+1 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçen gün Samsun'da uzaklaştırma kararı olan yaratık kararı ihlal edip karısını 10 yerinden bıçaklamış hatta İÇ ORGANLARI PARÇALANSIN DİYE BIÇAĞI İÇİNDE HAREKET ETTİRİP ÖYLE ÖLDÜRMÜŞ. PEKİ BU HABERE YAPILAN YORUMLAR?? ""KADINA GÜÇ VERİRSENİZ BÖYLE OLUR"" ""NAFAKAYI KALDIRMAZSANIZ BÖYLE OLUR"" ""KADINI KORURSANIZ BÖYLE OLUR"" ""KADINA GÜÇ VERİRSEN DÜNYAYI CEHENNEME ÇEVİRİR"" 

!!!!!!!!!!!

NE BUNLAR YA NE BU YORUMLARI YAPAN TÜM YARATIKLAR YA YARININ KATİLİ YA DA YARININ KATİLLERİNİN EBEVEYNİ..... 

!!!!!!!!!!!

ANNEM BOŞANMAK İSTİYO BABAM ABDESTLİ GEZ SENİ ÖLDÜRÜCEM DİYO, ANNEM BOŞANMAK İSTİYO BABAM SENİ ÖLDÜRÜCEM BİLİYOSUN DİMİ DİYO. ANNEM BOŞANMAK İSTİYO BABAM BEN SENİ SEVİYORUM DİYO. ANNEME İŞKENCE EDEN, DÖVEN BU YARATIK BİDE UTANMADAN SEVİYORUM DİYO. ANNEM HAYATINA DEVAM ETMEYE ÇALIŞIYO BU YARATIK SÜREKLİ RAHATSIZ EDİYO TEHTİDLER YOLLUYO. ANNEM NE NAFAKA NE 1 EŞYA NE BAŞKA BİŞEY İSTEMİYO """ANNEM BOŞANMAK İSTİYO""" YARIN Bİ GÜN BU KADIN ÖLDÜRÜLSE YİNE KONUŞUR BU KATİL SEVİCİ YARATIKLAR ""HAKETMİŞTİR" ""NAFAKA İSTEMİŞTİR"" ""ADAMI KENDİ EVİNDEN UZAKLAŞTIRMIŞTIR SOKAKTA BIRAKMIŞTIR"" DİYE. OYSA ANNEM Bİ EŞYASINI BİLE ALMADAN EVDEN KAÇMAK ZORUNDA KALDI BIRAK NAFAKA ALMAYI NAFAKA VERMEYE RAZI. YA ÇILDIRICAM BU İTOĞLU İTLER BU YORUMLARI NASIL YAZIYOLAR NASIL CEZA ALMIYOLAR?? OYSA Kİ EN AZ KATİL KADAR CANİ VİCDANSIZ İNSAFSIZLAR... ALLAH KATİLİ DESTEKLEYENLERİN DE ONAYLAYANLARINDA TOPUNUN BELASINI VERSİN. KENDİ ÇAYINI KOYMAKTAN ACİZ İTLER KADINA GÜÇ VERİLMESİN DİYO OYSA HAYATIN TÜM ZORLUKLARINA GÖĞÜS GEREBİLECEK GÜÇTE OLAN BİZKEN... AĞLAMAMAK İÇİN ZOR TUTUYORUM KENDİMİ DAHA ÇOK ŞEY VAR KONUŞULACAK AMA SUSUYORUM. RABBİM BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN TOPUNU.....

