0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (313 puan) tarafından
Sürekli çay kahve çmek dışında ne yapmalıyım 

9 Cevaplar

+1 oy
(418 puan) tarafından
Çay çorba boş. Kafan rahat olsun dert tasa olmasın gör bak nasıl enerjik olursun...
(7,618 puan) tarafından
Şapka çıkarıyorum bu yoruma gerçekten çok doğru insanı bezgin ve bitkin yapan tasımak zorunda olduğu yükler.
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
Uyku çok önemli bu saatte uyumazsan enerjik olamazsın :D
(313 puan) tarafından
Tüm gün hasta olduğum için yattım kuzum
(849 puan) tarafından
Şöyle kendine atom hazırla limon portakal mandalina muz bal ne istiyorsan karıştır iyi gelir
(313 puan) tarafından
Anlık oluyor ama o sürekli de yapıp icemem onu günde belki bir demlik çay içiyorum anca oyle kalkıyorum
(849 puan) tarafından
Belki de vücudun yorgundur sıcak banyo iyi gelir yüze soğuk su iyi gelir. Neyse iyi geceler benim bebe uyudu ben kaçıyorum geçmiş olsun
0 oy
(86 puan) tarafından
Kesinlikle hareket berekettir
0 oy
tarafından
Pekmez içiyorum o çok iyi geliyor. 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
O dert bende de var yaaa enerjik insanlara çok özeniyorum sabah kalkıp evimi temizlim sonra çayın yanında bişey Ler şunu yapım bunu yapım diyorum sabah oluyo sonra ben pert bı haldeyim sanki gecelerce uyumamişim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Nerde hareket orda bereket :D yatan mıymıy insana sinir oluyorum sanki dünyanın yükünü omuzlamış gibi yorgun olana :D bismillah de ve kalk emin ol hareket ettikçe oturasın gelmicek. Ayrıca sürekli çay kahve içersen kansızlık oluşur ve buda halsizlik yapar bütün gün yatarsın 

0 oy
(966 puan) tarafından
Kafa rahat olacak cnm herşeyden önce
0 oy
tarafından

Gülüm kalk al dusunu,camları ac biraz güzel derin bir nefes al,ac müziği ama oynak bisey başla temizliğe yemeğe her ne işin varsa dans ede ede bilmiyorsan salla ben gibi:Ddurma yerinde ama kıpır kıpır o kadar iyi geliyorki insana bende heveslendim sana yazarken simdi kalkıp temizlik yapacam  :D:D

0 oy
(7,618 puan) tarafından
Bunu bilmeye benimde ihtiyacım var sürekli bitkin ve üşengeçim.

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 235 göst.
5 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,176 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 143 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 373 göst.
10 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,086 cevap

34,862 kullanıcı

...