0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
bugün dogum günüm 12gun öncede eşimin dogum günüydu pasta aldik kutladik hamile oldugum icin kayinvalidemler bizde kalıyo akrabalari filan geldiydi ogün bugünse benimki kaynanam ne kutladi ne bi hediye aldi her sene eşimin ailesi böyle yapıyo sabahta esim pasta almış kutladı  kıskanclıktan çatladı önemli olan eşim tabiki ama kaynanam kizınin yada baskasinin olsa unutmaz beni degersiz gösteriyo eşime karşıda bunu yapıyo bende kendime özel yemekler yaptım sofra kurdum çatlasın siz olsanız napardınız

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ammaa iyi etmissin sekerim cok yerinde hareket

VEEEEEEEEEEE♡

DOGUMMM GUNUNNN KUTLUU OLSUN♡GUZELİMMM 
(1,191 puan) tarafından
Allah ikiz ikiz versinde telefon  aklına bile gelmesin inşallah ☺
tarafından
Gider hayatimm giderr  cekemezlerrr anten sart milletee ♡
tarafından
Amaninnnn   :))  
 Rabbim yazdiysaa 4'uz olur insallahh  sagligi olsn  da yeter sekerm
(50 puan) tarafından
bu hayatta kendine deger vercen gerisi boş evlatlarım var en mutlusu benim
tarafından
Tabiki guzelimm ♡♡  guzelcee kutla dogum gununu bidee boy boyy fotolar cekin esinle cocuklarinlaaa  paylas wpnda insthrmnda ohh canina degsn !!!
-Reklam-
+1 oy
tarafından

iyki dogmusum da oglunu almisim derdim:D

(50 puan) tarafından
valla zaten oglunu aldım diye catlıyo utanmasa geri alcak
+1 oy
(988 puan) tarafından
Ohhh en guzelını yapmışsın eşin kutlamıs kaynanaya o yeter :)) 
(50 puan) tarafından
sanıyoduki kutlamaz  eşim bende bisey yapmam diye bekliyodu ama dogumumu yqpayimda cicuklarimla kutlucam gezmeye gidip
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Benim eşim kaynanam kayinbabam gorumcemgil eşimin akrabaları hepsi kutladı ben de hamileydim. 3 pasta kestim yaklaşık 2 saatte ama gel gör ki benim kendi annem ve babam doğum günün kutlu olsun bile demediler o gün de görustugum halde. Çok üzülmüştüm.  Doğum günün kutlu olsun nice senelere  :)
(50 puan) tarafından
tesekkur ederim 6senelik evliyim 2gun önceden der senin dogum günün yaklasiyo ogün geliyo bisey yok 10gün sonra baskasinin oluyo en öndeen o kutlar  insan üzülüyo ailem uzakta  her gittigimde para verirler  istedigim biseyi alayım die
(1,368 puan) tarafından
Amaan canım umursama. En azından kendi ailen dusunuyo. Benim gibi kendi ailesi unutunca insanin daha zoruna gidiyo. Unutmak da değil annem geldi gündüz bende dedim ki aa anne doğum gunumu kutlamaya mı geldin dedim hani lafta da olsa kutlasin diye. Ne kutlayacam dedi kızımı sevdi gitti
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun 
(50 puan) tarafından
tesekkürler
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Çatlatmaya devammmm ben olsam yemeğe çıkardım eşimle hep kudursun diye:D

(50 puan) tarafından
aklımda var ama doguma cok az zamanim var sancılarımda oluyo yolda ne dogum olur die gitmedim bide 18 aylikta oglum var digeride dogsun hep beraber gitcem
(3,156 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(850 puan) tarafından

Ahhh ne iyi yapmışsınız biraz da süslenin, kendinize size değer verin..doğum gününüz kutlu olsun <3

0 oy
tarafından
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUNN KUZUM
0 oy
(561 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın oh kudursun sende onunkini umursama aynisini ona yap ne istiyolar bu gelinlerden anlamiyorum ya derdin ne benimle diyeceksin bu seferde kavga cikacak
(561 puan) tarafından
bide doğum günün kutlu olsun nice senelere :)
0 oy
(179 puan) tarafından

Bugün benim de doğum günüm ilk kutlayan kardeşlerim oldu. Eşime de '' iyiki doğdum ben''  maşa ve koca ayı videosunu atacağım:D eli sıkışık şuan birşey alamaz ama olsun bu videoya da gülüp geçelim diye atıcam 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 322 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde El1997 (1,914 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 371 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 212 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde hasretdrl (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 161 göst.