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah o dusuncede olanlarin toplu bi sekilde belasini versin insalllah 
tarafından
Amiiiiiiiinnn
-Reklam-
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Allah'ın adaleti şaşmaz o caniler elbet bulurlar belalarını 
tarafından
İnşaAllah aminnn
0 oy
tarafından
Nerde adalet canım ☹
tarafından
Adalet şeriatta kalmış belki beni onaylamayacak olanlar var ama şeriat olsa çok başka olurdu ya da en azından idam olmalıydı boyle eski karisini bosanmak isteyen karisini sakat birakan öldüren bi tane iti dar agacinda sallandırıcaklar bak bakalim ben erkegim egolarinda olan yaratiklarin o erkekliklerinden eser kaliyo mu???
tarafından
Vallahi al benden de o kadar
tarafından
Eline silah alan bicak alan kezzap alan erkek kesiliyo. Erkeklikleri batsin. Cok kufur cok hakaret beddua var dilimde hepsini yutuyorum Allah bildigi gibi etsin..
tarafından
Aman Allaha havale olsunlar hepsi
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Tamamen haklısın. Allah o zihniyette ki insanlari da nasıl biliyorsa öyle yapsın.
tarafından
Amin İnsaAllah ben artik cok bunaldim cok...
(3,141 puan) tarafından
Öyle canım bazılarının içinde insanlık namına bişey kalmamış gerçekten.
0 oy
tarafından
Çünkü adalet yok bunu yapanı guturup bir idam etsinler bakım bidaha Baska biri bunu karısına yada başka Bir kadına yapmaya cesaret eder mi anca atarlar içeri bizim vergilerimizle beslerler bu köpekleri Allah kabul etmesin
tarafından
Aynen oyle bi tanesini ya bi tanesini sallandirin dar agacinda kaybetmeyiz kazaniriz ama nerdeeeee.... Osmanli zamaninda o kadar az hirsizlik olmus ki cunku hirsizlik yapanin kolu kesildiginden bi taraflari yemiyomus hirsizlik yapmayi.. bi kere idam et gozleri nasil korkucak nasil adam olucak yaratik caniler...
0 oy
(337 puan) tarafından
Canım benim o kadar çok haklısın ki rabbim âkil fikir versin ne diyelim. Bende çok üzülüyorum bir kadin olarak kadının aşağılanması bir kadının bir hiç uğruna canına kiyilmasi bir evladı annesiz bir anayı evlatsiz bırakılması çok acı bir durum. Allah hepsinin belasını versin. Bizim millet bizim topum bu şekilde devam edecek olursa dünyanın sonu gelsin kıyamet kopsun artık. El kadar bebeğe el sürülüyor. Bir kadına  anneye evlada kiyiliyor bizim devlet devlet deil ki kuzucum. Devlet devlet olsa el kadar bebeğe al süren eziyet eden kadına anneye evlada kıyan şerefsizlere en ağır cezayı verir. Kadınları güçsüz yapan bizim devlet kadin hakkı nerde ya nerdeeeeeee.... kadınlar erkekler eşittir. Cinsiyet ayrımı yapan şerefsizlere de lafım var. Hepimizin yaradan allah deil mi. Kadını kadin olarak yaradan rabbim erkeği erkek olarak yaratan rabbim. Cinsiyet kadin erkek olabilir ama kadını da erkeğide insan olarak yarattı. Ağlayarak yazıyorum inan. Yarinimiz evlatlarımızın yarını geleceğini göremiyorum. Korkuyorum bir yere gönderemiyorum neden insan görünümlü yaratıklar yüzünden.ibrisler yüzünden. Rabbim evlatlarımızı tüm kötülüklerden korusun bizlere bagislasin. Kadınlarımızı rabbim korusun...
tarafından
Yapilacak sey belli bi kisiyi idam edicekler gerisi gelemicek zaten korkudan gelemicek. Ben kimseye guvenemiyorum oglumu kim sevse goz hapsine aliyorum. Ben ölürsem kimseye 5 dk bile emanet etmeyin diye yalvariyorum. Kucukken yasadigim tacizleri ben biliyorum cunku kimse degil. Basbas bagiramiyorum o bana bunu yapti su bana bunu yapti diye bagiramiyorum Allah sorsun hesabini. Bagirsamda bi bedel odemicekler cunku. Bunca zaman neden sustun dicekler cunku. Belkide sende de suc vardir dicekler 6 yasindaki 12-13 yasindaki cocugun sucu olabilirmis gibi konusucak ** oglu itler. Calistigim yerin muduru babamdan buyuk adam bana aski ilan mesajlari attiginda da babam sonucta bisey yapmamis deyip dikkatli olup orda calisabilcegimi soylemisti nasil olsa ........ Kimseye guvenmiyorum herkesten tiksiniyorum cok sukur rabbime cinsellikle kafayi bozmus cinselligi cooook onemli goren bi es vermedi bana o kadar iyi ki ben kendimi iyi hissetmiyorum boyle boyle desem 1 sene de olsa durur saygi duyar. O kadar baska baska konularda icim dolu ki anlatamam sana. Kadina yapilan siddet iskence eziyet cocuklara yapilan pislikler hayat sartlari oglum icin olan gelecek kaygim kendi hastaligim 70-80 yilin yorgunlugu bezmişligi var uzerimde cok yorgunum...
(337 puan) tarafından
Yıpratma kendini canım evladını düşün ona sımsıkı sarıl emin ol bu dünyada onun senden başka güvenecek sarılacak bir dalı yoktur. Benimde basımdan çok taciz olayı geldi çok korkunc ve söylenebilecek gibi deil anlıyorum seni. Bende kimseye diyemedim. Utandım çekindim korktum. Küçük ken mahalleden bir amca kucana alıp özel bölgemi oksaamisti cok küçüktüm ama hatırlıyorum. Çalıştığım yerin patronu tuvaletin orda sıkıştırıp pislik yerini surtmedigimi kaldı. Ilk evliliğimde nişanlıyken esim tecavüz etti. Şimdi ayriliyim şükür ikinci evliliğim benim eşimde o konuda senin esin gibi. Ama bu korkunç anlar bana cinsel istekligi unutturdu eşimi seviyorum ama istemiyorum. Hiç birşey yapmak istemiyorum midem bulanıyor kendimi mecbur hisediyorum ondan oluyor bazen. Ama inan ömrümün sonuna kadar yapmasam hiç can8m istemez tiskiniyorum eşimin suçu yok biliyorum ama napim elimde deol. Böyle kötü anıları iki kız evladım var yaşasın istemiyorum. Rabbim senin evladınida korusun canım.
tarafından
Rabbim senin kizlarini da oglumu da tum yavruları korusun bu pisliklerden. Yapanlarda bedelini misliyle odesin İnsaAllah
(337 puan) tarafından
Amin canım amin inşallah
0 oy
(337 puan) tarafından
Bu postunu burda kocam beni dövüyor diyenler okusun kendini ezdirmesin kimse evlenmek haksa bosanmakta haktır ben bu dünyaya bir defa geliyorum Allah bana da can vermiş eşime de ben hayatımı onun egosunu tatmin etmek için harcayamam ona boyun egemem ben insanım ben kadınım ben anneyim müge anlinin deyişiyle biz eşit değiliz ben seni dogurabiliyorum Allah bana Lütfü vermiş sen kim oluyorsun da doversin öldürürsun 

