0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
7 kisiyiz. Ama iyi mi ettim kötu mu bilmiyorum. Aman 100 TL nolacak diye tamam dedim de bu gün denen şey karlı mi oluyor iyi bir şey mi 

15 Cevaplar

+1 oy
(276 puan) tarafından
Şu günler bir tek bana mı saçma geliyor verdiğini geri alıyorsun yani o kadar hazırlık yapıp ettiğin masrafla kalıyorsun çok gereksiz bence bide bu virüste ne toplicam insanları evime hiç uğraşamam valla 
tarafından
Bir deniyim kız :D
(16,017 puan) tarafından
Bana da sacma geliyor. Senin düşündüğün gibi düşünüyorum yazacaktım sen yazmışsın benim yerime
tarafından
Bana da saçma geliyordu ama denicem :D
(276 puan) tarafından
Bari hazırlık yapıcam diye çok masraf yapma
tarafından
Yok be en başta soyledim ben kek börek poğaça beklemeyin iki tane çocuğum var dedim. Kurabiye çay anca. Kabul etmeyen gelmesin dedim. Herkes atladi bende öyle yaparım diye :D
-Reklam-
0 oy
(661 puan) tarafından
Evet cnm toplu para geçer istediğin şeyi alırsın daha iyi oluyo topla kumbaranda yada aylık al eşinden harçlık gibi öyle yapabilirsin
tarafından
Zaten evde ufak ufak birikiyor her ay 200-250 TL para kalıyor öyle boş yere. Sağa sola harcamak yerine böyle harcamak daha iyi gibi geldi
(661 puan) tarafından
Aynn canm baktın topluyon daha yüksek Mevla'ya gir
0 oy
(1,045 puan) tarafından
6 ay dağıtacan parayı kendine geldimi alacan bence iyi bişey evde biriktiremezsn harcanır iyi olms
tarafından
Ben 2. Ay çıktım kurada. İyi mi
(1,045 puan) tarafından
Valla herkes son olmak ister en iyisi o ama 2.olsan birikir bi anda bi ihtiyacnı alırsn
tarafından
Kredi ödüyoruz ev kredisi. Baya faydası olur sanki
(1,045 puan) tarafından
Olur tabiki ya iyi olmuş girdign
0 oy
tarafından
Bende girdim bir güne. Bakalım iyi mi kötü mü. Ele geçince anlayacam :D
tarafından
İnşallah iyi olur beeee :D
0 oy
tarafından
Para biriktiremiyim diyenler icin iyi gerci ben aninda toz duman etmistim ama 
tarafından
Benimde toz duman olacak :D ev kredisi ödüyoruz. muhetel ona destek atarım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Evet kiz cok iyi oluo eline toplu gelir hic yoktan
tarafından
Ay sevindim yaaa sağol
0 oy
tarafından
En son alinca hazir para oluyor ilk basta alip 6 defa verince ortada para olmuyor degisk oluyor bnce bizde çeyreğine girmstik 2 ayda bir yapiyorduk 10 kisiydk 
tarafından
Bizimki 7 kez devam edecek. Her kes son almış olacak. Öyle ayarladilar
0 oy
tarafından
100 tle için toplnmya degmz evde biz çeyreğine girdk onda bile insan usaniyir kaldıki 100 tle alacn bide cart curt hazırlaycan
tarafından
Yok ben dedim. Benden pasta börek bekleyecekseniz hiç gelmeyin dedim. Yağ olmuş 150 TL kusura bakmasinlar
tarafından
Tâbi canm iki çeşit le olmuyor yapcn yine 3_4 bunun temizlgi var sonra bidaha var öyle karın olmaz
tarafından
Hadi beee :D 100 TL en fazla ne olabilir ki yani demiştim ama neyse bakalm :D
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Aslında iyi etmişinde bilemedm şimdi
tarafından
Aman girdik artık valla :D inşallah iyi olur
(17,817 puan) tarafından
:D hadi bakalım hayırlı olsun
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bende girmistim boyle cok isime yaradi
tarafından
İnşallah benimde yarar sağol
0 oy
tarafından
Bende 200 TL ye girdim arkadaşlar hep yabancı hatta örneğin arkadaşımın arkadaşı yani tanımam bile hatta diğer arkadaş başka şehirde ve her ay düzenli gonderiyorz birbirimize Mart'ta sıra benim dört gözle bekliyorum toplu para çok iyi ya kızkardeşinin bebeğine kıyafet alacam ve İstanbul'a gidiş biletimi alırım bizde 7 kişiyiz yani rahat oluyor daha bitince devam da ettirecez
tarafından
Bizde devam ettiricez. Her kes son olacak şekilde ayarladilar. 7 tur olucak
0 oy
(119,363 puan) tarafından
eve toplanma falan zor yaa ikramlik hazirlik 
tarafından
İkramlık en başta söyledim benden bsi beklemeyin. Çay kurabiye yaparım isteyen böyle kabul etsin dedim. Herkes tamam bizde öyle yapalım dediler
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Annemde gunde ama sadece sırayla kimdeyse getirip verip gidiyo kimse oturmalı istemedi herkes müsait olamayabiliyo eşi çocukları derken zor böle anlatıslar kapıdan parayı verip gidiyorlar binadakilerle girdi annem o gün sayesinde iki burma bilezik aldı köşeye attı eline toplu para geciyo çok iyi bence 
tarafından
Ayyy inşallah
0 oy
(24 puan) tarafından
Altın veya dolara güne Girme de 100 lira bişey değil canım 
tarafından
Bende öyle düşündüm. Zaten 100 TL en fazla ne olabilir ki dedim girdim
(24 puan) tarafından
En son alınca iyi oluyo :) ilk siralarda alıp parayı harcayinca her ay para vermesi zor geliyo :)))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 188 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 299 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 448 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde Benisal (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 263 göst.