
İnşallah öyledir 1 saate özele gidicem inşallah bı sıkıntı yoktur hepinize yorumlariniz için çok teşekkür ederim su mübarek günde Allah ne muradiniz varsa versin hepinizin
(1,691 puan) tarafından
amin canim saglikla kucagina al inslalah
0 oy
(450 puan) tarafından
Kız benim bebeğime de asistan baktı koca kafalı dedi yok bilmem nesini büyük görmüş de detaylı ultrason kağıdını görünce söylüyor zaten çocuk hakkında doğru düzgün bilgi vermiyor böyle şiddeti savunan biri değilim ama o an öyle bir sınır geldi ki saçını başını yolmak istedim sinirden. Sonra eve gidince hüngür hüngür ağlamaya başladım. Eşim özelde uzman doktora götürdü o da gayet güzel açıkladı sınırda değeri bir şey görünmüyor doğunca anlaşılır dedi. Ama ben hissediyorum sağlıklı bebeğim. Böyle sap sup konuşup insanın içine şüphe düşürüyorlar Allah ım diyorum inşallah hamile kaldıklarında bize yaşattıklarını yaşarlar. Annelik empatisi olmayan ve merhametsiz kişiler kadın doğum doktoru olmasın ya. 
(20 puan) tarafından
Erkekti asistan Allah büyük canım Beddua etmiyorum ama Allah da içimizi biliyor Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin inşallah sağlıkla kucağımıza alırız
(450 puan) tarafından
Ben de beddua etmiyorum bize yaşattıklarını yaşasınlar diyorum valla iyi kötü nasıl davrandılarsa alsınlar karşılığını. Erkekse de eşinden görür ki. Aslında erkek kadın doğumcular daha şefkatli olur ben 2 tane erkek kadın doğumcuya denk geldim. 2si de çok kibar ve açıklayıcıydı. Sen yine uzman bir doktora görün içini ferah tut.
(20 puan) tarafından
Yaşasınlar vallaha eşim gelmek üzere şimdi gidicez doktora opr Dr a gidiyorum özelden randevu aldık . Evet erkek dogumcular daha kibar normalde ben öküze denk geldimmm
(450 puan) tarafından
İyi yapmışsın üzme kendini yazık bebeğine bence bebeğin sapasağlam hiç korkma ultrasondan da sağlam bilgi çıkmıyor bebek büyüdükçe tam anlaşılmıyor. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
(20 puan) tarafından
Doktor 1 ay geri bebeğin kafası öyle gözüküyor dedi ama doğmadan bilemeyiz evet şuan küçük gözüküyor dedi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 243 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 424 göst.
24 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ertugrul.bebekkk_ (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 495 göst.
24 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,337 soru

11,324,271 cevap

34,775 kullanıcı

...