0 oy
883 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar sorum su neye tahammul edemezsiniz ben YALAN'a tahammul edemem oglum 8 yasinda yalana alisacak oyle devam edecek diye aklim cikiyor :(

31 Cevaplar

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Yalana bencillige 2 yuzlu insanlara
tarafından
Bende ayniyim. Yalan daha bi baskin
-Reklam-
0 oy
tarafından

• Yalana.. helede yapmadım denen şeyin sonradan başkasının ağzından yapılmış olarak duyarsam dellenirim... Ve gorgusuzluge hiç tamulum yok sonradan görme insanlara
tarafından
Onu hic dusunmezler zaten elbet duyulacak yaptigin yanlis
tarafından
Dimi yaa yalancının mumu yatsıya kadar. Mesela benim düğünüme gelmeyen eşimin ailesi neymiş bize orda düğün hazirlmislr falan hazırlık yapmışlar ... Sonra duydumki hicbise yapılmamış aslında ...
tarafından
Ellerine ne gecmis yani kücuk dusurmusler kendilerini guven sarsiyolar anca
0 oy
(7,411 puan) tarafından

Aynen yalana bende tahammul edemem ek olarak biseyi abaratarak anlatilmasindan nefret ederim.:ermm:

tarafından
Genelde kaynanalar yaparlar abarta abartta anlatmayi
(7,411 puan) tarafından
Hele benimkinin ustune yoktur eminim:D aslinda ben tek kaynanami kadestmedim bu cevap da cevremde bi kac tane varlar hemde en yakinim sinir oluyorm.
tarafından
Boyle insanlar var malesef
(7,411 puan) tarafından
Gercekten hic çekilmiyor bu insanlar. Kaynanam dunya iyisidir cok severim ama bu huyu kendinden sogutuyor.
0 oy
(5,917 puan) tarafından
Iftiraya suç atılmasına asla gelemem yapmadigim şeyle yargılamaktan nefret ederim belli de geçmişte bunu çok yaşadığım için fobi olmuştur bende 
tarafından
Bir daha yasamazsin insallah
(5,917 puan) tarafından
Inşallah canim
0 oy
tarafından
Bende bugüne kadar eşime hiç yalan söylemedim ondan dolayı topladığım bütün paralarımı kapatırdım hahahah
tarafından
Ayyy o bende de var hic saklayamam hemen veririm ne var ne yoksa :))
tarafından
Ben pazar parasından market parasından harçlığından toplar verim valla aşkım paran var mı der işine geldiği zaman bende böyle 10 saniye düşünüyorum evetttt derim masum kedi gibi
tarafından
Yaaa bende dogruyu mu soyleyim derim sen yalan soylemezsin diyo biliyor cunku adam :)
0 oy
(771 puan) tarafından
Yalana ve  arkamdan konuşulmasina  evimin düzenine karişilmasina 
(771 puan) tarafından
Ya  kben koltuklarımi  kızıma göre ayarlıyorum  bi kaç pırız var aşağıda bişey olmasın diye koltuklarla kapatım karşıyolar  burası böle olmamış bu kötüsü burdan kaldır gibisine   konuşmaları sinirimi bozuyo
tarafından
Sizene ki ev benim.duzen benm isine gelmiyorsa gelme
(771 puan) tarafından
1 kere söylemedim ama 2 ciye söylediler bnde  beğenmiyorsan gelme  dedim yani
tarafından
Haketmisler evin duzenini gormeyemi geliyorlarki
(771 puan) tarafından
Aynen ole  bazen onu elimde yapıyo onda kiziyorum
0 oy
tarafından
Yalan a asla asla tahammülüm yok ihanete arkamdan konuşulmasına
tarafından
Iste hepsi yalan basligi altina bi baslayinca sonunu getiremiyorlar
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Yalana

