+1 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merak etmeyin korkmayın bir şey olmayacak birine güvenmeden gruba almıyorum. Ig de grup kurdum ordan karşılıklı takiplesiyoruz birbirimize destek oluyoruz
notu ile kapatıldı: Yasak post

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eeee ne gerek var şimdi buna çok da önemli değil bence 
(86 puan) tarafından
Benim için onemli anneler için güzel fikirlerim var ve daha xok insana ulaşmak istiyorum keza benim gibi yada network işi ile uğraşanlar içinde güzel Bi gelir kapisi
tarafından
Hiii o zman iş başka anladım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sahte kalabalığın gereği yok nerde çokluk orda bokkluk
(86 puan) tarafından
Sahte olmayacak wp de iletişim halinde olup sürekli etkileşimi artıracağız ki daha fazla insana ulasalim
0 oy
tarafından
İşsizmiisin ?
tarafından
:))))))))
tarafından
Gizem harikasin ya
(86 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum <3 :))
tarafından
Sakin olun
tarafından
Hanımlar bilseydim böyle sevğneceğinizi daha önceden yazardım
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Yani milyarlar takip olmuş ne olcak boş işler 
(86 puan) tarafından
Yanlış düşünüyorsun güzel Bi fikrim vardır 400 kişiye ulaşır etkileşim artar 500 olur bin olur 20bin olur. Yoksa boş boş yediğini içtiğini paylasan biri değilim. Yada network işi yapiyorsundur evden çalışırsın etkileşimin artar daha fazla insana ulaşırsın ve satışların artar tamamen mantık ve zeka
0 oy
tarafından
Anaam yorumlar ne fenaa tırstım inanki insanlar ne korkar olmuş kendini ifşa etmekten vuuu :D  bu arada benim Instagram hesabım yok ama hesabını stalkladim bebişine verdiğin mini konser mikemmeldi :)) 
(86 puan) tarafından
Daha niceleri de olacak da sevk gelmesi için az daha kitleye sahip olmam lazım. Çok güzel fikirlerim var hayata geçmeyi bekleyen. Çok korkuyorlar ama normal de suclayamazsin kimseyi. insanlar korkunç oldu artık.
tarafından
Aslında bak Instagram'da ayın belli günleri belli saatte başlayıp birbirlerini takip eden gruplar var onlar çok işine yarayabilir.  Fikirlerini hayata geçir ve mutlu ol ;)
(86 puan) tarafından
Bulamadım ki o grupları bulsam harika olacak. Biliyorum o grupları şuan yapmaya çalıştığım da bu ama işte..
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aşırı saçma bi uygulama. Benim satış sayfam var günde 50 tane msj atıyolar 1000 kişi takip edicen ki sana 300 500 sahte ve saçma sapan takipçi gelsin diye. Asla inanmayın kızlar ve kabul etmeyin. Ben bir kere katıldım neymiş 650 kişi takipe 300 kişi vay anasını  saçma sapan boş insanların oldugu sayfaları takip ettirmek istediler ben o insanlara mı satış yapıcam peh
(86 puan) tarafından
Valla amacım öyle Bi şey değildi. Ki gelen kızlar bunu farketti. Ben Bi şey satmıyorum gerçek ig kullanıcıları olan Buradaki annelerle takiplesmeye basladik
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ne. Halta yarıyor boş işler 

(86 puan) tarafından
Yaymak istediğiniz fikirler, kendin yap projeleri, bezsiz yasam tarzi düşüncelerinizi yaymaya yariyor
(27,352 puan) tarafından
Güvensizlik benim için o tür şeyler sizlere kolay gelsin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 747 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 444 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nurlanin anasi11 (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
0 oy