+1 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Şimdi bn iki yüzüğüm var birde eşime taktogimiz yüzük var yani Nisan yüzükleri takmıyorum cnku yüzük takınca rahatız hissediyorum konu şu o üç yüzük 10 bin yapıyor ve uzay yolu bilezik var beğendiğim ondan ediyor sizce o Nisan yüzükleri bozdurup uzay yolu bilezik mi alsam zarar edermiyim sizce size akıl danışayım dedim zarar edersem eşim sürekli dinlendirir durur siz olsanız napardiniz

12 Cevaplar

+1 oy
(13,019 puan) tarafından
Hemen satmayıp kullanacaksan al tabi 
(142 puan) tarafından
Yok satmayi düşünmüyorum tabi cnm hani bilezikte zarar eder diyolar ya o yüzden çekiniyorum
(13,019 puan) tarafından
Düşünmüyor isen al kız
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kiz nasıl 10 bin yapıyor yüzükler yanlışın vardır 
(142 puan) tarafından
3 tane yüzük cnm geçen götürdüm sordum ediyor eşim biraz iri olduğu için onun yüzüğü çok büyük bir tek taş iki de sade yüzük cnm
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Uzun süre kullanip satmicaksan olur neden olmasin
(142 puan) tarafından
Yok cnm uzun süre kullanacam inşallah çok teşekkür ederim cevabınız için
0 oy
(301 puan) tarafından
Uzay yolu bileziklerde işçilik Cok mu canim ? Eger fazla isçilik olmayan bir bilezikse sana değer kaybettirmez.  Kullanmadigin bisey durdukça canini sıkar gic degilse sevdigin bişey alir kullanirsin.  
(142 puan) tarafından
Cnm işçilikten anlamıyorum pek resmini atsam anlarmisin yani pek kafam basmaz altın işine ama aldığından beri duruyor takmıyorum hakllisin cnm
0 oy
(920 puan) tarafından
Zarar etmezsin çünkü o bilekliler alırkende satarken de değerli 
(142 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederim cnm sevindim şuan:)
(920 puan) tarafından
Bende alacağım epeydir bu bilekliği araştırması ve para biriktirmesi derdindeyim :))
(142 puan) tarafından
İnşallah bileğinde olacağı zamanlar tez vakitte gelir cnm:)
(920 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(119,338 puan) tarafından
uzay yolu bende istiyorumda nasi 10 bib ediyo ediyisa hemen al 22 ayarmi 10 bin
(142 puan) tarafından
Evet cnm 10 bin benim kardeşim aldı 1 hafta önce oda bozdur gel sanada alalım dedi ondan heves ettim bnde ama ayarını bilmiyorum cnm
(119,338 puan) tarafından
foto atsana alinca ben temmuz agustos arasi baktigumda 24 bin denisti kuyumcu
(142 puan) tarafından
Tamam cnm atarım inşallah belki gram farkediyordur ondan seninki pahalıdır cnm ama resim atarım tabi
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Alyans i takmıyorsun bile satma bence hatırafir bence benim eşimde 11 senedir takmıyo öyle kaldı kıyamıyorum Bi zincir alsam eşimin yüzüğünü boynuma asardim
(142 puan) tarafından
Aslında hatirada geliyor aklıma cnku ilk Nisan yuzuklerimiz bilmiyorum ya
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Bende su aralar altın ceyrekle kafayi bozmus durumdayim bende kendime oyle birsey almayi dusunuyorum senin begendigin nasil bisey canm
(142 puan) tarafından
Resim attım bak cnm güzel mi sence
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yüzükler o kdr etmez genelde 14 ayar olur eminsen işçiliği az birşey al 
(142 puan) tarafından
Bnm yuzuklerimin ucude 22 ayar cnm 14 ayar değil birde eşim baya iri olduğu için onun yüzüğü çok büyük hatta bnm yüzüğüm onun yüzüğünün içine giriyor:)aynen satarken zarara uğramak istemem cnm haklisin
(7,768 puan) tarafından
22 ayarsa özel yapımdır hiç duymamıştım valla dediğin bilekliğe baktım zarar edersn düz işçiliği az bilezik bak bence
0 oy
(142 puan) tarafından

image

kardesimin aldığı bunun aynısı cnm
0 oy
tarafından
Çok zarar edersin satarsan. İşçiliği çok onun. Tek zarar olmayan şey burma bilezik 
0 oy
(240 puan) tarafından
En az 1500-2000 arası işçilik verirsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 173 göst.
0 oy
17 cevap 209 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (476 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...