0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (3,210 puan) tarafından
Kızlar 28 haftalık gebeyim ayaklarım çok ağrıyor sizinde öyle mi

3 Cevaplar

0 oy
(13,333 puan) tarafından
Son zamanlarda ağrı oluyor canım. 
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Magnezyum eksikliğinden olabilir kramp da varsa  gubkukbir sade maden suyu icebilirsin 
(3,210 puan) tarafından
İşey yarar mı maden suyu
(1,206 puan) tarafından
Çok ileri düzeyde değerlerinde eksiklik yoksa yarar iyi bile gelir
0 oy
(920 puan) tarafından
Bol bol su iç canım bu haftalarda ayaklarda ağrı üzerine basamama gibi sorunlar başlıyor ya sağlık ocağındaki ebeye söyle ya da druna söyle magnezyum yazar canım toz magnezyum suyun içine dök iki dk sonra rengi saydamlaşınca iç limon tadında ağrılar şıp kesilir bebeğe hiç bir zararı yok 
(3,210 puan) tarafından
Kadın doğum doktoruna demem gerekmiyor mu canım bizim sağlık ocagında hekimler değişik benim troitim 3 bucuk hiç düşmedi ilaç kullandıgın dan beri kadın doğum doktorun 50 mg kullanalım dedim saglık ocagına yazdır boşuna para ödeme dedi özel muayne ye gidiyordum devlette sıra yok diye saglık ocagına gittim aile hekimi ben yazamam bunu emri vaki gibi oluyır bana kağıt yazması lazım yazın lütfen vs diye ben gerekli görmğyırm 25 ög devam et dedi anarmol doktor bende parayla aldım normalde troitim 2 bcuuk altında olması lazım mış
(920 puan) tarafından
Kadın doğum doktoruna söyle canım ayak ağrım var geçmiyor de magnezyumu yazar korkma hiç bir ilaca zararı yok canım istersen netten bak Dr yazarsa aman toz yazdır
(3,210 puan) tarafından
Tamam canım sağol
(920 puan) tarafından
Ben iki doğumunda da devlete gittim ayak ağrım var üzerine zor basıyorum dedim gece bazen uyutmuyor dedim magnezyumu yazdı hiç sorgulamadı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
0 oy
3 cevap 56 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
5 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hediye (5,111 puan) tarafından soruldu

385,673 soru

11,531,415 cevap

35,201 kullanıcı

...