Allah eslerimize merhamet şefkat evlerimize huzur bize ve çocuklarımıza sağlık versin 
tarafından
Amiin. Aynen oyle evlenmek haksa bosanmakta hak. Babam kendisi takintili oldugu icin herkesi oyle saniyo. Kaynanami bile arattirmis birisine benim icin evden kacicak demis kaynanam hic umursamamis gecen esimle tartismamiz oldu o zaman soylemis annesi karinin yaninda ol destek ol bak babasi da kotu olmanizi istiyo boyle boyle yapti demis. Ya esim kaynanam buna inansalardi bana kotuluk etselerdi nolurdu yada esjm bunu duyup bana zarar verseydi? Hic beni bile dusunmuyo cani adam kizimin basina bi is gelir demiyo. Ama ben esime hep diyorum brn seni istemesem sen saygi duyarsin biliyorum o yuzdrn oyle bisey olsa acikca sana soylerim diyorum o da hep evet saygi duyarim uzulurum ama seni zorlayamam diyo. Boyle bi babadan sonra boyle bi ese nasil sukur ettigimi anlatamam. Esit olsaydik cennet bitek bizim ayagimiz altinda olmazdi. Ruhsal olarak kadin fiziki olarak erkek guclu bunu da bize zarar vermek icin kullanmasalar ne guzel bi dunya olur......
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bu ülkede idam şart birini assınlar bakalım bidaha oluyor mu.. Kısasa kısas kardeşim adam öldüreni öldüreceksin ne bu ya tavuk keser gibi insan kesiyorlar bu ülkede yeter artık. O yorumları yapan ittler de aynı karısına evine adam gibi bakmayıp sahip çıkmayıp terkedilen itlerdir!! Allah cezasını versin inşaAllah kadınlara çocuklara eziyet edip öldürenlerin!! 
tarafından
Ustune soylenicek soz yok fikirlerimiz ayni artiladim... Bide kocaman AMİİİİİİN diyorum...
0 oy
tarafından
İnsanlarda iman zayifladikca vicdan merhamet te azalıyor ve canileşiyor
tarafından
Ayyy birak ya bide yorumlarina dini alet ediyolar gorsen sanki dinimiz kadini ezin dermiş gibi yorumlar yapiyolar. Musluman olmayan onlarin yorumuyla islami tanisa 180 derece doner gider islamdan sogur oyle yorumlari var aptallarin dini bile kendi caniliklerine alet edercesine yorumlar..
0 oy
(119,247 puan) tarafından
adalet neden yok idam isteyen binler milyonlar vsrken neden idam yok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
0 oy
2 cevap 199 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,056 göst.
2 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ❤️AŞK❤️ ESİYOR❤️ (658 puan) tarafından soruldu