0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evet biliyorum saçma ama öyle hissediyorum. Annem gildeyim ilk gebeliğim yeni evligim ve yakında doğumum var. Annemlerde kalıyorum o kadar yiyip içiyorum diye Annemlere ufak hediyeler aldım ve eşimin bana verdiği parayla aldığım için eşime bu durumu söyledim sorun yok dedi ustelemedi ama ben sanki suç işlemiş gibi hissediyorum. Eşime de hesap vermek zorundaymisim hesap vermezsem ihanet ediyormusum gibi çünkü kendi kazancı olduğu için nereye gitmesi gerektiğini bilmesi gerek diye düşünüyorum. Hep böyleyim annem gilin evinde yemek ymeeye çekiniyorum bazen sanki el gibi hissediyorum ama annem gil asla öyle davranmıyor bana çok iyi davranıyorlar Allah razı olsun. Evlenip gidince böyle oldum hamilelikte hassas olduğum için mi böyleyim yoksa böyle olan var mı ana evi eskisi kadar rahat gelmiyor ama eşime karşı da çok cekingenim. Niye böyleyim nasıl aşarim bu durumu :( gözüm doldu fazlalık hissi çok kötü bişe neden böyle hissediyom :'(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Muhtemelen hamilelikte oluşan hormonlardan böyle düşünüyorsunuz. Psikolojik
tarafından
Belki de inşallah öyledir böyle ömür geçmiyor anam
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kız hamilelikten o :D  ben utanmasam tüylü deveyi yutarım annemdeyken. Hiç öyle hissetmedim ne hamileyken ne de sonrasında. Sende hormonlardan coşmuşsun

tarafından
Allah seni :D
tarafından
Valla bende arsızlıkta var ondan heralde :D
0 oy
(403 puan) tarafından
Hamilelikden canim geçer para konusuna gelirsek evet esin kazaniyo ama o para sizin evinize giriyor senin içinde calisiyor tabi neye harcadigini söyle ama rahatsız olma bundan 
tarafından
Haklısınız ama aşırı cekingenim bunu aşamiyorum :( içimde hep bir kaygı endişe acaba yük muyum vs
(403 puan) tarafından
Canim hayati beraber omulamak icin beraberesiniz hic öyle düşünme esin o farzetki sen esine vermissin ailen icinde onlar senin annen baban büyüdüğü ev niye yük olasın ki  bebek bekliyosun tabiki istediğini yiyeceksin iveceksin kuzum öyle düşünme duygusalsin ondan böyle düşünüyorsun
0 oy
(520 puan) tarafından
Canım bnde evliliğinin başında böyle hissediyordum alisamamistim annemle konuşurken bile ağlıyordum annmgile gidince bnı istemediklerini düşünüyordum birsey deseler yanlış anlıyordum ama zamanla geçti çok şükür 
tarafından
Aynen öyle ya ne yesem icsem çekinerek babam gilde üzülüyor böyle olma çekinme diye hep kızıyorlar:( ama elimde değil
(520 puan) tarafından
Zamanla geçiyor canım bnm insan alışıyor herseye
0 oy
(13 puan) tarafından
Ilk evlendigin zamanlar oluyor benim evliliğin 8 sene olacak ben hala asla bana para verir misin diyemem eşimde  bunu bildiği için direk maaşını bana getirir ve 1 tl nin bile hesabını asla sormaz . Aksini yapmış olsaydı belki kendi evimde ekmek dahi yiyemezdim .Evlenince ilk 3 sene çalıştım sonra bıraktım. Çalışırken de j bana asla ne aldın ne yaptın demezdi o zmaan onuda sorsa zoruma.giderdi Bende senin gibiyim 

Evlendikten birgun sonra ailemi  yanına gidince bile sanki yıllardır orada yaşamamıştım.gibi oluyor .Bebegim 11 aylik bu hafta ailemin yanına geldim 3 4 gun kalayım diye gelirken bebegim ne.yiyorsa uc kat fazlasını aldim geldim .Ailemde kızıyor ama elimde değil. Bu kişinin kendisiyle ilgili sanirim .Ben hala asamadim yani
tarafından
Aynen ailem bana da kızıyor zorundaymisim gibi hissediyorum bir şeyler almak yapmak zorunda gibi eşimden para istiyorum ama biz birbirimizi 6 yıldır taniyorduk yine de istediğim parayı tutuyorum harcadigim şeyleri anlatıyorum çok cekingenim aşırı hemde :(
(13 puan) tarafından
Kisilik meselesi bence bu ama bunu sorun haline getirmeyin .Ben hatırlıyorum liseye giderken de babama harçlığımı bitti diyemezdim  hep var derdim iki verdiyse birini kenara koyardım sonra yok dememek için. Suan hamilesiniz çalışma şansınız yok .Eşiniz ile bir aile birliği kurdunuz ve eşiniz size çocuğunuza bakmakla yükümlü yani senin paran benim.param olayı olmaz zaten bunu eşiniz yaparsa ayıp etmiş olur .Siz içinizi rahat tutun aslında kimseye fazla.degiliz birinin evladi birinin eşiyiz  ama huy işte insan böyle hissediyor istemsiz.
0 oy
tarafından
Hamile oldugun için her şeye duygusal yaklasiyosun canım ne eşinden ne de ailenden cekinecegin bi durum yok 
tarafından
Haklısınız :(((
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ne yardasin ne serde :) neden bu kadar araftasin. Kocanin parasini yemende de sorun yok ailenin evinde kalmanda da. Hormonlar seni etkilemis.
tarafından
Öyle galiba gözüm doluyor umarım doğumdan sonra geçer
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız hamilesin diyedir o psikoloji anamın evinde bi öküzü deviririm valla kimseye de hesap vermem ahahah geçer geçer :D 
tarafından
İnşallah geçer :)
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Hamileliktendir canım benimde ilk gebeliğim ve bir ay önce annemlerde bir süre kaldım 4 5  gün babamla anneme direkt söyledim canım su böreği çekiyor, meyve suyu istiyor diye. Onlarda sağolsunlar hemen alır yaparlar, tabii evlenince farklılık oluyor ama yemek konusunda eskisi gibiyim ben hiç çekinmem bir şey yiyip içerken

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (555 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 274 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
22 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...