Haksızlığa

İki yüzlülügé 

Ama özellikle haksizliga hic gelemem;)

tarafından
Yapiyorlar malesef alâsını bile yapiyorlar
(2,032 puan) tarafından
Valla cnm yapiliyor ama bende cok güzel veririm cvplarini
0 oy
tarafından

2 yüzlü insanlara TAHAMÜLL edemiyorumm:angry:

tarafından
Çogunlukta bu cevabi vermis
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Yalakalık. Yalan ve aldatılma 
tarafından
Aldatilmayi hic dusunemedim o nerden geldin aklina
(1,635 puan) tarafından
Ben her zaman derim eşime çünkü. Hayatta tahammül edemem bana yalan söyleme. Derdin neyse gel anlat. Hayatına başkasını alırsan bile bunu bana açıkça söyle diye. Yalanlarla dolu bi hayat yaşamaktansa yalnız yaşarım daha iyi canım
tarafından
Bir kere soylenirse devami.gelir sanirim
(1,635 puan) tarafından
Aynen öyle. Yalan söylemek alışkanlık oluyo bi süre sonra. O anı kurtarıyo ama karşıdakini de çok yaralıyo yani
0 oy
(845 puan) tarafından
Yalana iki yüzlü insanlara aldatmaya tahammül edemem 
0 oy
tarafından
Haksızlık ve ağız şapırtısı en nefret ettiğim 2 şey 
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Bencil ve çok konuşan insanlardan neffffret  ederim. 
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Haksızlığa asla tahammül etmem
0 oy
(2,564 puan) tarafından
2 yüzlü insanlara 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bwnim yapmadığım bişeyi yaptın söyledin denejerine hiç tahammul edemem
0 oy
tarafından
Nankörlük ve yalan...
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Yalan, aldatma, küfür, içki.
tarafından
İçki cok hassas bir konu gerçekten
(5,436 puan) tarafından
Evet malesef:(
0 oy
tarafından

Herkes yalana demis ama merak ediyrm hic mi yalan soylemiyosnz hayatinizin bi yerinde hic mi yalan yok :D ben laubalilik nefret ederim bi de ısrara tahammul edemem sanrn

tarafından
Kiz inanmiycan ama valla yalan hic soylemedim ben soyleyememki beceremem.oyle bisey olsa yalan soylesem geri hemen dogruyu soylerim annem.oyle korkutmuski bizi hayatimizda hic yeri yok
tarafından
Insan en cok korkudan yalan söyler bence
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Üst komşuya. Ben bebek aglamasindan rahatsız olmasın diye dikkat ediyorum kendisi yukarıda napiyor bilmem oglani zar zor uyuttum uyandirmasa bari sabahtan beri yoruldum ya 
tarafından
Bizde bu binaya tasinali.3 sene oldu ustteki kizin da o sene cocugu olmus. Sabahlara kadar agliyordu aglar tabi onu yorumlamiyorum ama ben nereye gecersem oda ordaydi gecen sene tasiniyolar dediler bide nereye gelse begenirsin karsima :((( simdi yatak odamiz yan yana cildiriyorum cocuk aglayinca sabahlara kadar agliyo ama 3 yasinda en azindan saygin olsun diger tarafa alda gotur
tarafından
Bizde bu binaya tasinali.3 sene oldu ustteki kizin da o sene cocugu olmus. Sabahlara kadar agliyordu aglar tabi onu yorumlamiyorum ama ben nereye gecersem oda ordaydi gecen sene tasiniyolar dediler bide nereye gelse begenirsin karsima :((( simdi yatak odamiz yan yana cildiriyorum cocuk aglayinca sabahlara kadar agliyo ama 3 yasinda en azindan saygin olsun diger tarafa alda gotur yani halden anla
(6,136 puan) tarafından
Benimde tasinali 15 gun olmadi daha kimseyi tanımıyorum yatak odamızın üstü önce sessizdi 2 3 gün sonra çocuk sesleri gelmeye başladı oda degisikligi yapmış.

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 436 göst.
23 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nergisz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 814 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 548 göst.
31 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 598 göst.