0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar eşimle evlendiğimde ber evliliğimizle hiç rayına oturmadı o kadar didindim olmuyor  sürekli soru. Sürekli kavga ayrılalım diyorum yok seviyoruz VS işte bide 1,5 yaşında kızımız var sürekli sorun dert artık halimde kalmadı ve çok çaresizim gidecek ne bir yerim ne kimsem var tek başına çaresiz kaldım evimde de oturamıyorum alt kattaki kadın bebeğim ses yapıyor diye sürekli taviz ediyor rahatsızlık veriyor kadın konuştuk yok kavga ettik yok kocamdan sürekli takma diyip duruyor takmamak elde değil takmıyorum fakat çocuk bu oyuncak atıyor tak karşılık ses ne evimde ne evliliğinde huzur yok küçücük çocuk etkileniyor gidecek yerimde yok iiim olsa çocuğuma bakacak kimse yok yok kocam anlıyorum diyor bitiyor ben ağladığımda stresimle kalıyorum artık bıçak kemiğede dayandı ne yapmalıyım yada çözümü olan varmı dalga geçeceksiniz Allah aşkına hiç yazmayın inanın ona bile gücüm yom
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani kocanla olan sorunu anlamadım..komşuya gelirse çokta tin yaani..çocuk o tabi gürültü yapacak..k.bakmasinda hiç takamam..sende takma bence istediğin gibi davran evinde..
(1 puan) tarafından
Kocamla sorunum sürekli ya ailesine onlar ne isterse onu yapacam her dediklerine he diyecem onlar iyi niyetli ben kötüyüm komşularla konuşmak zorundayım sürekli Bi zorunluluklar beni baş başa bırakıyor komşuyu gene takmadım ama çocuğumun uyku saatlerinde sürekli ses yapıp çocuk uyuyamıyor ne uykumuz var ne huzurumuz çocuk gün boyu ayaklarıma yapışık geziyor seslerden korkudan
-Reklam-
0 oy
(930 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah canım 
(1 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kocanla problemi anladım ama komşuyu takma salla gitsin . Allah yardımcın olsun
(1 puan) tarafından
Bebeğim uyumuyor çocuk sarhoş gibi geziyor uyuyamayınca takmama elde değil öyle sesler yapıyor ki 9 aydır bu deliyle uğraşıyorum her odada huzursuz ediyor ben takmıyorum gerizekalı çocuk oyuncak atınca oda alttan ses yapıyor çocuk sürekli bacaklarımda olunca hatta titriyor gibi sesleri dinledim talip ettim meğer şeytan ses yaptığında alttan vuruyor muş çocukta korku kaldı
tarafından
Yaaaa çok ayıp ya sonuçta küçük çocuk hiç yapılır mı günah Allah bildiği yapsın kıyamam ya :(
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Komşunutakma boşver 

Evliliğin için Bakara Sûresi aç dinle evinde bu aralar bende açıp dinliyorum 
(1 puan) tarafından
Sağlasın ama kocayı takmıyorum bizim için bildiğiniz dua varsa en etkilisi süper olur bizim için Bi cacık yapmayan koca için dua VS yok artık
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Valla bende baya çektim hemde evimde az zmn klmama rağmen bu ses olayındsn çok çektim pisikoljmi bile bozduydu ama ben sana yaşamış biri olarak diyim ccgnn hiç birşeyini sorun etme edeni daha doğrusu etme inan DEGMİOR SEN SANA OLAN İLE KALİORSUN SALLA ELALEMİ RHTSZ OLAN KÜÇÜK BEBEKTEN KENDİ KULAĞINI TİKASİN..

