0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
Hala ayağımda saliyorum çok fazla yoruluyorum nasıl biraka bilirim öneri tavsiyesi olan var mı

11 Cevaplar

+1 oy
(1,667 puan) tarafından
uykusu gelince yaninda uzaniyorum kafaama cikiyor sacimi cekiyor benimle ugrasiyor yorulup kendi uyuyor hic sallamadim
-Reklam-
0 oy
(48,668 puan) tarafından
Once.yaninda uyutmaya alistir canim memede memede uyuyodu.benimkide. o kalktikca israrla yanima aldim direndi babasina seslendi kalkti oturduk etti derken oyle alisti ☺️ hos hala hemen uyumuyo 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
O hataya düşttüm erken döndüm bacı. Uyku saatlerine dikkat et misal benim oglum 

13 aylık sabah 9 gibi kalkar oglen 1 gibi uyur 1 saat aksam8.30 9 dedim mi salonda yorgan yastığı var oyun icin oraya gider bi bakıyorum sızıyo hemen cuuup yatağa. İlla uyutucam diye zorlamıyorum yani. Uyku gelince zort
0 oy
tarafından
Benimkide sallamaktan ayaklarımı hissetmiyordum 

Simdi kendi istemiyor besine girip kendi uyumak istiyor ☺️
0 oy
(1,847 puan) tarafından
2 yaşındaki çocuğu ayağında sallayabiliryosan helal valla. Oğlum da 2 yaşında. Ben yanına uzanıyorum. Sevdiği bı oyuncağı yanına alıyor onla oynayarak uyuyor
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Benim ki 1.5 yaşında sayılır önceden salladım ama şimdi alıştırdım şimdi derken 3 ay oluyordur . Yanına uzan o elinle , sacinla falan oynar . En son uykuya dalar . Kolay bir yöntem umarım işine yarar . 
0 oy
tarafından

Benimki de uykusu geldimi kendi uyur ama geç uyuyor. Erken uyusun istiyorum. Aslinda 9 gibi uyuyor ama en gec 2 saate uyaniyo bidaha uyumuyo bu sefer gece 3te uyuyor. :ermm:

0 oy
(116 puan) tarafından
Kziimda 3 yaşında bende aynı durumdayım yenidoğan bir bebeğimde var çok yoruluyorum:(
0 oy
(6,859 puan) tarafından
17 aylık Cnm bı süredir sallanmak istemiyor bı kaç aydır. Yanına yatar yastıgina yatar yüzüstü öle uyuyo ama baya bı döner o yastıkla sava içinde benle uğraşır hadi yat çabuk derim hemen yastığa gider pispis çok kisik sesle açık şükür kendi uyuyo ama sabır lazm hemen uyumuyo
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Valla al yanında yatır bensaril hiç konuşmadan uyuyo kaliyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.