+1 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Ve kaç gün sürüyor 

7 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

En kullanmadigimiz noktalardan başlıyoruz.  Senin hızına bağlı ne zaman biteceği, kolay gelsin simdiden

-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir türlü baslayamayan ben ☺️ ben önce kullanmadığım odalardan basliyim ennson mutfak 
0 oy
(661 puan) tarafından
Önce salon kimse girmiyo zaten temiz kaliyo sonra mUtfak bı gün oraya ayırıyorum heeyerini temziliyorum sonra 2 odayı temziliyorum sonrada kalan bı oda banyo tuvalet koridor duvarlar derken 4 günde pırıl oiril oluyo kız zaten temzilikvyapicam yapamıyor heves ettim iyi bak simdi
0 oy
(920 puan) tarafından

Detaylı ev temizliğine milleti evden göndererek başlıyorum :D onlar misafirliğe sonra ben bismillah deyip oturma odasından tek tek her odaya Allah verdiği şekilde giriyorum onlar 11 de geliyor ben gece 12 de bitirmiş oluyorum sonra her yeri batırdılar diye uyuyamıyorum 

0 oy
tarafından

Karisik ya heryere el atarim en son hepsi ayni anda bitmis olur süpür sil toz al dolaplari bosalt vs. Perdeleri yika hali yikama gonder koltuk yikama cagir yikattir firin ici temizligi vs. Al sana detayli temizlik dipkose heryere girişirim sonra pestilim cikar yorgunluktan uyuyamam :D

0 oy
(8,965 puan) tarafından
Yatak odasından bende takıntı gibi başta ki odadan başlarım illa 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 319 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 301 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prenseskizinannesi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 601 göst.

378,385 soru

11,325,932 cevap

34,778 kullanıcı

...