(1 puan) tarafından
Canın inan bende etmem ama artık ne sinir kaldı ne tahammül gece uyuyamıyoruz gündüz hhiç dinlenme yok çocuğun uyku saati sesi çıkmayınca başlıyor matkap seslerine VS titriyor çocuk korkudan anlıyacağınız yoksa istediği gibi havlasın pislik
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bu şey ya dag dağa kusmuş dagin haberi olmamis... kocanla ne yasiyosun bilmiyorum ama bence ondan beklentin var diye boyle hissediyosun.komşuya gelince, o evi onun başina yıkarim ayagini denk alsin. 2 çivi caktim diye alt katin dengesizi cikti geldi kapiya. Neymis cocugu sabaha kadar uyumamis. Hiimm.. oylemi. Buyrunuz savasa. Simdi 7 yasindaki oglumla evin icinde basket oynuyor, futbol oynayip oradan oraya koşuyoruz. Hic sevmem boyle seyleri ama kasinanida cok iyi kaşirim.  zemin katlarda otururken bile altta insanlar deyip ogluma ogretirdim. Onu polise bile sikayet edebilirsin. 
(1 puan) tarafından
İnan dışarı çıkamıyorum hastane yakın çocuğumu bırakacak yerim yok ayrıca kadının oğlu damadı kızım sözüm ona polismiş bide tehdit ediyor dedim gelmezlerse kapı a bak ben nasıl etek giydiririm onlara dedim kavga ise alasını yaptım ama kadın kesin deli deli biri le nereye kafa r uğraşsam boş ve artık cidden psikolojim bozuldu eşime kızgınlığım sürekli milletle yüz göz etmesi beni yoksa baba olarak zaten iyi beklenti kesinlikle var
0 oy
(4,152 puan) tarafından
 Canm imkaniniz el verirse psikologa gidin bnde cikmazdaydim bosanma esigindeykim ki 3 cocugun var suan gidiyoruz inan cok faydasi var
(1 puan) tarafından
Aile terapiaine gitmedik açıkçası normal psikolog gittim oda onu önerdi amabenim kendi sorunlarımı halletmem gerekir diye önce kendim için gittim kadın çatır çatır parayıda aldı ilgilenmedi bile ilacı yazdı yolladı bir ay sonra gel VS demesi ilaç çocuğa etki edecek diye içmedim bende
(4,152 puan) tarafından
Aa cok ilginc iyi birine denk gelmemissin demkki bn konyadan ankaraya gidiyorum 20 gune bir
(1 puan) tarafından
Aynen geldim hepsi üst üste geliyor aile terepisti için kasıtlı gitmedim kocam ne evlilik için nede sorunlar için hiç Bi çabası yok ben niye sürekli çabalıyorum dedi oyüzden hep ezilen taraf kadınlar sürekli ben öneri sunacam bir çocuk zaten büyütüyorum bide kocamı mı büyütecek madem ortada evlilik var o çabalarsın sürekli maruz bıraktı beni milletle uğraşmaya onlar bile ağır geliyor çocuğumu koruma derdine düştüm yeminle beni düşünmeyeni hayatta düşünemem
(4,152 puan) tarafından
Evet insanlar bazen bu sekilde bosluga dusuyo ve hersey bos geliyor. Bnde birakmistim herseyi bitsin dedim ama esim bulmus bunu da son kez deniyelim dedi öyle kabul ettim. Daha  once defalarca soyledim kendin git bnm biseyim yok derdi ama bosanmaya ciddi oldugumu gorunce kendi buldu cok ciddiydim ev buldum adliyeye gittim gun aldim acacaktim dava ama olmadi cok sukur
(1 puan) tarafından
Ne güzel çok şükür diyorsun demekki kurtaracak Bi evlilik var mış adına sevindim Allah ayırmasın maddi durumum olsa bir dkk durmam emin olabilirsin mor çatı VS hep araştırdım şiddet görmek gerekiyormuş şükür o yok kaldım böyle sürekli devletin sığınma evlerinde çok kötüymüş anlıyacağınız işim gücüm olmadan bişey yapamıyorum kızım küçük olmasa çalışırdım işte darda kalınca hepsi üst üste geliypr

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 492 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 514 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,518 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 826 göst.